Osasuna nam de koppositie in de Spaanse competitie over van Getafe, dat donderdag pas in actie komt. In Pamplona kwam Athletic de Bibao na een klein half uur op voorsprong door een intikkertje van Carlos Gurpegi, Raúl García bracht beide ploegen een minuut voor rust op gelijke hoogte met een schitterende lob van vijfentwintig meter. In de tweede helft kwam Osasuna op voorsprong door een rake kopbal van Savo Milosevic, maar tien minuten voor tijd werkte Josetxo de bal op ongelukkige wijze achter zijn eigen doelman, zodat het weer gelijk stond. Twee minuten in blessuretijd werkte Webó een afgeslagen bal in het lege doel en zorgde daarmee voor de zesde zege van Osasuna dit seizoen.
Ook Real Betis Sevilla en Villarreal maakten er een spektakelwedstrijd van. In het Estadio Manuel Ruiz de Lopera zag José Marí in de tiende minuut zijn schot via een Betis-verdediger achter doelman Antonio Doblas belandden. Een kwartier later tilde Ricardo Oliveira de stand naar een gelijke hoogte door een vrije trap met zijn hoofd te verlengen. De Argentijn Juan Pablo Sorín bracht Villarreal - waar Jan Kromkamp op de bank bleef - na een uur opnieuw op voorsprong, maar twee minuten later stond het alweer gelijk door een eigen doelpunt van Javi Venta. Toch was het de bezoekende ploeg die er met de volle winst vandoor ging. Nano veroorzaakte in de 66ste minuut een penalty, die Juan Roman Riquelme vakkundig binnen trapte. Betis haalde overigens met slechts negen man het eindsignaal, nadat zowel Joaquín als Melli met een directe rode kaart het veld moesten verlaten.
Celta de Vigo verloor dure punten op het veld bij Real Mallorca. Cristiano Doni bracht de eilandbewoners een minuut na rust op voorsprong. Niet veel later mocht Celta-verdediger Pablo Contreras met een directe rode kaart gaan douchen en speelde Mallorca de wedstrijd zonder verdere schade uit.

