Beijer vervult momenteel bij Stormvogels Telstar de functie van directeur voetbalzaken. Bij de club uit Velsen was hij veertien jaar werkzaam. ,,Na liefst veertien seizoenen bij Stormvogels Telstar ben ik vreselijk toe aan een nieuwe uitdaging. Daarbij is het voor mij uitermate belangrijk dat het een ambitieuze club en professionele organisatie betreft waar binnen ik met mijn ervaring en kennis een toegevoegde waarde kan zijn. De organisatie van ADO Den Haag maakt een professionele indruk op mij en bovendien beschikt deze traditierijke club met haar achterland over een enorme potentie. Bovendien heb ik in het verleden bijzonder prettig samengewerkt met zowel de algemeen directeur als de technisch manager. Piet van der Pol ken ik uiteraard uit zijn periode als algemeen directeur van Stormvogels Telstar en het debuut van topscorer Peter Hofstede heb ik als assistent-trainer van De Graafschap meegemaakt gedurende zijn eerste twee seizoenen in het betaalde voetbal. Verder zie ik uit naar de samenwerking met de nieuwe trainer, Wiljan Vloet.”
Algemeen directeur Piet van der Pol laat op zijn beurt weten zeer content te zijn met het aantrekken van Beijer. ,,Toon Beijer is iemand die op alle niveaus van scouting heeft aangetoond over een scherp oog voor talent te beschikken. Hij is bijvoorbeeld mede verantwoordelijk geweest voor de scouting en ontwikkeling van spelers als Laurens ten Heuvel, Gibril Sankoh, Dominique Kivuvu en Arvid Smit. Ik ben er dan ook van overtuigd dat ADO Den Haag zal profiteren van zijn expertise.”
Beijer kent een rijk verleden in het betaalde voetbal. Zo was hij (assistent) trainer van De Graafschap en Telstar (het latere Stormvogels Telstar). Bij deze laatste club vervulde hij onder meer ook de functies van hoofd opleidingen en algemeen directeur. De laatste vijf jaar was hij actief als directeur voetbalzaken.

