Met de ondertekening wordt een vervolg gegeven aan een jarenlange, succesvolle samenwerking tussen de KNVB, Nationale-Nederlanden en ING. De betrokkenheid van beide sponsors bij het Nederlandse voetbal is groot en diep geworteld. Zowel Nationale-Nederlanden als ING zijn al jarenlang trouwe partners van de KNVB én het Nederlands elftal. Nationale-Nederlanden werd in september 1988 sponsor van de KNVB en is sinds 1992 hoofdsponsor (shirtsponsor) van Oranje. ING is sponsor van de KNVB sinds 1 januari 1997.
Het bijzondere aan deze overeenkomst is dat er naast traditionele sponsoring zoals onder andere naamsvermelding, sprake is van een veel bredere samenwerking. Nationale-Nederlanden en ING zullen gezamenlijk met de KNVB interactieve nieuwe media-gerelateerde diensten benutten zoals het aanbieden van uitslagen per SMS en/of internet.
"Nationale-Nederlanden en ING zijn belangrijk voor de KNVB. Ze dragen het Nederlands voetbal en Oranje een warm hart toe. Uit het feit dat het contract is verlengd tot 2010 spreekt veel vertrouwen", aldus Henk Kesler, directeur betaald voetbal van de KNVB. "Suèrs enthousiasme en bevlogenheid zijn belangrijk geweest bij de totstandkoming van het contract. Het was voor ons bijzondere prettig samen te werken met een kundig man als Suèr. Wij feliciteren hem van harte met zijn welverdiende onderscheiding".

