In de 24ste en 26ste minuut waren Axel Witsel en Igor de Camargo trefzeker. Het was de eerste overwinning voor Standard in zeven wedstrijden. De kampioen van vorig seizoen neemt nu de zevende plaats in op de ranglijst van de Jupiler Pro League.
UPDATE: De derby van Brugge is beslist door Wesley Sonck. De voormalig spits van Ajax scoorde vijf minuten voor tijd de 2-1. Het bezoekende Cercle nam voor rust brutaal de leiding door een goal van Oleg Iachtchouk.
Pas een kwartier voor tijd produceerde Karel Geraerts de gelijkmaker, waarna invaller Sonck de strijd in het voordeel van Club Brugge besliste.
UPDATE 2: RSC Anderlecht heeft tegen AA Gent ternauwernood de derde nederlaag van het seizoen weten af te wenden. Tegen nummer drie AA Gent liepen de Brusselaars een 2-0 achtstand op. Tom de Sutter wist in de voorlaatste minuut toch nog de niet meer verwachtte 2-2 te scoren. Een surprise leek in de maak toen Milos Maric voor rust en Elimane Coulibaly de thuisclub op 2-0 zette. Jonathan Legear bracht na een uur spelen met de 2-1 de spanning terug, waarna De Sutter het laatste woord had. Het verschil tussen Anderlecht en Club Brugge is met vijf punten nog altijd groot. AA Gent blijft op een keurige derde stek staan.
UPDATE 3: Anderlecht verloor tegen Gent niet alleen twee punten, maar ook Lucas Biglia. De Argentijn kreeg van Christophe Lepoint een zware trap op de enkel te verduren en werd direct afgevoerd naar het Leopoldziekenhuis. De Brusselse club vreest voor een breuk. Die vrees blijkt ongegrond. Zijn enkel is zwaar verstuikt. Mogelijk speelt Biglia in januari alweer.
Overige uitslagen zaterdag:
Germinal Beerschot - RC Genk 1-0
Charleroi - Roeselare 3-0
Sint Truiden - KV Mechelen 5-2
Moeskroen - Kortrijk 0-5 (reglementaire uitslag)
Zondag:
Zulte-Waregem - Westerlo 1-0

