Laatste nieuws
16.10AZ blijft dromen in Europa: dit is het schema in de Conference League
16.10Verbazing om snoeiharde botsing Owusu-Oduro en Goes: 'Blijf dan staan!'
16.05Irak kampt met vlieg- en visumproblemen voor play-off WK tegen Suriname of Bolivia
15.48'KNVB grijpt ondanks meerdere pogingen mis: PSV-toptalent kiest voor Marokko'
15.45'Volstrekt ongepast hoe over Arsenal en de Premier League wordt gesproken'
15.39'Aké bovenaan lijstje Barça', Atlético denkt aan vervanger van Griezmann
15.36'Aké bovenaan lijstje van Barcelona', Atlético denkt aan vervanger van Griezmann
15.35PEC steekt draak met Ajax en Berghuis: 'Daar lag het aan, toch?'
15.30Rondje Buitenland: 'Onze eigen Yamal kan een sleutelrol vervullen op het WK'
15.20Jacht Kane op Bundesliga-record onderbroken
15.10Strijd om acht tickets: dit is het schema in de Europa League
15.08'Feyenoord verkoopt alles alsof het heel normaal is, maar het is niet normaal'
14.58Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: 'Ik ben bang voor elke tegenstander'
14.50Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: ‘Ik ben bang voor elke tegenstander’
14.48Slot en Van Dijk kunnen ondanks moeizaam seizoen in prijzen vallen
14.45Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
14.45Engelse media en United-fans vernietigend: 'Ik wil Malacia nooit meer zien'
14.35Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.37Waarom de sfeer in het Philips Stadion meer is dan negentig minuten voetbal
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.13Steijn kiest voor revalidatie in Enschede
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
Resultaten x
Overige

Benzema, Terry, Lukaku, Breno, Matip, Adriano, Eriksson, Nevland

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
08-03-2010 18:23 door Redactie ELF Voetbal

MADRID - Karim Benzema moet het duel van Real Madrid in de achtste finales van de Champioens League tegen zijn oude club Olympique Lyon van komende woensdag aan zich voorbij laten gaan. De Franse aanvaller heeft nog steeds last van een spierblessure en moet waarschijnlijk nog twee weken vanaf de kant toekijken. 

LONDEN -  Supporters van Stoke City verwelkomde Chelsea-speler John Terry zondag op humoristisch wijze. De fans van de bezoekers hadden een opblaaspop voor de geplaagde speler meegenomen. Het bracht Terry niet in verlegenheid, want Chelsea won het kwartfinale duel in FA Cup met 2-0. Bovendien nam de in opspraak geraakte verdediger zelf het tweede doelpunt voor zijn rekening.

BRUSSEL - De populariteit van RSC Anderlecht speler Romelo Lukaku is snel groeide. Het shirt van het zestienjarige wonderkind in het kader van de actie 'Our goal a better world' bracht liefst 15.110 euro op. De opbrengst gaat intergraal naar SOS Kinderdorpen.

NEURENBERG - 1. FC Nürnberg heeft weinig plezier beleefd aan huurling Breno. De 20-jarige verdediger liep zondag tegen Leverkusen een gescheurde kruisband en een scheur in de meniscus van zijn rechterknie op. De Braziliaan zal in de VS door specialist Richard Steadman geopereerd worden en keert daarna terug naar Bayern München. Het herstel duurt minimaal vijf maanden.

GELSENKIRCHEN - Joël Matip wil met Kameroen naar het WK. De 18-jarige verdediger van Schalke 04 heeft behalve een Kameroens paspoort ook de Duitse nationaliteit. In januari werd Matip opgeroepen voor de Afrika Cup, maar die aanbieding sloeg hij af omdat hij nog twijfelde voor welk land hij wilde spelen. Nu heeft hij de knoop definitief doorgehakt in het voordeel van de ploeg die poulegenoot is van Oranje op het WK.

RIO DE JANEIRO - Adriano is door zijn club Flamengo voor twee wedstrijden geschorst. Reden is dat de Braziliaanse spits vrijdag de training miste. Woensdag speelde de voormalig aanvaller van Inter nog met Brazilië tegen Ierland. Op donderdagavond ging hij stappen. In Italië had Adriano al een drankprobleem.

YAMOUSSOUKRO - Guus Hiddink is niet de enige toptrainer die in beeld is om bondscoach van Ivoorkust op het WK te worden. Sven-Goran Eriksson, voormalig bondscoach van Engeland, maakt ook kans op de functie. Eriksson was toeschouwer bij Ivoorkusts vriendschappelijke interland tegen Zuid-Korea (0-2) van afgelopen woensdag.  

STAVANGER - Erik Nevland (32) keert na dit seizoen terug naar Viking IF in Noorwegen. De oud-spits van FC Groningen maakt eerst het seizoen af bij Fulham.

LONDEN - Arsenal moet dinsdagavond FC Porto waarschijnlijk bestrijden zonder aanvoerder Cesc Fabregas. De Spanjaard liep zaterdag tegen Burnley een hamstringblessure op. Pas op het laatste moment wordt bekeken of hij mee kan doen. Arsenal kan Fabregas goed gebruiken, want de ploeg moet een 2-1 achterstand zien goed te maken.

MANCHESTER - Het is nog maar de vraag of Wayne Rooney op tijd fit is voor het Champions League-duel met AC Milan. De aanvaller van Manchester United miste afgelopen weekend de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers vanwege een knieblessure. Er wordt nu van alles geprobeerd om de spits klaar te stomen voor woensdag, maar volgens coach Alex Ferguson is het nog maar de vraag of dat gaat lukken. De Engelsen verdedigen een 3-2 voorsprong.

MADRID - Karim Benzema kan komende woensdag niet meedoen met zijn club Real Madrid in de return om de Champions League tegen zijn oude club Olympique Lyon. De Fransman is nog niet volledig hersteld van een liesblessure en kwam hierdoor al een aantal weken niet in actie. Volgens Spaanse media kan Benzema pas over twee weken zijn rentree maken. Real moet woensdag tegen Olympique Lyon een 1-0 achterstand wegwerken om de kwartfinale te bereiken. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.