Het was Real-onwaardig wat de Madrilenen zondagavond lieten zien. Sevilla vloog de verdediging van de bezoekers keer op keer voorbij en had bij rust al zes of zeven honderd procent kansen gecreëerd.
Dat het na de eerste helft nog 1-0 stond was een klein wonder, mede te danken aan Real-doelman Iker Casillas, die de meest briljante reddingen uitvoerde. Alleen Jesus Navas kopte een voorzet van Fernando Navarro binnen.
Real was 45 minuten lang gewaarschuwd en leek zich na de pauze te herpakken. Pepe kopte drie minuten na rust een vrije trap van Guti binnen, maar daarna zakte De Koninklijke weer als een kaartenhuis ineen. Vooral linksback Marcelo, die Royston Drenthe op de bank hield, maakte een zeer zwakke indruk.
Sevilla kwam na een uur weer op voorsprong na de zoveelste verdedigende blunder van Real. Renato kon een voorzet vrij op de penaltystip binnenkoppen. Rafael van der Vaart mocht in het laatste kwartier invallen, maar kon zijn stempel niet meer op de wedstrijd drukken.

