De Zweedse doelman keerde veel schoten en stond vaak op de juiste plek om een treffer te verhinderen. Niet voor niets werd hij door de bezoekers van ELF Voetbal tot Speler van de Week uitgeroepen. Hij kreeg gemiddeld een 8.52 toegewezen. Opvallend, omdat de nationale keeper tot vorig seizoen fel bekritiseerd werd. Hij pakte toen nauwelijks punten en erger, hij maakte regelmatig een foutje. Maar dat lijkt nu allemaal vergeten. Nederland zal de komende twee jaar, wil het zich plaatsen voor het EK in Polen en de Oekraïne, twee keer goed voor de dag moeten komen om Isaksson te verslaan als Oranje op Zweden stuit.
Achter de keeper eindigde Ricky van den Bergh op de tweede plaats. De aanvallende middenvelder was zaterdag in het thuisduel van ADO Den Haag met Willem II verantwoordelijk voor de 1-0 en 2-0. Voor de verandering schoot hij eens een vrije trap onder, in plaats van op, de lat. En daarna was de Hagenaar attent op een rebound. Een andere doelman, Przemyslaw Tyton van Roda JC, eindigde op de derde plaats. De Pool hield zijn doel tot 20 minuten voor tijd schoen op bezoek bij landskampioen AZ.
In de Jupiler League ging de eerste plaats naar Ruud ter Heide. De spits van FC Emmen velde vorige week vrijdag met twee treffers verrassend koploper De Graafschap. Door de 2-3 op De Vijverberg houden de Drentenaren nog alle hoop op handhaving. Hans Denissen, die de openingstreffer in de Achterhoek voor zijn rekening nam, eindigde op de tweede plaats. Opvallend was dat de Doetinchemse doelpuntenmakers, Soufian El Hassnaoui en Berry Powel, op de derde en vierde plaats eindigden.
Ook deze week beloont ELF Voetbal een deelnemer aan de verkiezing met een voetbalshirt naar keuze, beschikbaar gesteld door Voetbaldirect. Deze keer is deelnemer Bassie4 de gelukkige winnaar. Hij mag een leuk shirt uitzoeken. Komende week kunnen natuurlijk wederom alle spelers in de Eredivisie en Jupiler League beoordeeld worden door de bezoekers van ELF Voetbal. Vanaf zondagavond gaat de stemming weer open. Donderdag volgt weer de publicatie op de website en wordt de winnaar van het shirt bekend gemaakt.
Top 11 Eredivisie
1. Andreas Isaksson (PSV) 8.52
2. Ricky van den Bergh (ADO Den Haag) 8.43
3. Przemyslaw Tyton (Roda JC) 8.40
4. Daley Blind (FC Groningen) 8.20
5. Andreas Granqvist (FC Groningen) 8.19
6. Rasmus Elm (AZ) 8.17
7. Edouard Duplan (Sparta Rotterdam) 8.04
8. Bram Nuytinck (NEC) 8.01
9. Fredrik Stenman (FC Groningen) 7.90
10. Ron Vlaar (Feyenoord) 7.90
11. Ola Toivonen (PSV) 7.81
...
246. Danny Schenkel (Willem II) 4.30
247. Ibrahim Kargbo (Willem II) 4.25
248. Christian Grindheim (sc Heerenveen) 3.58
Top 11 Jupiler League
1. Ruud ter Heide (FC Emmen) 8.50
2. Hans Denissen (FC Emmen) 8.25
3. Soufian el Hassnaoui (De Graafschap) 7.96
4. Berry Powel (De Graafschap) 7.93
5. Purrel Fränkel (De Graafschap) 7.50
6. Mitchel Kappenberg (FC Omniworld) 7.50
7. Harmen Kuperus (sc Telstar) 7.50
8. Melvin Koetsier (RBC Roosendaal) 7.50
9. Sjaak Polak (RBC Roosendaal) 7.50
10. Tim Siekman (FC Emmen) 7.50
11. Kelvin Maynard (FC Volendam) 7.40

