Laatste nieuws
09.50'Salah en Slot clashen opnieuw hard bij Liverpool: snelle wintertransfer lonkt'
09.50Sven Mislintat aan de slag bij Fortuna Düsseldorf
09.45Hiddink ziet grote problemen bij Ajax: 'Het fundament is helemaal weggevaagd'
09.35Maduro ziet ook 'Grim-effect' bij Ajax: 'Het is wel een beetje zo'
09.1057-voudig Duits international mag transfervrij weg: 'Geen makkelijke jongen'
09.05De Boer geniet van Feyenoord-parel: 'Vind ik eigenlijk een Ajax-voetballer'
09.00Spelersbattle tussen Ajax en Feyenoord: 'De verschillen zijn wel een stuk kleiner'
08.55'Boca Juniors verrast met interesse in Gimenez: club wil oud-Feyenoorder huren'
08.38Ajax-aanwinst ontpopt zich tot publiekslieveling: 'Zij zijn de reden dat ik kwam'
08.25'Dominant' Feyenoord getipt voor Klassieker winst: 'Dan ga je de wedstrijd winnen'
08.20Jessey Sneijder volgt vader Wesley op met profdebuut: 'Heeft een appje gestuurd'
08.16Ajax-uitblinker Godts kijkt uit naar Klassieker: 'Grote wedstrijden leukste om te spelen'
08.10Trouw onthult: 'F-Side blijkt wirwar van rivaliserende en extreme facties'
08.05De Boer vol lof over Grim: 'Dat vergeet Ajax, stoten ons steeds aan zelfde steen'
07.34'Als de verdedigers van Feyenoord zo spelen gaat bij Dolberg de ketchupfles open'
07.25Van der Gijp keihard voor Feyenoorder: 'Boskamp zei het al: kan er geen klote van'
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
Resultaten x
Overige

Spurs verliest van Chelsea

Martin Jol is er met Tottenham Hotspur niet in geslaagd de hegemonie van Chelsea in het Premiership te doorbreken. Na negentig minuten voetbal bleef de ploeg van Jol met lege handen staan. Frank Lampard velde het vonnis voor de Spurs door twee doelpunten te maken. De middenve
15-01-2005 18:55 door Redactie ELF Voetbal

Door de thuisnederlaag kwam er voor Jol en de zijnen een einde aan de ongeslagen status van acht wedstrijden. De manier waarop de Spurs tegen de nederlaag aanliepen was ongelukkig te noemen. King haalde de Rus Smertin in de eerste helft onderuit in het strafschopgebied. De penalty die uit de overtreding voortvloeide werd benut door Frank Lampard. De middenvelder zag in de extra tijd van de tweede helft zijn tweede treffer achter Spurs-doelman Robinson verdwijnen. Hij was met zijn twee doelpunten de belangrijkste man aan de kant van Chelsea.

Voor Chelsea kreeg de winst tegen de Spurs nog een extra staartje. Bij verlies van Arsenal tegen Bolton Wanderers zou de ploeg van Arjen Robben tien punten los komen te staan van de Gunners. De gebeden van Chelsea werden gehoord. Arsenal liep in de uitwedstrijd tegen Bolton tegen de derde nederlaag van dit seizoen aan. De Griek Stelios Giannakopoulos velde het vonnis voor de ploeg van manager Arsene Wenger. Het gat tussen koploper Chelsea werd niet alleen groter. Arsenal zag ook nog eens Manchester United dichterbij komen. De nummer drie in het Premiership won haar eigen wedstrijd met 1-0 van Liverpool door een goal van Wayne Rooney.

Aston Villa wist haar partij tegen laagvlieger Norwich City met speels gemak te winnen. De ploeg uit Birmingham stond bij rust al met 2-0 voor door goals van Ridgewell en Solano. Manager David O'Leary zag zijn ploeg in de tweede helft op 3-0 komen door een doelpunt van Solano

Charlton Athletic wist in eigen huis te zegevieren van Birmingham. Het werd in Londen 3-1. El Karkouri, Bartlett en Murphy scoorden voor Charlton. Mario Melchiot maakte de enige treffer voor Birmingham.

Sean Wright-Phillips was de grote man in de wedstrijd tussen Manchester City en Crystal Palace. De Engels international scoorde twee keer voor de tweede club uit Manchester. Fowler wist het doel ook te vinden voor City. Powell maakte een treffer voor Palace, waardoor de wedstrijd met 3-1 in het voordeel van City eindigde. Paul Bosvelt mocht van manager Keegan in de basis beginnen.

Zonder Kluivert in de basis wist Newcastle United te winnen van Southampton. Het werd op St James Park 2-1. Shearer en Bramble vonden het net voor Newcastle. Crouch deed iets terug voor de bezoekers.

Portsmouth kon thuis niet winnen van Blackburn Rovers. Pederson scoorde in de 55-ste minuut de winnende treffer voor de Rovers. Portsmouth eindigde het duel met negen man. LuaLua en Faye moesten het veld vroegtijdig verlaten met een rode kaart.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.