Robben koos er zelf voor om te vertrekken, hij was het niet eens met de rol die hij dit seizoen zou krijgen in Madrid. "Arjen hoefde niet weg, maar hij nam al bij voorbaat geen genoegen met een minder prominente rol bij Real Madrid", laat Jorge Valdano, directeur van de club, weten aan ELF Voetbal en andere Europese media waaronder De Telegraaf.
"Zijn vader is langs geweest en die claimde een basisplaats voor Arjen. Aan die eis konden wij niet voldoen", legt de Argentijn uit. De Nederlander zou ook niet het hele seizoen op de bank zitten. "Robben zou zeker regelmatig in de basis starten. Soms echter op de bank, omdat hij ook als invaller in staat is om wedstrijden op het hoogste niveau te beslissen."
Daar kon de oud-PSV'er zich niet in vinden. "Ik kon begrijpen dat Arjen iedere week wil spelen en omdat hij van grote waarde is geweest voor Real Madrid hebben wij meegewerkt aan een transfer naar Bayern München."
Robben is nu enkele weken uit de roulatie door een blessure die hij vorige week opliep. Hier zal hij eerst aan geopereerd worden. "Ze gaan bij Bayern na zijn blessure nog veel plezier aan hem beleven."

