Laatste nieuws
18.05Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Kritiek op Baas na 'heel rare' rode kaart voor Ajax: 'Ga nou niet zulke gekke dingen doen'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
Resultaten x
Overige

Buitenland: Stranzl beëindigt interlandcarrière

Ook vandaag is er weer veel nieuws te melden uit de landen om ons heen. Om dit nieuws overzichtelijk weer te geven, bundelt ELF Voetbal dit nieuws in een overzicht. Hieronder het tweede deel van woensdag 11 november.
11-11-2009 19:59 door Redactie ELF Voetbal

OOSTENRIJK - Martin Stranzl komt vanaf heden niet meer uit voor het nationale elftal van Oostenrijk. De verdediger van Spartak Moskou speelde 56 interlands, maar over de reden van zijn abrupte bedanken laat hij niet veel los: "Ik ben tot de conclusie gekomen dat het beter is als ik mijn interlandcarriëre vanaf heden beëindig. Ik wens verder geen toelichting te geven", aldus Stranzl, die vaste waarde was bij de Oostenrijkers.

PALERMO - Palermo-verdediger Simon Kjaer mag dan in de belangstelling van Europese topploegen als Manchester United en Liverpool, maar volgens de president van de Italiaanse club is een tussentijds vertrek niet aan de orde. "Kjaer heeft een clausule van twaalf miljoen euro in zijn contract, maar die geldt pas aan het eind van het seizoen." De Deense verdediger stond ook al in de interesse van Internazionale, Juventus, Fiorentina en Real Madrid.

IERLAND - De barragewedstrijden om een WK-ticket gaan aan Liam Miller voorbij. De Ier mist de dubbele confrontatie met Frankrijk op zaterdag en volgende week woensdag vanwege een blessure. De 28-jarige middenvelder van Hibernians heeft last van zijn kuit.

ENGELAND - Luke Young heeft bedankt voor de nationale ploeg van Engeland. De verdediger werd door bondscoach Fabio Capello opgeroepen als vervanger van de geblesseerde Glen Johnson, maar weigerde. De achtvoudig international wil zich volledig op Aston Villa richten.

COPA DEL REY - De loting van de Copa del Rey leverde een interessante clash op. Alcorcón ontmoet begin 2010 FC Barcelona. De derdeklasser plaatste zich dinsdag voor de kwartfinale van het Spaanse bekertoernooi door met slechts 1-0 van Real Madrid te verliezen. Dat was genoeg na de 4-0 zege op eigen terrein.

DIDIER DROGBA - Ivoorkust moet het in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Guinea doen zonder Didier Drogba. De spits van Chelsea heeft te veel last van een blessure aan zijn borst. Drogba werd in het duel met Manchester United getorpedeerd door verdediger Jonny Evans. Hij denkt wel op tijd hersteld te zijn voor het duel volgende week woensdag met Duitsland.

ROBERTO CARLOS - Corinthians is naar eigen zeggen in verregaande onderhandelingen met Roberto Carlos. De Braziliaanse club heeft de linksback, die zelf al akkoord zou zijn, bijna binnen. "Er is een mondelinge overeenkomst en komende weken wordt duidelijk of er een definitief akkoord uitkomt", zegt trainer Mano Menezes. Bij Corinthians speelt ook al Ronaldo.

MESUT ÖZIL - Werder Bremen maakt zich niet druk over de berichtgeving rondom groeibriljant Mesut Özil. De creatieve middenvelder wordt nadrukkelijk in verband gebracht met een overgang naar Arsenal. Arsenal-manager Arsène Wenger is volgens Engelse media al een bod aan het voorbereiden op de Duits-international. "We moeten om zien te gaan met al deze geruchten", zegt algemeen directeur Klaus Allofs in Bild. "Ik ervaar het echter niet als storend. Werder houdt het hoofd koel en ik hoop dat dit ook van toepassing is op Mesut en zijn zaakwaarnemer.

GLEN JOHNSON - Fabio Capello heeft Glen Johnson naar huis gestuurd. De rechtsback is niet voldoende hersteld van een blessure, die hij opliep in de competitiewedstrijd van Liverpool tegen Birmingham City (2-2). Johnson mist daardoor de vriendschappelijke confrontatie met Brazilië, welke zaterdag in Qatar op het programma staat. Capello zal geen vervanger oproepen voor Johnson.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.