Laatste nieuws
16.05Irak kampt met vlieg- en visumproblemen voor play-off WK tegen Suriname of Bolivia
15.48'KNVB grijpt ondanks meerdere pogingen mis: PSV-toptalent kiest voor Marokko'
15.45'Volstrekt ongepast hoe over Arsenal en de Premier League wordt gesproken'
15.39'Aké bovenaan lijstje Barça', Atlético denkt aan vervanger van Griezmann
15.36'Aké bovenaan lijstje van Barcelona', Atlético denkt aan vervanger van Griezmann
15.35PEC steekt draak met Ajax en Berghuis: 'Daar lag het aan, toch?'
15.30Rondje Buitenland: 'Onze eigen Yamal kan een sleutelrol vervullen op het WK'
15.20Jacht Kane op Bundesliga-record onderbroken
15.10Strijd om acht tickets: dit is het schema in de Europa League
15.08'Feyenoord verkoopt alles alsof het heel normaal is, maar het is niet normaal'
14.58Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: 'Ik ben bang voor elke tegenstander'
14.50Nasri vreest voor Marseille na bekerblamage: ‘Ik ben bang voor elke tegenstander’
14.48Slot en Van Dijk kunnen ondanks moeizaam seizoen in prijzen vallen
14.45Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
14.45Engelse media en United-fans vernietigend: 'Ik wil Malacia nooit meer zien'
14.35Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.37Waarom de sfeer in het Philips Stadion meer is dan negentig minuten voetbal
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.13Steijn kiest voor revalidatie in Enschede
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
Resultaten x
Overige

Arsenal en Manchester United laten punten liggen

Arsenal heeft in de strijd om de bovenste plaatsen in de Premier League duur puntverlies geleden. Waar het eerder in Liverpool nog 1-6 werd voor The Gunners, bleef de stand in het Emirates Stadium steken op 2-2.
09-01-2010 20:30 door Redactie ELF Voetbal

Na twaalf minuten kwam Everton op voorsprong. Bij een hoekschop bleek Leon Osman het sterkst in de lucht. In de daarop volgende fase trok Arsenal wat massaler naar het vijandelijke strafschopgebied en werd lange tijd tevergeefs gezocht naar openingen in de defensie van The Toffees. Na een klein half uur spelen kwam Arsenal toch langszij. Denilson zag zijn schot van richting worden veranderd, waardoor doelman Tim Howard geen redding meer kon verrichten.

In de tweede helft gingen The Gunners op jacht naar de voorsprong. Onder meer Andrey Arshavin en Eduardo hadden mogelijkheden, maar die waren niet doeltreffend. Uit een counter zorgde Pienaar voor de verrassende 1-2. De Zuid-Afrikaan stiftte de bal oog in oog met Manuel Almunia over de doelman heen. In de blessuretijd zette invaller Tomas Rosicky Arsenal weer op gelijke hoogte. De Tsjech punterde op aangeven van Eduardo de 2-2 binnen.



UPDATE: Manchester United heeft niet weten te winnen bij Birmingham City. De topclub speelde mat en mocht nog tevreden zijn met het 1-1 gelijkspel.

De kampioen van het afgelopen jaar liet zich meesleuren in het opportunisme van Birmingham City en had het bij vlagen lastig. Zelf had de ploeg van Sir Alex Ferguson moeite het strafschopgebied binnen te dringen. Juist op het moment dat de Mancunians aan begonnen te dringen, bracht Cameron Jerome de thuisploeg op voorsprong: 1-0. De aanvaller kon van enkele meters voor een vrijwel leeg doel binnenschieten, nadat hij de bal uit de kluts had ontvangen.

Ook in de tweede helft begon Birmingham City goed. In het eerste kwartier na de pauze kwamen de gasten er nauwelijks aan te pas en was een groot gedeelte van het balbezit voor de thuisploeg. Langzaam begon United wat meer druk te ontwikkelen en was het ook al vrij snel weer gelijk. Een voorzet werd uiteindelijk in het eigen doel binnengetikt door verdediger Scott Dann: 1-1.

Het inbrengen van Ryan Giggs voor Ji Sung Park luidde in zekere zin het slotoffensief in. De gasten konden zich geen puntverlies veroorloven in de strijd om het kampioenschap en gingen geforceerd op zoek naar de overwinning. Toen Darren Flechter voor de tweede maal op de bon ging moest United de strijd op een beter resultaat opgeven.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.