Laatste nieuws
14.20Boskamp vol ongeloof: 'Die ploegen spelen beter positiespel dan Feyenoord'
14.20Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
11.25Mijnans ziet Telstar terugkomen in de wedstrijd: 'Dan probeer je dat'
11.08Flinke rel bij het Lazio van Taylor en Noslin: Nederlander genoemd bij ruzie
11.06Slot maakt zich vanwege mogelijke terugkeer Wirtz niet druk om 'kansarm' Liverpool
Resultaten x
Overige

Babel helpt Liverpool langs Arsenal

LIVERPOOL (SE) - Liverpool heeft zich ten koste van Arsenal gekwalificeerd voor de halve finales van de Champions League. Op het eigen Anfield Road won de ploeg van trainer Rafael Benítez met 4-2, nadat het heenduel in 1-1 was geëindigd. Er was deze avond een hoofdrol weggelegd voor invaller
08-04-2008 22:37 door Redactie ELF Voetbal

Arsenal begon ijzersterk aan de wedstrijd. De Londenaren lieten de tegenstander in de eerste twintig minuten alle hoeken van het veld zien. In de dertiende minuut kwam Arsenal zeer verdiend op voorsprong. Een prachtige aanval, werd uiteindelijk bekroond door Abou Diaby, die keeper José Manuel Reina in de korte hoek verschalkte.

Halverwege de eerste helft kantelde het duel. Liverpool beet fel van zich af en kreeg een aantal kleine mogelijkheden. Na een half uur spelen kwam de ploeg, met Dirk Kuijt in de basis, op gelijke hoogte. Sami Hyypiä kwam na een hoekschop uitstekend voor zijn man en kopte snoeihard binnen: 1-1.

In de tweede helft gaf Liverpool het goede spel een vervolg. Het elftal bleef de meest dominante partij. Na een aantal mogelijkheden om zeep geholpen te hebben, kwamen de bezoekers in 69ste minuut op voorsprong. Fernando Torres knalde in het strafschopgebied vanuit de draai hard raak: 2-1.

In de 73ste minuut stond de organisatie bij Liverpool eventjes niet goed, waardoor Emmanuel Adebayor meteen een levensgrote kans kreeg. De aanvaller mikte echter naast het doel van keeper Reina. In het laatste kwartier mochten Robin van Persie en Ryan Babel hun opwachting maken. Vooral laatstgenoemde zou een hoofdrol voor zich gaan opeisen.

Het venijn zat hem deze avond in de staart. In de 84ste minuut kwam Arsenal op gelijke hoogte. Theo Walcott zette aan voor een prachtige solo. Na het hele veld overgestoken te hebben, legde de invaller breed op Emmanuel Adebayor, die op zijn beurt geen moeite had om Reina te passeren.

Lang kon Arsenal niet genieten van de gelijkmaker, die voor de ploeg voldoende was om de volgende ronde te bereiken. Binnen een minuut werd babel in het vijandelijke strafschopgebied naar de grond getrokken, waarna scheidsrechter Peter Fröjdfeldt de bal op de stip legde. Steven Gerrard had vervolgens geen moeite om dit buitenkansje te benutten: 3-2.

In blessuretijd bekroonde Babel zijn goede invalbeurt zelf ook nog met een knappe treffer. De international schoof de bal na een sterke counter zuiver langs de uitgekomen doelman Almunia, waardoor Liverpool zich plaatst voor de halve finales van de Champions League.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.