Het trainingskamp in Tunesië is gefinancieerd door leden van de businessclub. In Afrika heeft ADO twee keer op een grasveld kunnen trainen. Een goede voorbereiding op de tweede seizoenshelft is cruciaal voor de in degradatiegevaar verkerende Hagenaars.
"Daarom ben ik daar als trainer wel aan blijven trekken, omdat ik voorzag dat deze vier dagen in Tunesië niet genoeg waren om ons goed te kunnen voorbereiden", laat Raymond Atteveld weten aan Haaglandenvoetbal.nl.
"Waren de weersomstandigheden in Nederland nu redelijk geweest, dan had je daar - na Tunesië - op door kunnen gaan. Maar dat kan gewoon niet, dus het is echt een calamiteitenverhaal. Wij moeten nog een keer weg. Donderdag vertrekken we richting Belek in Turkije."

