Laatste nieuws
12.00PSV-fans sneren naar 'concurrenten': 'Ik denk dat PSV het levende bewijs is...'
12.00Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie twijfelt over Hadj Moussa en Deijl
12.00Verweij: Kasper Dolberg mogelijk alweer weg bij Ajax
11.55Dembélé steelt de show: 'Als ik die bal tien keer neem scoor ik er één'
11.54Weghorst dankt 50ste interland mogelijk aan uniek appje: 'Zal ons niet gebeuren'
11.50Lille mist basiskracht door WK-vieringen in DR Congo: 'Gevaarlijk precedent'
11.35AZ-talent bonst op de deur: 'Dan zou je gek zijn om het niet te overwegen'
11.21Mark van Bommel ziet groot nadeel voor zoon Ruben: 'Ja, je bent wel irritant'
11.15Ajax haalt bekende naam naar Amsterdam: 'Ik ben hier niet vanwege mijn vader'
11.15De Bruyne denkt nog niet aan voetbalpensioen: 'Maar de interesse wordt wel minder'
11.15Schrijnende situatie door paspoortgate: 'Hij mag zelfs geen clubkleding dragen'
11.15De Bruyne ziet zijn liefde voor voetbal minder worden: 'Dat gebeurt bij elke baan'
11.10Europese krakers op komst: dit is het schema in de Europa League
11.05PSV denkt aan 'groot talent': 'Hij heeft wat weg van Wanner én Saibari'
10.50Het Kazim-Richards-effect in Engeland: 'De klus is nog niet geklaard'
10.50Het Kazim-Richards-effect: Crawley Town staat op uit de dood
10.47Feyenoord-stopper deelt persoonlijk bericht na WK-kwalificatie: 'Ik heb het zwaar'
10.47'Saai' kampioenschap voor PSV: 'Laat ze het maar horen in Amsterdam en Rotterdam'
10.36Van Hanegem verwacht zege van Nederlandse topclub: 'Als dat niet kan...'
10.30'Heel trots moment' door officieus Ajax-debuut: 'Jongens die ik normaal op tv zie'
10.30'Sterk FC Utrecht kan vroeg PSV-feestje verstieren'
10.30Guardiola wil geen speler tegen zijn zin bij Manchester City houden
10.25Mbappé over het hebben van dubbele nationaliteit: 'Is anders dan voor een club'
10.10'WK-schurk' Robben duikt op in ludieke Mexicaanse chipsreclame
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
Resultaten x
Overige

Roda is de gelukkigste en pakt ADO een punt af

In een weinig hoogstaande wedstrijd heeft Roda JC twee punten gestolen bij ADO Den Haag. De wedstrijd stond bol van slordigheidjes en balverlies; een gelijkspel was meer op zijn plaats geweest in een duel dat geen winnaar verdiende. ADO dacht lange tijd een punt in eigen huis te houden, maar Hadouir schoot in de slotfase de winnende treffer binnen.
26-02-2010 22:40 door Redactie ELF Voetbal

ADO, de nummer zestien op de ranglijst, kon het duel met de nummer twaalf met vertrouwen tegemoet zien; de laatste twee thuiswedstrijden tegen sc Heerenveen (2-1) en Willem II (3-0) werden gewonnen en bovendien hield het Feyenoord vorige week zondag in de eigen Kuip op 2-2. Ook Roda won zijn laatste wedstrijd in eigen huis tegen Heracles Almelo (2-1). Voor de Est Andres Oper (invaller in de tweede helft) was het een bijzondere ontmoeting met de ploeg waar hij viereneenhalf seizoenen speelde. Ook voor Jan-Paul Saeijs betekende het een weerzien met zijn oude club.

Beide teams showden vanavond vooral waarom ze zo laag op de ranglijst waren terug te vinden. In de eerste helft was Roda de minst slechtste ploeg. ADO was aardig begonnen, maar liet zich door de vele persoonlijke fouten terugdringen op eigen helft. Toch waren het de Hagenezen die na twintig minuten voor het eerst gevaarlijk waren. Jens Toornstra zette goed door, maar Karim Soltani schoot slordig naast. Gezien het wedstrijdbeeld was het wel terecht dat Roda op 0-1 kwam. Pascal Bosschaart verspeelde, niet voor het eerst, de bal en Mads Junker rondde af op een prima voorzet van Jeanvion Yulu-Matondo. De Belgische aanvaller kreeg eindelijk weer eens een kans in de basis door de blessure van Laurent Delorge en oogde zeer gedreven. Nog geen minuut later was het echter weer ADO dat er op inzet goed uitkwam en Przemyslaw Tyton tot een uiterste krachtingspanning dwong via een kopbal Ricky van de Bergh.

Nadat Raymond Atteveld vijf minuten voor de pauze de lamme vleugelspeler Santy Hulst inwisselde voor Wesley Verhoek was de wedstrijd meer in evenwicht. Het leverde ADO voor rust zelfs nog de gelijkmaker op. Een vrije trap van de gretige Verhoek werd in eerste instantie nog gekeerd door Tyton, maar daarna atletisch binnengewerkt door Kees Luijckx: 1-1.

In de tweede helft leken ADO en Roda de puntendeling wel prima te vinden. Kansen waren er nauwelijks te noteren. De meeste ophef werd verzorgd door Yulu-Matondo die in al zijn gretigheid de hoekvlag dwars door midden liep. Richard Knopper kreeg nog wel twee grote kansen, maar speelde de bal eerst te ver voor zich uit terwijl hij Tyton al voorbij was en later lag diezelfde keeper in de weg op een goede inzet. Mads Junker had de wedstrijd in de slotfase nog moeten beslissen toen hij oog in oog stond met Robert Zwinkels maar dat was te veel van het goede geweest; beide ploegen mochten vooral content zijn dat zij één punt hadden gewonnen in plaats van drie punten verloren. Toch kwam het niet zover. Bodor kwam in de slotfase goed door, gaf af op Anouar Hadouir die bekwaam afrondde: 1-2. Toen Zwinkels in blessuretijd een voorzet van Yulu-Matondo door zijn handen liet glippen stond het ook nog bijna 1-3, maar de paal voorkwam dat.

Roda JC doet door de overwinning goed zaken en blijft voorlopig buiten de gevarenzone. ADO zal volgende week tegen een andere degradatiekandidaat, Vitesse, zijn kans moeten grijpen.




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.