In de eerste helft vielen er weinig kansen te noteren. Beide teams hadden veel tijd nodig om de tegenstander af te tasten en te zoeken naar openingen. The Reds kregen tot tweemaal toe een teleurstelling te verwerken. Al na twaalf minuten moest de Deen Daniel Agger het strijdveld geblesseerd verlaten met een hoofdwond. Slechts enkele minuten later viel dat lot ook te beurt aan Ryan Babel, die na een schotpoging geraakt werd door een tackle van Nigel de Jong.
Grote kansen kwamen er uiteindelijk pas na de rust. Na een uur spelen kreeg Liverpool een vrije trap vanaf de linkerflank. Martin Skrtel reageerde vlak voor de doellijn alert op de bal van Steven Gerrard en tikte langs Shay Given, waarmee hij Liverpool op 1-0 zette.
De thuisploeg besloot de voorsprong te verdedigen in plaats van op zoek gaan naar een grotere uitslag. Dit brak de ploeg op na zo'n zeventig minuten spelen. Emmanuel Adebayor kopte City uit een hoekschop knap op gelijke hoogte, waarna Stephen Ireland enkele minuten later na een goede aanval zelfs voor 1-2 zorgde. Lange konden de gasten echter niet genieten van de voorsprong. Een kleine minuut later was invaller Yossi Benayoun na een scrimmage trefzeker, waarmee hij de 2-2 eindstand op het bord zette.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeAngstig Liverpool pakt slechts punt tegen City
Liverpool en Manchester City hebben op Anfield Road de punten gedeeld. In de tweede helft kwam de scoringsdrift pas los bij beide teams, wat leidde tot een interessant schouwspel. De Citizens houden de thuisploeg op vier punten achterstand.

