Laatste nieuws
17.50Van Schaik relativeert uitspraken van Schreuder over Ajax
17.48Bruggink ziet PSV tegenvallen zonder 'gouden kracht': 'Hij is zó onderschat'
17.45Wesley Sneijder (41) maakt zijn rentree op de Nederlandse voetbalvelden
17.45'Perfecte' Malen pakt eerste prijs in Italië: 'Hij heeft zich direct bewezen'
17.26Kan Kane record van Lewandowski evenaren? 'Had er nog meer kunnen maken'
17.23Waarom je de Griekse titelstrijd in de gaten moet gaan houden
17.23Gigantische spanning in Griekenland: PAOK, Olympiakos en AEK samen aan kop
17.15VP-voetbalkantine: 'Onbegrijpelijk dat Van Persie beslist over rol Van Wonderen'
17.12Kieft deelt complimenten uit bij Ajax: 'Die vind ik beter dan Brobbey'
17.10Dit verhaal heeft enorm veel weg van het Premier League-sprookje van Leicester
17.10'Ik wil wel in gesprek met Johan Derksen, dat hele stoere is helemaal niet nodig'
17.10Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
17.05'PSV en Stewart azen op Amerikaanse talenten: spits van Liverpool in beeld'
17.05Kees Smit geeft eerlijk toe: 'NEC speelt beter voetbal dan AZ'
17.00De late doorbraak van Koen Kostons, de atypische spits van PEC Zwolle
16.40Boskamp verloor veertig kilo: 'Zag eruit als spookje, dat was een ramp'
16.39Kan Kane het record van Lewandowski evenaren? 'Ik had er nog meer kunnen maken'
16.30'Aké bovenaan lijstje Barça, Atlético denkt aan vervanger van Griezmann'
16.20'Real Madrid staat op rand van afgrond en aast op Italiaanse toptrainer'
16.13De opmerkelijke WK-kwalificatieprocedure voor Nederlands vrouwenelftal uitgelegd
16.10AZ blijft dromen in Europa: dit is het schema in de Conference League
16.05Irak kampt met vlieg- en visumproblemen voor play-off WK tegen Suriname of Bolivia
15.48'KNVB grijpt ondanks meerdere pogingen mis: PSV-toptalent kiest voor Marokko'
15.45'Volstrekt ongepast hoe over Arsenal en de Premier League wordt gesproken'
15.36'Aké bovenaan lijstje van Barcelona', Atlético denkt aan vervanger van Griezmann
15.35PEC steekt draak met Ajax en Berghuis: 'Daar lag het aan, toch?'
15.30Rondje Buitenland: 'Onze eigen Yamal kan een sleutelrol vervullen op het WK'
15.20Jacht Kane op Bundesliga-record onderbroken
15.10Strijd om acht tickets: dit is het schema in de Europa League
15.08'Feyenoord verkoopt alles alsof het heel normaal is, maar het is niet normaal'
14.58Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: 'Ik ben bang voor elke tegenstander'
14.50Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: ‘Ik ben bang voor elke tegenstander’
14.48Slot en Van Dijk kunnen ondanks moeizaam seizoen in prijzen vallen
14.45Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
14.45Engelse media en United-fans vernietigend: 'Ik wil Malacia nooit meer zien'
Resultaten x
Overige

HSV, Japan, Argentinië, Stuttgart, Viduka, Standard, Monaco, Galjé, Litouwen

Ook vandaag gebeurt weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
11-02-2010 15:28 door Redactie ELF Voetbal

HAMBURG - Trainer Bruno Labbadia van Hamburger SV kan komend weekend geen beroep doen op Marcus Berg. De Zweedse aanvaller kampt met een knieblessure. De afwezigheid van de oud-speler van FC Groningen vergroot de basiskansen van Ruud van Nistelrooij tegen VfB Stuttgart. Omdat ook Paolo Guerrero en Mladen Petric nog lange tijd buitenspel staan en Tunay Toran met een blessure kampt, is de aanvalslinie wel erg dun bezaaid.

TOKYO - Japan heeft voor eigen publiek in Tokyo de tweede wedstrijd op het Oost-Aziatisch kampioenschap tegen Hongkong: 3-0. De ploeg van bondscoach Takeshi Okada was het toernooi afgelopen weekeinde begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen China (0-0). Tegen Hongkong maakte spits Keji Tamada twee doelpunten, de derde treffer kwam van verdediger Tulio. Japan speelt zondag in de laatste groepswedstrijd tegen Zuid-Korea, dat woensdag hard onderuit ging tegen China (0-3).

MAR DEL PLATA - Argentinië heeft ternauwernood een oefeninterland gewonnen van Jamaica. In de derde minuut van de extra tijd maakte Ignacio Canuto de winnende treffer. Jamaica was in het Estadio José María Minella net na rust via Ryan Johnson verrassend op voorsprong gekomen. In de 83e minuut was good-old Martín Palermo verantwoordelijk voor de 1-1.

STUTTGART - Georg Niedermeier blijft bij VfB Stuttgart. De 23-jarige verdediger is al sinds januari 2009 actief voor de Schwaben, maar was nog steeds eigendom van Bayern München. Dat leende Niedermeier toentertijd voor anderhalf jaar uit. Die veroverde een basisplek en tekende donderdag een contract voor 4,5 jaar.

MELBOURNE - Mark Viduka gaat niet spelen voor Melbourne Hart. Trainer John van 't Schip wilde de 34-jarige aanvaller graag naar zijn club halen, die komend seizoen debuteert in de Hyundai A-League. De international, die eerder voor onder meer Celtic, Leeds United en Middlesbrough en recentelijk Newcastle United speelde, ziet geen uitdaging in het avontuur. Waarschijnlijk hangt hij zijn voetbalschoenen nu aan de wilgen. "Ik heb momenteel geen zin om te voetballen", was zijn commentaar volgens de club.

LUIK - Mehdi Carcela-Gonzalez is met succes in beroep gegaan tegen zijn schorsing. De aanvallende middenvelder van Standard Luik kreeg eind november de rode kaart tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal. Hij deelde een kopstoot uit aan Cesc Fabregas. De UEFA legde hem een straf van drie wedstrijden op. In beroep trok de Europese voetbalbond er één af. In de slotwedstrijd in de Champions League tegen AZ zat hij al zijn eerste duel uit. Nu hoeft hij alleen volgende week donderdag in de Europa League-wedstrijd tegen Red Bull Salzburg aan de kant te blijven. Een week later mag hij wel meespelen tegen de ploeg van trainer Huub Stevens.

MONACO - AS Monaco heeft het contract van talent Cédric Mongongu opengebroken. De 20-jarige Congolese verdediger tekende een nieuwe verbintenis tot medio 2013. Hij stond in de belangstelling van diverse Europese topclubs.

PORTSMOUTH - Portsmouth FC krijgt van het Londense Hooggerechtshof een week de tijd om een geschil met de belastingdienst op te lossen. De hekkensluiter in de Premier League moet zich verantwoorden voor het niet betalen van miljoenen euro's aan belastingen, nadat de club daarover geen akkoord kon bereiken met de Britse belastingendienst. Portsmouth krijgt een week de tijd om met een dossier over hun financiële toestand op de proppen te komen. Volgens Gregory Mitchell van de Britse belastingendienst ligt het lot van Portsmouth vast. "Het is duidelijk dat deze ploeg niet solvabel is. Ze hebben op geen enkel moment het tegendeel kunnen aantonen." De club mag vanwege haar schuldenlast ook al geen nieuwe spelers kopen.

VILNIUS - Ex-international Raimondas Zutautas is aangesteld als nieuwe bondscoach van Litouwen. De 37-jarige voormalige middenvelder, die de Portugees Jose Couceiro opvolgt, wordt de jongste bondscoach van Litouwen in de geschiedenis. Litouwen werd zondag bij de loting voor de voorrondes van het EK van 2012 in Polen en de Oekraïne ondergebracht in groep I en speelt tegen Europees kampioen Spanje, Tsjechië, Schotland en Liechtenstein.

KORTRIJK - Hans Galjé heeft zijn contract bij KV Kortrijk al ingeleverd. De voormalige doelman van onder meer Ajax en Club Brugge was nog geen maand in dienst als coördinator van het scoutingsapparaat bij de Belgische Eerste Klasser. Galjé liet Kortrijk weten liever op het veld te staan, als hoofdcoach of als keeperstrainer. Hij was eerder dit seizoen werkzaam bij Excelsior Moeskroen. Eerst als keeperstrainer, daarna als interim-hoofdtrainer. In december ging de club echter failliet. Onder bondscoach Dick Advocaat traint hij ook de doelmannen van de nationale ploeg van België.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.