Laatste nieuws
09.40Van Persie enorm verbitterd over Ajax: ‘Feyenoord - PSV is een topwedstrijd, dit niet’
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
07.27Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
07.20Ten Cate hoopt op WK-deelname: 'Dat WK is nog wel een dingetje'
07.09Driessen gruwelt: 'Ajax-onwaardig, zelfs Farioli maakte het niet zo bont'
07.00Memphis helpt Corinthians aan finaleplek met benutte strafschop
07.00Het veelbesproken moment: PSV ontsnapt na discutabele beslissing van arbitrage
06.55Van Hanegem snoeihard: 'Denkt Van Persie dat wij allemaal achterlijk zijn?'
06.45Hadj Moussa hevig onder vuur: 'Je laat nu gewoon je elftal in de steek'
06.30De samenvatting: Ajax wint Klassieker en vergroot zorgen bij Feyenoord
02.10Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
00.20Verhit moment in Klassieker: Wijndal en Hadj Moussa ontvangen geel na opstootje
00.15Overmars staat door Nederlanders voor uitdaging bij Antwerp: 'Einde van tijdperk'
00.15Toptalent wijst Ajax keihard af: 'Tuurlijk was het moeilijk om nee te zeggen'
00.01'Opvallend: 32-jarige kan 'droomtransfer' maken door interesse Inter en Juventus’
00.00De beelden: 'Mister 1-0' opent score voor Ajax in Klassieker en loopt hoofdwond op

Gisteren

23.49Van Hooijdonk kritisch na interview Van Persie: 'Vind dit een rare uitspraak'
Resultaten x
Overige

Gamberini, Bruno Saltor, Huntelaar, Japan, Xavi, Robinho, Fellaini

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
15-02-2010 22:28 door Redactie ELF Voetbal

FLORENCE - Het de laatste weken stroef draaiende Fiorentina heeft in de aanloop naar het Champions League duel met Bayern München van komende woensdag een flinke tegenvaller moeten incasseren.  De schouderblessure, die Alessandro Gamberini afgelopen weekend in het duel met Sampdoria opliep, blijkt zo erg dat een medische ingreep noodzakelijk is.  De verdediger staat hierdoor waarschijnlijk zo'n 2 maanden buitenspel.

 

VALENCIA - In het gevecht om een plaats in de voorronde van de Champions League voor volgend seizoen heeft Valencia een flinke domper moeten incasseren. Naast David Navarro moet de Zuid-Spaanse club het voorlopig ook stellen zonder Bruno Saltor, waardoor de helft van de vaste verdediging in de lappenmand zit.

 

MILAAN -  Na zijn twee treffer afgelopen vrijdag in het thuisduel tegen Udinese is de kans erg groot dat Klaas-Jan Huntelaar ook dinsdag aan de aftrap verschijnt voor het duel in de Champions League tegen Manchester United. Zijn concurrent Marco Borriello moet door een rugblessure nog toekijken. 

 

TOKIO -  Takeshi Okada mag van de Japanse voetbalbond voorlopig aanblijven als bondscoach Door recent nederlagen tegen Zuid-Korea en China stond de positie van Okada ter discussie, maar na crisisberaad is het vertrouwen uitgeproken in Okada.  De Aziaten zijn op zaterdag 19 juni de tweede tegenstander van Nederland tijdens het WK in Zuid-Afrika.

 

BARCELONA (2) - Alsof Barcelona-trainer Josep Guardiola nog niet genoeg zorgen had, heeft nu ook Xavi zich in de ziekenboeg gevoegd. De Spaanse middenvelder viel tijdens het duel met Atlético Madrid met een hamstringblessure uit en staat twee weken buitenspel. De wedstrijden tegen VfB Stuttgart en Racing Santander komen voor hem te vroeg. Xavi zet in op een rentree tegen Málaga.

BARCELONA - FC Barcelona verloor zondag tegen Atletico Madrid niet alleen drie punten, maar ook Seydou Keita. De middenvelder moest zich al na twee minuten laten vervangen met een hamstringblessure. Vermoedelijk is Keita een maand uit de roulatie. Hierdoor zal hij dinsdagavond zeker niet in actie komen in het Champions League-duel van Barça tegen VfB Stuttgart. Andere zorgenkindjes van trainer Josep Guardiola zijn Dani Alves, Eric Abidal, Dmytro Chygrynskiy en Yaya Touré.

RIO DE JANEIRO - Robinho lijkt met zijn terugkeer naar Santos een goede keuze te hebben gemaakt. De aanvaller, die vorige week met een prachtig doelpunt met de hak debuteerde,  was zondag tegen Rio Claro (2-1 winst) aanvoerder van de Braziliaanse ploeg die hem tijdelijk huurt van Manchester City. Dat was niet het enige positieve nieuws voor de Braziliaans international. Hij werd namelijk ook verkozen om het nieuwe shirt Brazilië voor het WK in Zuid-Afrika te presenteren. Die eer was de afgelopen twee keer naar Ronaldo en Ronaldinho gegaan.

LONDON - Marouane Fellaini vertrekt naar de zomer hoogstwaarschijnlijk naar Arsenal. De middenvelder van Everton zou volgens The Sun zelfs al een akkoord hebben met The Gunners. Fellaini is bezig aan zijn tweede seizoen voor Everton. De Belg komt bij een eventuele overstap landgenoot Thomas Vermaelen tegen.

TURIJN - Alessandro Del Piero heeft gisteren een clubrecord gebroken dat al bijna vijftig jaar in de boeken stond. De aanvoerder van de Juventus speelde voor de 445ste keer een wedstrijd in de Italiaanse liga. Daarmee verbrak hij het record van Giampiero Boniperti, die tussen 1946 en 1961 444 keer voor Juventus speelde. In 2006 was Del Piero al clubtopscorer aller tijden van Juventus geworden. Ook toen als opvolger van Boniperti. Tegen Genoa (3-2) was Alessandro Del Piero overigens de gevierde man door twee keer te scoren.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.