De Hagenaars begonnen goed tegen de Turkse topploeg. Bunjevcevic zorgde na zestien minuten voetbal al voor de 0-1 voor ADO. De ploeg van interim-trainer Lex Schoenmaker wist de voorsprong echter niet vast te houden. Fenerbahce kwam via Tumer en Edu (2X) op een 3-1 voorsprong.
De tweede helft wist Semih drie minuten voor tijd de 4-1 te maken voor Fenerbahce. Dit werd ook de eindstand. Mark de Vries (ADO Den Haag) kreeg in de 69-ste minuut een rode kaart.
ADO Den Haag zal zaterdag in de Antalya Cup nog spelen tegen Dinamo Minsk om de derde/vierde plaats. De finale van het toernooi zal zondag gespeeld worden. Fenerbahce en Energie Cottbus mogen onderling gaan uitmaken wie de sterkste is in dit toernooi.

