Laatste nieuws
12.55Kenneth Perez: ‘Rayane Bounida heeft zijn kansen bij Ajax vergooid. Echt bizar’
12.53Beuker viert Mokio-doelpunt met 'ballieritme'-post na Klassiekerzege
12.50'Zekere arrogantie bij Ajax, ze blijven het in Amsterdam een beetje vies vinden'
12.50Lammers over penaltymoment Twente: 'Ik word naar achteren getrokken'
12.45KNVB zet volgende stap richting verhuizing bondsbureau: twee steden blijven over
12.40'Ik hoop dat niet iedere Eredivisie-ploeg vanaf nu 5-4-1 gaat spelen'
12.35'Rodgers dicht bij akkoord met nieuwe club in Saudi Pro League'
12.30Live Transfers: toptransfer Van Hecke lonkt, 'Here we go' van Romano voor Ajax
12.25'Ex-international op weg naar uitgang bij NAC: geen plek meer voor Kongolo'
12.22Afellay tipt Eredivisie-middenvelders bij PSV, Feyenoord en Ajax: 'Geweldenaar'
12.10Van Basten geniet weer van Ajax: 'Niet dat schijterige gedoe, maar aanvallen!'
12.05Grim ziet 'bravoure' en eigen jeugd bij Ajax: 'We zijn op de goede weg'
12.03Real schaart zich achter Alonso: uitgerekend Vinícius komt met statement na goal
11.43PEC-spits haalt zijn gram: 'Is ook wel lekker dat ik mensen de mond kan snoeren'
11.33Waterreus wil grote verandering zien in voetbal: 'Van lust een last geworden'
11.25Michal Sadílek was aanwezig in de Twente-kleedkamer: ‘Lag zo goed in de groep'
11.20Bijzondere beelden: Hornkamp fopt PSV-doelman Kovar met opmerkelijke penalty
11.19Mauro Júnior kan Heurelho Gomes evenaren en bijzondere mijlpaal pakken bij PSV
11.11Huub Stevens prijst enige 'teamspeler' bij Feyenoord: 'Die zijn er niet veel'
11.10'Spurs denkt na Van de Ven en Simons aan komst van derde Nederlandse speler'
11.00VP-Voetbalkantine: 'Het huwelijk tussen Feyenoord en Van Persie loopt op z'n eind'
10.55Grim troeft Van Persie af: Ajax-trainer legt Feyenoord-zwakte pijnlijk bloot
10.50Deijl kritisch na verlies tegen FC Twente: 'Zo'n wedstrijd moet je niet afleveren'
10.50Studio Voetbal kraakt Feyenoord en prijst Ajax: 'Dik en dik verdiend'
10.50'Grim is de aardige versie van Mourinho, Van Persie een spits met behoorlijk ego'
10.45Perez ergert zich kapot aan één Ajax-speler: 'Wat een acteur is dat!'
10.30Klaverboer (Heerenveen) slaakt diepe zucht: 'Lekker om van het gezeik af te zijn'
10.30Nog één keer genieten: prachtige sfeeractie bij FC Twente voor Enschede-jubileum
10.25Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
10.08Klaassen hoopt snel op aanvallendere speelwijze: 'Dat is uiteindelijk wat je wilt'
10.00Eredivisie-flops: Feyenoord hofleverancier met trio én 'kleinzielige' Van Persie
09.57Driessen ziet 'gevaarlijke Feyenoord-cocktail': 'Priske presteerde beter'
09.55Engelse kranten negatief over Bizot, Malen valt op: 'Grotere impact'
09.50Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
09.42Van Hanegem richt zich tot 'Ajax-gezinde pers': 'Met kont in de eigen zestien'
Resultaten x
Overige

CL Groep C: Assist Seedorf bezorgt Milan winst op Real

Royston Drenthe leek de held van Real Madrid te worden, maar toen was daar Clarence Seedorf. Zijn balletje op Alexandre Pato zorgde voor de broodnodige overwinning van AC Milan in Bernabeu: 2-3. 21-10-2009 22:43 door Redactie ELF Voetbal

Real Madrid - AC Milan 2-3
Het duel der Europese grootmachten was aanvankelijk teleurstellend. Een kolderieke blunder van Dida brak de wedstrijd echter open. De Braziliaanse doelman leek een schot van Esteban Granero simpel te vangen, maar liet de bal los, zag hem stuiteren op beide knieën en voor de voeten van Raul belanden. Die wist wel raad met het buitenkansje en maakte zijn 68ste Europese treffer voor Real, waar Rafael van der Vaart en Drenthe op de bank begonnen.

De Madrilenen hoefden met de voorsprong op zak niet zo nodig, terwijl Milan, met Klaas-Jan Huntelaar als wisselspeler, niet leek te kunnen. Uit het niets maakte Andrea Pirlo echter gelijk. Vanaf een meter of dertig schoot hij keihard in de korte hoek, waarbij hij de weifelende Iker Casillas verraste. De Spaanse doelman ging later opnieuw in de fout, toen hij op een lange bal van Massimo Ambrosini uit zijn goal stormde, maar de bal miste en Pato de 1-2 zag binnen schuiven.

Meteen daarna werd Drenthe het veld ingestuurd door trainer Manuel Pellegrini en dat had succes. Raul besloot een corner terug te leggen op de linkspoot, die vanaf achttien meter Dida klopte in de korte hoek. Het was het sein voor een spannende en tumultueuze slotfase, waarin beide ploegen kansen kregen op de winst. Een geldige treffer van Thiago Silva werd om onbegrijpelijke redenen afgekeurd door de Belgische scheidsrechter Frank de Bleeckere, maar uiteindelijk won Milan alsnog. Seedorf gaf een prachtig balletje over de verdediging, dat met binnenkant voet hard door Pato tot de winnende goal werd gepromoveerd: 2-3. Beide ploegen hebben nu zes punten uit drie duels.

FC Zürich - Olympique Marseille 0-1
Het was geen goede wedstrijd in het Letzigrund Stadion in Zürich. De puntloze Fransen moesten winnen, terwijl de Zwitsers al drie punten hadden na de stunt in San Siro. Marseille was de betere ploeg, maar zag de grootste kans van de wedstrijd gemist worden door Brandao, wiens inzet miraculeus door doelman Johnny Leoni gekeerd werd.

In de tweede helft maakte Gabriel Heinze uiteindelijk het verschil. Een voorzet van Lucho Gonzalez werd door de Argentijnse verdediger met zijn zwakke rechterbeen in de verre hoek gevolleerd.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.