Laatste nieuws
11.53Marciano Vink maakt zich ontzettend kwaad: sloffen op het veld bij Ajax - FC Twente
11.32Ajax had moeite met sleutelspelers FC Twente: 'Beste Eredivisie-team van 2026'
11.28Ajax zag 'beste rechtsback van Nederland' over hoofd: 'Geef zo'n gozer de kans'
11.21Kraay ziet ideale club voor Saibari: 'Wat was hij verschrikkelijk goed'
11.16VI Live: Go Ahead en PEC Zwolle maken opstellingen IJsselderby bekend
11.15Aangeslagen Veerman: "Hij zit huilend in de kleedkamer en ik kan wel meehuilen"
11.15Praat mee op VP: Go Ahead Eagles - PEC Zwolle
11.15Urgentie ontbreekt in Amsterdam: 'Ajax was next level slecht'
11.05'We gaan Sterling zeker niet onderschatten, hebben veel respect voor hem'
11.00'Natuurlijk is er geen wanbeleid bij Ajax, je ziet verbeteringen'
11.00Europese droom AZ leeft: dit zijn de kwartfinales van de Conference League
10.58Zerrouki richt zich tot Twente en Ten Hag: 'Maar Feyenoord is er ook nog'
10.48Simeone vraagt arbitragecomité om uitleg na omstreden VAR-ingreep in topper
10.48'Toekomst Arbeloa bij Real Madrid is afhankelijk van de Champions League'
10.40Ihattaren fel toegesproken: 'Met deze kwaliteiten niet nog een jaar bij Fortuna'
10.40'Hoe kan iemand ineens 60 miljoen waard zijn?'
10.32Schreuder vol lof: 'Dé key player, zet hem bij Bayern en hij draait lekker mee'
10.30'Suray is de surprise van Go Ahead'
10.22Van Hanegem krijgt compliment: 'Denk dat Slot er blij mee is dat je dat zegt'
10.18Wrange gevoelens bij Ajax: 'Dat zijn nu beste spelers in opleiding van Feyenoord'
10.12Ajax-huurling schittert voor FC Groningen: 'Het kan een mooi einde worden'
10.01Yamal neemt niet deel aan Barça-feest: 'Hij was een beetje boos'
10.00Tegenvallende Sterling moet zich nu laten zien bij Feyenoord: kan hij het nog?
10.00'Moneytime' voor FC Groningen: 'Je moet pakken wat je pakken kan'
09.52Vaessen opgelucht na paspoortgate: 'Wie ben ik om het iemand kwalijk te nemen?'
09.52Garcia deelt blessure-update bij Ajax: 'Hij zal er als eerste weer bij zijn'
09.39Haller terug op weg bij FC Utrecht: 'In mijn hoofd zat het gewoon niet goed'
09.32Chery laat paspoortkwestie achter zich: 'Mijn familie werd er wel onzeker van'
09.30De Blatter-beslissing die zorgde voor een rode kaarten-regen
09.28Zelfspot bij Bosz: 'Wennen? De man die nooit prijzen pakt...'
09.24Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie twijfelt over Hadj Moussa en Deijl
09.20Belangrijk duel in vrouweneredivisie: PSV heeft fitte voorhoede, Ajax gretige jonkies
09.20PSV wordt zondag graag kampioen, maar treurt om Schouten: 'Desnoods til ik hem op platte kar'
09.17García geeft blessureupdate over Tomiyasu, Fitz-Jim en Klaassen
09.07'Het WK met Oranje valt in m'n vakantie, maar ik heb een annuleringsverzekering'
Resultaten x
Overige

Gonzalo Castro, Real Madrid, Boussoufa, Nando Rafael, Nevland, Mak

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
10-01-2010 20:34 door Redactie ELF Voetbal

SEYCHELLEN - Jan Mak is voor even terug als bondscoach van de Seychellen. De Nederlander, die in 2008 ook al trainer was van de selectie van de Afrikaanse eilandengroep, zit tijdens de komende twee interlands tegen Namibië op de bank. "Vorige week ben ik het gesprek aangegaan met de voetbalbond", aldus Mak tegen VI. "Daar is uitgekomen dat ik weer terugkeer als bondscoach voor de komende twee interlands tegen Namibië, maar alleen die twee duels." Mak zal zijn tijdelijke functie als bondscoach combineren met zijn werk als hoofd opleidingen van het Zweedse IF Elsborg.


LONDEN - Hoewel Erik Nevland wedstrijden van Fulham vooral vanuit de dug-out beziet, kan hij zijn contract bij The Cottagers toch verlengen. Trainer Roy Hodgson wil de Noorse oud-aanvaller van FC Groningen graag behouden. "Ik zal Nevland zeker een nieuw contract aanbieden", aldus Hodgson in Stavanger Avenbladet. "We moeten het met zijn zaakwaarnemer alleen nog wel hebben over de lengte van het contract."

AUGSBURG - Oud-Ajacied Nando Rafael vervolgt zijn loopbaan bij FC Augsburg. De aanvaller tekent een contract tot het einde van het seizoen bij de club die uitkomt in de 2. Bundesliga en getraind wordt door de Nederlander Jos Luhukay. Rafael komt over van het Deense Aarhus. Als vluchteling uit Angola kwam hij in Nederland en de jeugdopleiding van Ajax terecht. Problemen met de verblijfsvergunning dwongen hem naar Duitsland te vertrekken, waar hij uitkwam voor Hertha BSC en Borussia Mönchengladbach.

LEVERKUSEN - Het oefenduel met FC Twente (2-1 winst) van vrijdag heeft een vervelend gevolg voor Bayer Leverkusen. Gonzalo Castro, talentvolle verdediger van de Duitse koploper, brak zijn jukbeen tijdens dat duel. Leverkusen moet het naar verwachting een maand stellen zonder hem.

MAINZ - Mainz 05 heeft zich versterkt met een speler uit de jeugdopleiding van Real Madrid. Adam Szalai speelt tot het einde van het seizoen op huurbasis bij de middenmoter uit de Duitse Bundesliga. De 22-jarige aanvaller heeft bovendien een optie tot koop plus aansluitende verbintenis voor drie jaar in zijn contract staan. Szalai zat wel enkele keren op de bank bij De Koninklijke, maar tot een invalbeurt kwam het niet. Hij speelde sinds 2007 wel 52 duels in het tweede elftal van Madrid, dat uitkomt in de Segunda Division B. Daarin scoorde hij 17 keer. Eerder speelde hij voor Honved Boedapest en tussen 2004 en 2007 voor VfB Stuttgart. Szalai heeft ook een interland voor Hongarije achter zijn naam staan en speelde zes duels voor het nationale team onder 21 jaar.

SEVILLA - Sevilla wil Mbark Boussoufa (foto) overnemen van Anderlecht. De koploper van de Belgische Jupiler Pro League vraagt 6,5 miljoen voor de Amsterdamse Marokkaan, volgens Belgiumsoccer.be. De Spaanse club wil ex-Ajacied Tom de Mul in een ruiloperatie betrekken.




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.