Dat meldt het Algemeen Dagblad. Bolton en Wigan willen niet verder gaan dan respectievelijk 3 en 2,5 miljoen pond. "We gaan er vanuit dat er geen deal meer komt", stelt Boddes zaakwaarneme Frank Schouten. "Swansea houdt stug vast aan zijn vraagprijs. Maandag voeren we een laatste gesprek met de voorzitter, maar ik ben heel pessimistisch."
ADO Den Haag wacht de ontwikkelingen rondom Bodde gespannen af. De Haagse club krijgt vijftig procent van een eventuele transfersom en kan dat geld goed gebruiken op de transfermarkt, nu Aleksandar Rankovic langdurig geblesseerd is.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeBodde lijkt bij Swansea te blijven
Ferrie Bodde gaat er steeds meer vanuit ook dit seizoen voor Swansea City te voetballen. De middenvelder staat in de belangstelling van Premier Leagueclubs Bolton Wanderers en Wigan Athletic, maar Swansea wil tussen de vijf en zes miljoen pond (zo'n 6,5 miljoen euro) voor de

