Laatste nieuws
20.15Woedende reactie Weghorst na tackle zorgt voor onbegrip: 'Hoe kan juist hij nou zo reageren?'
20.15Brugge-fans worden gek na 'bizar' ontslag van trainer: 'Onbegrijpelijke keuze'
20.14Slot reageert op explosief interview Salah: 'Ben kalm en beleefd, maar niet zwak'
20.10Simeone deelt groot compliment uit op ultrakorte persconferentie: 'PSV is dapper'
20.00Praat mee op VP: Manchester United zonder De Ligt tegen hekkensluiter Wolves
19.50Spaan deelt een 8 uit aan Ajax-speler: 'Zagen het vroeger vooral bij Brazilianen'
19.40FC Twente laat 'goud' op de bank zitten: 'Kan een hele mooie transfer opleveren'
19.35Van der Gijp spaart 'harde' Slot niet: 'Hij haalt er maar één speler uit'
19.25Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz heeft steunpilaren terug voor Atlético-clash
19.12Atlético-trainer Simeone is beducht op kracht PSV: 'Ze spelen moedig'
19.10PSV ontvangt angstgegner Atlético: zo verliepen de eerdere ontmoetingen
19.05VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
19.00Aston Villa roept Nederlander uit tot speler van de maand november
18.50Opvallend: Atlético-trainer Simeone loopt plotseling weg uit perszaal PSV
18.35Driessen vreest voor PSV-ster: 'Die verklaring van Koeman vond ik wel dodelijk'
18.30WK-stad Seattle organiseert 'pride-wedstrijd' bij duel tussen Iran en Egypte
18.25Ajax-speler werkt op lachspieren van Kieft: 'Ik vond het weer heerlijk'
18.17'Liverpool speurt markt af naar Konaté-opvolgers en omcirkelt één naam'
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
Resultaten x
Overige

Slecht nieuws voor Van der Vaart: Kaká is weer fit

Tussen Kerst en oud en nieuw staat de voetbalwereld niet stil. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht.
28-12-2009 22:06 door Redactie ELF Voetbal

FREIBURG - Papiss Cissé moet SC Freiburg aan doelpunten gaan helpen. De Duitsers namen de Senegalese aanvaller over van FC Metz, waarvoor hij al acht keer scoorde in zestien wedstrijden. De aanvaller debuteerde vorig jaar voor Senegal vanwege zijn doelpuntenproductie. Destijds was Cissé vijftien keer trefzeker in de Franse competitie. Doelpunten zijn bij Freiburg schaars. De ploeg scoorde nog maar negentien keer.

MADRID - Goed nieuws voor Real Madrid, maar slecht nieuws voor Rafael van der Vaart: Kaká is naar eigen zeggen weer helemaal hersteld van zijn liesblessure. "Ik ben weer helemaal genezen. Ik heb geen pijn meer en ik hoop snel aan te sluiten bij de groep", aldus de Braziliaan tegen AS. Het is dus mogelijk dat hij zondag weer in actie kan komen als Real bij Osasuna speelt. Voor Van der Vaart is dit bericht minder. De Nederlander verving Kaká gedurende zijn blessure.

LISSABON - Florent Sinama-Pongolle verkast in januari naar Sporting Lissabon. De Franse aanvaller kon bij Atlético Madrid niet rekenen op een basisplaats. Dat is overigens niet eens zo gek want de enkelvoudig international moest in de Spaanse hoofdstad Sergio Agüero en Diego Forlán voor zich duldden. De 25-jarige Fransman speelde eerder voor Le Havre, Liverpool, Blackburn Rovers en Recreativo Huelva.

FLORENCE - Felipe Dias da Silva dal Belo verruilt Udinese na acht jaar voor Fiorentina. Met de transfer van de Braziliaanse verdediger zou zo'n acht miljoen euro gemoeid zijn. In zijn achtjarige periode droeg hij 139 keer het shirt van Udinese. Belangrijk voor Fiorentina is dat de 25-jarige speler mag spelen in de Champions League, omdat zijn oud-werkgever niet in Europa uitkwam dit seizoen.

GENK - RC Genk staat op het punt om Samuel Yeboah te contracteren. De Belgische club heeft al overeenstemming bereikt met zijn huidige werkgever Hapoel Tel Aviv en moet er met de speler zelf nog uit zien te komen. De 23-jarige spits is het neefje van Anthony Yeboah (ex-HSV)

KRASNODAR - Enkele dagen nadat hij is opgestapt bij Unirea Urziceni, heeft Dan Petrescu al een nieuwe club gevonden. De Roemeense coach gaat aan de slag bij Kuban Krasnodar, dat uitkomt op het tweede niveau in Rusland.

BOLTON - Guti (33) staat in de belangstelling van Bolton Wanderers. De club uit de Premier League wil de Spaanse middenvelder graag voor de rest van het seizoen huren van Real Madrid. Bij Bolton speelden eerder al de uitgerangeerde Real-vedettes Ivan Campo en Fernando Hierro.

PORTSMOUTH - Portsmouth wordt voor de rechter gesleept door Lens. De Franse club heeft nog geld tegoed van de Engelsen van de transfers van Aruna Dindane en Nadir Belhadj. Lens stapt zowel naar het Europese sporttribunaal als de burgerrechter. Portsmouth heeft een schuld van ruim veertig miljoen euro.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.