Laatste nieuws
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.20Real morst kostbare punten in achtervolging op Barcelona na wondergoal Williot Svedberg (Celta)
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
Resultaten x
Overige

Buitenlands nieuws van woensdag 28 oktober

Ook vandaag is er weer veel buitenlands voetbalnieuws te vinden in de diverse media. Om door dit doolhof een weg te vinden, selecteert ELF Voetbal deze berichten en stelt ze samen in een overzicht.
28-10-2009 15:00 door Redactie ELF Voetbal

ROBINHO - Manchester City kan snel weer rekenen op Robinho. De Braziliaan is zo goed als hersteld van een enkelblessure die hem sinds 5 september parten speelt. Woensdag in de Carling Cup komt de aanvaller nog niet in actie. "Dat is te vroeg, maar we hopen dat hij er volgende week weer bij is", aldus manager Mark Hughes.

STOKE CITY - De spelers van Stoke City sloeg de schrik om het hart tijdens de terugreis na de verloren wedstrijd tegen Portsmouth (4-0 verlies). In het vliegtuig hing een brandlucht, waarna de piloot een noodlanding maakte. Na inspectie bleek met het toestel niets aan de hand, maar de vlucht werd niet hervat. De selectie van Stoke maakte de reis af per bus.

PORTSMOUTH - Een flinke straf voor Portsmouth. De Engelse club krijgt een transferverbod opgelegd door de Premier League, dat weet de BBC. Het verbod wordt niet eerder opgeheven totdat Pompey betalingen aan andere clubs heeft voldaan.

JUVENTUS - De Argentijnse verdediger van Manchester City, Pablo Zabaleta heeft de interesse gewekt van Juventus. Volgens The Sun moet de rechtsback ruim 6,5 miljoen euro kosten. Zabaleta koos in de zomer van 2008 voor The Citizens, maar dit seizoen is hij op een zijspoor beland.

VFB STUTTGART - Stuttgart blameerde zich dinsdagavond door met 1-0 te verliezen van tweedeklasser SpVgg Greuther Fürth en zo uitgeschakeld te worden voor het bekertoernooi. De druk op trainer Markus Babbel neemt toe. "We hebben nu vijf keer achter elkaar verloren", constateerde Babbel tegenover Kicker. "Dat is een bittere en moeilijke situatie. Het wordt er niet makkelijker op. Ik weet niet wat de club nu gaat doen ten opzichte van mij. Ik ben nog steeds overtuigd van het team, maar moet de situatie afwachten."

CLUB BRUGGE - Dorge Rostand Kouemaha heeft zijn klaagzang in de media moeten bekopen met een plaats buiten de selectie voor het bekerduel met Hamme. Trainer Adrie Koster van Club Brugge laat de aanvaller met die maatregel weten dat er met hem niet te spotten valt. "Ik wil meer speelkansen", zei de spits uit Kameroen eerder deze week in Het Laatste Nieuws. "Mijn geduld is niet eindeloos. Als het zo blijft, wil ik in januari uitgeleend worden. Volgens de coach moet ik nog meer bewijzen dat ik het waard ben om iedere wedstrijd aan de aftrap te komen. Dat wil ik graag doen, maar dan moet ik wel meer kunnen spelen." Dat komt er nu dus weer niet van, want Koster nam maatregelen. 'Omdat hij in vraaggesprekken zijn persoonlijk belang boven het ploegbelang liet prevaleren, zit Kouemaha niet bij de selectie. De interne regels werden dienaangaande weer even scherper gesteld', is de verklaring op de website van Club Brugge.

REAL MADRID - De sterren van Real Madrid verloren gisteravond met 4-0 van derdedivisionist Alcorcón in de derde ronde van de Copa del Rey. Real-trainer Manuel Pellegrini schaamde zich diep voor de nederlaag. "Ik schaam me diep, er is geen enkel excuus voor deze nederlaag", zo betreurde hij tijdens de persconferentie. "We moeten met z'n allen onze verantwoordelijkheid nemen en zorgen dat het de volgende wedstrijd beter gaat. Het wordt lastig om dit verlies recht te zetten in de return."

VALENCIA - Manchester United lijkt zich alsnog te verzekeren van de komst van David Villa. In het spoor van de Valencia-spits zou ook zijn teamgenoot David Silva meekomen naar de ploeg van Sir Alex Ferguson. The Mancunians zaten afgelopen zomer al om tafel met Valencia om te praten over een transfer van het Spaanse duo, maar beide partijen kwamen niet tot een akkoord over de transfersom. Inmiddels is de financiële nood van Valencia zo hoog, dat ze waarschijnlijk genoodzaakt zijn te verkopen. Manchester United heeft van de transfer van Cristiano Ronaldo nog flink wat geld staan. "We hebben het afgelopen zomer gepresteerd om onze sterren te behouden, ondanks de financiële noodtoestand", aldus directeur Fernando Gomez tegenover de Spaanse televisie. "Maar we zijn inmiddels op een punt aanbeland, waarin het lastig is ze nog langer hier te houden. We moeten ze misschien verkopen."

TOM SOETAERS - Tom Soetaers wil in de winterstop verkassen. De Belg krijgt weinig speeltijd bij KV Kortrijk. Te weinig, zo vindt hij. "Als je in twaalf matchen nog maar 73 minuten speelde, is dat normaal", zegt Soetaers over zijn transferwens. "Als de situatie zo blijft, kan ik na Nieuwjaar misschien een andere club van dienst zijn." De aanvaller kwam afgelopen zomer over van RC Genk. "Ik wil vooral spelen", zegt de oud-speler van onder meer Roda JC en Ajax in Het Nieuwsblad. "Ik heb echter weinig recht van spreken, want de ploeg draait goed zonder mij. Maar ik ben 29, ik ben op mijn sterkst nu. Ik wil weer spelplezier."

MOESKROEN - De Belgische club Excelsior Moeskroen kreeg gisteren te horen dat het de proflicentie kwijt is. Moeskroen heeft nog drie dagen de tijd om in beroep te gaan tegen de intrekking van de licentie. Jean-Pierre Dufermont, ex-voorzitter maar nog beheerder, probeert positief te blijven over de kritieke situatie. "We hebben nog 700.000 euro aan sponsorinkomsten te goed", vertelt de oud-preses. Edouard Vandael, eveneens oud-voorzitter en als juridisch raadgever nog steeds bij de club aanwezig, is niet verrast. "Het gaat om een chronische ziekte. En dat zal zo blijven. Het is onmogelijk dat een club van één persoon afhangt, hoe genereus die ook is", zo vertelde hij tegenover Het Laatste Nieuws.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.