Laatste nieuws
22.45Janssen steunt Ajax-uitblinker na afzeggen interlands: 'Had ik ook een hekel aan'
22.41Clubicoon van Liverpool laat geen spaan heel van Salah: 'Het is een schande'
22.21Advocaat overweegt Eredivisie-speler te overtuigen van interlandswitch
22.09Advocaat trots op historische prestatie: 'De moeilijkste in mijn carrière'
22.08Stagiair De Graaf voorlopig niet welkom bij Twente: 'Sleutels moeten inleveren'
22.00Perez: 'Denk dat Ajax-spelers denken: goed dat hij erbij is, maar wat een...'
21.53Janssen hoopt op Oranje-oproep voor PSV-uitblinker: 'Voor mij een no-brainer'
21.40Van Hanegem ziet 'verschrikkelijke' WK-loting: 'Hij is nog erger dan Blatter'
21.34Jansen kraakt invloed van FIFA: 'Meest machtige politieke instituut ter wereld'
21.30Slot brengt slecht nieuws over Nederlander bij Liverpool: 'Een aantal weken eruit'
21.15Slot laat ontevreden sterspeler Salah thuis, maar houdt deur voor terugkeer open
20.56FIFA scherpt hitteprotocol aan tijdens WK: twee verplichte drinkpauzes
20.55Van Basten over voormalig Ajax-directeur: 'Al die losers worden analist!'
20.54Rob Jansen weet het zeker: 'Hij gaat in de zomer weg bij Feyenoord'
20.35Slot reageert op Salah: 'Of hij z'n laatste duel voor de club al gespeeld heeft?'
20.30Praat mee op VP: Torino - AC Milan
20.25Woedende reactie Weghorst zorgt voor onbegrip: 'Slaat zelf spelers op hun strot'
20.25Belgische fans zijn woest na 'bizar' ontslag van Brugge-trainer: 'Triest bestuur'
20.10Simeone deelt groot compliment uit op ultrakorte persconferentie: 'PSV is dapper'
20.00Praat mee op VP: Manchester United zonder De Ligt tegen hekkensluiter Wolves
19.50Spaan deelt een 8 uit aan Ajax-speler: 'Zagen het vroeger vooral bij Brazilianen'
19.40FC Twente laat 'goud' op de bank zitten: 'Kan een hele mooie transfer opleveren'
19.35Van der Gijp spaart 'harde' Slot niet: 'Hij haalt er maar één speler uit'
19.25Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz heeft steunpilaren terug voor Atlético-clash
19.12Atlético-trainer Simeone is beducht op kracht PSV: 'Ze spelen moedig'
19.10PSV ontvangt angstgegner Atlético: zo verliepen de eerdere ontmoetingen
19.05VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
19.00Aston Villa roept Nederlander uit tot speler van de maand november
18.50Opvallend: Atlético-trainer Simeone loopt plotseling weg uit perszaal PSV
18.35Driessen vreest voor PSV-ster: 'Die verklaring van Koeman vond ik wel dodelijk'
18.30WK-stad Seattle organiseert 'pride-wedstrijd' bij duel tussen Iran en Egypte
18.25Ajax-speler werkt op lachspieren van Kieft: 'Ik vond het weer heerlijk'
18.24Getergde Simeone staat midden in antwoord op en loopt weg
18.17'Liverpool speurt markt af naar Konaté-opvolgers en omcirkelt één naam'
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
Resultaten x
Overige

WK enige kans Van der Sar op prijs

Marco van Basten heeft een behoorlijke lijst opgesteld met potentiële kandidaten die mee mogen naar het WK in Duitsland. Uiteindelijk zullen er daar 23 van overblijven. De kandidaten die in de Eredivisie uitkomen, zien we wekelijks op televisie. Maar hoe vergaat het de Nederlanders die over de national
20-02-2006 14:37 door Redactie ELF Voetbal

Premier League

Edwin van der Sar (Manchester United) kon niet verhinderen dat zijn elftal afscheid moest nemen van het FA Cup – toernooi. Manchester United verloor van Liverpool met 1-0. Het WK in Duitsland zal voor Van der Sar nog de enige kans zijn om dit seizoen nog een prijs van aanzien te pakken. The Mancunians zijn Europees uitgeschakeld en hebben een flinke achterstand in de competitie op Chelsea. United staat nog wel in de finale van de League Cup, maar dit toernooi wordt doorgaans als troostprijs ervaren.

Ruud van Nistelrooy (Manchester United) is dit seizoen met zijn doelpunten vaak erg belangrijk voor zijn ploeg, maar kon afgelopen zaterdag net als Edwin van der Sar niet voorkomen dat zijn ploeg de kwartfinale van de FA Cup niet bereikte. Voor Van Nistelrooij is het WK nog de enige optie om zich te revancheren voor dit seizoen zonder prijzen van aanzien.

Arjen Robben (Chelsea) speelde niet mee in de vijfde ronde van de FA Cup tegen Colchester United. Robben zag zijn elftal met 3-1 winnen van de ploeg uit de Engelse eerste divisie.

Jan Kromkamp (Liverpool) kwam in de gewonnen wedstrijd tegen Manchester United acht minuten voor het eindsignaal in het veld als vervanger van Harry Kewell. Kromkamp wist met zijn team ten koste van United de kwartfinale van de FA Cup te halen.

Mario Melchiot (Birmingham City) speelde de hele wedstrijd tegen Stoke City. De verdediger wist evenals Jan Kromkamp met zijn team de kwartfinale te bereiken van de FA Cup. Stoke werd met 1-0 verslagen door een doelpunt van Forssell.

Robin van Persie (Arsenal) kwam dit weekend niet in actie met Arsenal. The Gunners werden in een eerder stadium al uitgeschakeld in het bekertoernooi.

Edgar Davids (Tottenham Hotspur) stond in de basis bij de ploeg van manager Martin Jol, maar zijn aanwezigheid was niet voldoende voor de winst. Tottenham Hotspur kwam tegen Wigan Athletic niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Davids speelde het duel in de Premier League overigens niet uit. Vijf minuten voor tijd werd hij vervangen door Huddlestone.

Wilfred Bouma (Aston Villa) is herstellende van een knieblessure. De verdediger raakte op 28 december geblesseerd aan zijn kniebanden toen hij een tackle inzette.

Bundesliga

Nigel de Jong (Hamburger SV) speelde mee in het met 1-2 gewonnen duel tegen Eintracht Frankfurt. De Jong werd in het duel in de 73 – ste minuut gewisseld voor Klingbeil.

Khalid Boulahrouz (Hamburger SV) stond in de basisformatie van Hamburger SV in het duel tegen Eintracht Frankfurt. De verdediger maakte de volle negentig minuten vol.

Rafael van der Vaart (Hamburger SV) werkt hard aan zijn terugkeer. De aanvallende middenvelder is herstellende van een operatie aan zijn enkel en hoopt 4 maart weer te  voetballen. Dan zal HSV de topper tegen Bayern München spelen. “Ik ben momenteel op 80 procent van mijn herstelperiode”, aldus Van der Vaart, die weer begonnen is met individuele training. 

Roy Makaay (Bayern München) speelde met zijn ploeg met 1-1 gelijk tegen Hannover ’96. De spits wist niet tot scoren te komen in dit duel.

Ellery Cairo (Hertha BSC) kwam niet in actie voor zijn ploeg Hertha BSC. De aanvaller zag zijn ploeg vanaf de zijlijn met 2-1 verliezen van Schalke 04..

Kevin Hofland (VfL Wolfsburg) speelde negentig minuten mee in de wedstrijd van zijn Wolfsburg tegen Nurnberg. Hofland kon echter niet voorkomen dat zijn elftal met 1-0 op onderuit ging.

Primera División

Mark van Bommel (FC Barcelona) kwam niet in actie in het met 5-1 gewonnen duel tegen Real Betis Sevilla. 

Giovanni van Bronckhorst (FC Barcelona) zag zijn inbreng net als collega Mark van Bommel niet verder komen dan de bank.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.