Laatste nieuws
12.55Kenneth Perez: ‘Rayane Bounida heeft zijn kansen bij Ajax vergooid. Echt bizar’
12.53Beuker viert Mokio-doelpunt met 'ballieritme'-post na Klassiekerzege
12.50'Zekere arrogantie bij Ajax, ze blijven het in Amsterdam een beetje vies vinden'
12.50Lammers over penaltymoment Twente: 'Ik word naar achteren getrokken'
12.45KNVB zet volgende stap richting verhuizing bondsbureau: twee steden blijven over
12.40'Ik hoop dat niet iedere Eredivisie-ploeg vanaf nu 5-4-1 gaat spelen'
12.35'Rodgers dicht bij akkoord met nieuwe club in Saudi Pro League'
12.30Live Transfers: toptransfer Van Hecke lonkt, 'Here we go' van Romano voor Ajax
12.25'Ex-international op weg naar uitgang bij NAC: geen plek meer voor Kongolo'
12.22Afellay tipt Eredivisie-middenvelders bij PSV, Feyenoord en Ajax: 'Geweldenaar'
12.10Van Basten geniet weer van Ajax: 'Niet dat schijterige gedoe, maar aanvallen!'
12.05Grim ziet 'bravoure' en eigen jeugd bij Ajax: 'We zijn op de goede weg'
12.03Real schaart zich achter Alonso: uitgerekend Vinícius komt met statement na goal
11.43PEC-spits haalt zijn gram: 'Is ook wel lekker dat ik mensen de mond kan snoeren'
11.33Waterreus wil grote verandering zien in voetbal: 'Van lust een last geworden'
11.25Michal Sadílek was aanwezig in de Twente-kleedkamer: ‘Lag zo goed in de groep'
11.20Bijzondere beelden: Hornkamp fopt PSV-doelman Kovar met opmerkelijke penalty
11.19Mauro Júnior kan Heurelho Gomes evenaren en bijzondere mijlpaal pakken bij PSV
11.11Huub Stevens prijst enige 'teamspeler' bij Feyenoord: 'Die zijn er niet veel'
11.10'Spurs denkt na Van de Ven en Simons aan komst van derde Nederlandse speler'
11.00VP-Voetbalkantine: 'Het huwelijk tussen Feyenoord en Van Persie loopt op z'n eind'
10.55Grim troeft Van Persie af: Ajax-trainer legt Feyenoord-zwakte pijnlijk bloot
10.50Deijl kritisch na verlies tegen FC Twente: 'Zo'n wedstrijd moet je niet afleveren'
10.50Studio Voetbal kraakt Feyenoord en prijst Ajax: 'Dik en dik verdiend'
10.50'Grim is de aardige versie van Mourinho, Van Persie een spits met behoorlijk ego'
10.45Perez ergert zich kapot aan één Ajax-speler: 'Wat een acteur is dat!'
10.30Klaverboer (Heerenveen) slaakt diepe zucht: 'Lekker om van het gezeik af te zijn'
10.30Nog één keer genieten: prachtige sfeeractie bij FC Twente voor Enschede-jubileum
10.25Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
10.08Klaassen hoopt snel op aanvallendere speelwijze: 'Dat is uiteindelijk wat je wilt'
10.00Eredivisie-flops: Feyenoord hofleverancier met trio én 'kleinzielige' Van Persie
09.57Driessen ziet 'gevaarlijke Feyenoord-cocktail': 'Priske presteerde beter'
09.55Engelse kranten negatief over Bizot, Malen valt op: 'Grotere impact'
09.50Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
09.42Van Hanegem richt zich tot 'Ajax-gezinde pers': 'Met kont in de eigen zestien'
Resultaten x
Overige

Voorbeschouwing SC Heerenveen - Willem II

Afonso Alves blijft bij SC Heerenveen. Dat is de uitkomst van het onderhoud dat de Friese club en de Braziliaanse spits donderdagmiddag 9 augustus met elkaar hadden. Alves (foto) keerde ruim anderhalve week later dan afgesproken terug in Nederland. Volgens geruchten zou de topsc
16-08-2007 13:30 door Redactie ELF Voetbal

Uitkomst van dat lange onderhoud was dat de spits een boete krijgt opgelegd én bij de Friezen blijft. Alves is inmiddels al gestart met een aangepast trainingsschema. Volgens directeur Kuiper verzekerde Alves dat hij langer in Brazilië was gebleven omdat hij moest bijkomen van het turbulente afgelopen seizoen. Heerenveen beweert overigens nog steeds geen enkel concreet bod te hebben ontvangen voor de 26-jarige spits, die met Brazilië het toernooi om de Copa América won en afgelopen seizoen 34 keer scoorde in de eredivisie.

Heerenveen moet het komend seizoen zeker zonder een andere belangrijke aanvaller stellen. Lasse Nilsson vertrok namelijk wel bij de Friese club. De Zweedse spits tekende een contract bij het Franse Saint-Etienne. De Friezen dreigen verder André Hanssen (26) voor langere tijd kwijt te raken. De Noorse middenvelder kampt met een knieblessure. Hanssen heeft de gehele voorbereiding nog niet gespeeld vanwege zijn knieproblemen. Mogelijk biedt een operatie uitkomst, maar door die ingreep zou hij zes maanden niet kunnen spelen. Hanssen beslist binnenkort of hij de operatie wil ondergaan.

Danijel Pranjic zou nog wel kunnen vertrekken bij de Friezen. De Kroatische middenvelder staat in de belangstelling van Feyenoord. Pranjic zou de opvolger moeten worden van de naar Real Madrid vertrokken Royston Drenthe.

Willem II wil Anouar Hadouir niet kwijt. De pogingen van Roda JC om de aanvaller aan te trekken, zijn op niets uitgelopen. Willem II houdt de poot stijf. Naar verluidt wil Willem II 750.000 euro hebben voor Hadouir. Willem II wees eerder het eerste bod van Roda JC als beledigend af. De Tilburgse club had goede hoop Hadouir te kunnen overhalen zijn contract alsnog te verlengen. De aanvaller blijft echter bij zijn standpunt zijn in 2008 aflopende verbintenis niet te willen vernieuwen.

De blessure van Willem II-spits Frank Demouge blijkt mee te vallen. De aanvaller is er minder ernstig aan toe dan verwacht. Bij de knieoperatie die hij woensdag 1 augustus onderging, bleek dat zijn meniscus in orde is. Wel werd er beschadigd kraakbeen aangetroffen. De chirurg heeft zijn knie schoongemaakt. Het herstel vergt drie à vier weken. Vooraf was de schatting vier tot zes weken.

SC Heerenveen - Willem II, vrijdag 17 augustus, 20.30 uur 

SC Heerenveen|

Geblesseerd: Cecilio Lopes (achillespees), André Hanssen (knie).

Willem II:

Geblesseerd: Frank Demouge (knie), Nuelson Wau (knie), Ronnie Reniers (kruisband), Maikel Aerts, Delano Hill, José Valencia. Twijfelachtig: Thomas Baelum.

Scheidsrechter: Kevin Blom.

Seizoen 2006/2007: SC Heerenveen-Willem II 5-0




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.