Laatste nieuws
20.00Live Transfers: AC Milan wil ervaren spits als vervanger van geblesseerde Giménez
20.00Praat mee op VP: Manchester United - AFC Bournemouth
19.47Excelsior Maassluis - Ajax 'risicowedstrijd': 'Het blijft regio Rotterdam'
19.45'Feyenoord durft verantwoordelijkheid voor ontslag Van Persie niet te nemen'
19.45Praat mee op VP: AS Roma - Como
19.28Kersvers kampioen Inter Miami vindt opvolger stoppende Alba in Spanje
19.20'Manchester City wil Slot en Liverpool aftroeven in strijd om gewilde verdediger'
19.20Terry kampte met mentale klachten na CL-finale: 'Ging van alles door mijn hoofd'
19.05Driessen kraakt Feyenoorder na Klassieker: 'Alleen maar negatief aan het coachen'
19.05Suriname verwacht groen licht: 'Speler met uitzonderlijke kwaliteiten'
19.00Buijs laakt Fortuna en prijst Ihattaren: 'Andere jongens ver onder zijn niveau'
19.00Vermoedelijke opstelling PSV
18.55Van Hanegem irriteert zich tijdens Klassieker: 'Zat heel Nederland op te wachten'
18.38Van der Gijp laakt Van Persie na Klassieker: 'Of hij kraamt onzin uit'
18.30Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz geeft jeugd de kans in KNVB Beker
18.20Driessen ziet 'opvallende' actie Van Persie: 'Grim maakte er een bespreking van'
18.09'Einde kalenderjaar bij Feyenoord: liesblessure volgende issue voor Rotterdammers'
18.00Ajax-fans verbaasd door media-optreden Van Persie: 'Hij is gewoon niet geschikt'
17.43Mislintat ontslaat technisch directeur op dag één van nieuwe klus in Duitsland
17.40'Valente-light' breekt door bij Ajax: 'Hij voetbalt verschrikkelijk makkelijk'
17.21'Rotterdam haalt opgelucht adem: blessure uitblinker Valente lijkt mee te vallen'
17.20Zwakke punt Feyenoord tegen Ajax aangewezen: 'Hij was de enige die dat wel deed'
17.15Kik Pierie (25) keert eenmalig terug uit voetbalpensioen: 'Ik kon geen nee zeggen'
17.15'Zorgen voor Ten Cate: FIFA overweegt Suriname uit te sluiten voor play-offs WK'
17.00Transferoorlog aanstaande: Simeone wijst droomtarget aan bij Atlético Madrid
17.00VP-Voetbalkantine: 'Met Regeer heeft Ajax geen nieuwe nummer 6 nodig'
16.40Weet Ajax zijn vijfde zege op rij te boeken?
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.40Tomiyasu gearriveerd in Amsterdam, dinsdag medische keuring
16.39Met welke basiself zou jij aftrappen in Rotterdam?
16.38KNVB zet Vos op bekerwedstrijd Ajax
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
15.55'Go Ahead zit niet stil en omcirkelt één naam om achterhoede te versterken'
Resultaten x
Overige

Feyenoord boekt makkelijke zege op zwak ADO Den Haag

ROTTERDAM (SE) - Feyenoord heeft in de eigen Kuip een gemakkelijke 3-1 zege geboekt op het zwakke ADO Den Haag. De Rotterdammers kwamen verrassend achter in de 10de minuut door Richard Knopper, maar wisten dit via vooral een goede eerste helft weg te poetsen. De goals aan Feyenoord-kant kwamen van 23-11-2008 15:18 door Redactie ELF Voetbal

Georginio Wijnaldum was de uitblinker aan Rotterdamse zijde. De jonge aanvallende middenvelder draaide zijn jonge tegenstander Kai van Hese helemaal dol en kreeg daarom ook vlak voor tijd een publiekswissel van trainer Verbeek.

Feyenoord begon wel matig aan de wedstrijd. Beter gezegd: doelman Henk Timmer begon zwak aan de wedstrijd. Via een uitval in de 10de minuut aan de rechterkant kwam Fabio Caracciolo vrij. De ADO-aanvaller schoot op doel en het schot leek houdbaar. Timmer liet echter los, waardoor in de rebound Richard Knopper er als de kippen bij was om verrassend de 0-1 aan te tekenen.

Lang duurde de voorsprong voor de Hagenaars niet. Bij een afgeslagen corner in de 16de minuut kon André Bahia vanaf rechts de bal voorgeven. Makaay torende bij de tweede paal hoog boven zijn tegenstander Christian Kum uit, waarna hij de bal prachtig met het hoofd in het doel deponeerde: 1-1.

Het begon te lopen bij de Stadionclub, al was de beste kans voor Caracciolo. Een afgemeten pass achter de Feyenoord-verdediging viel zo voor de voeten van de spits. In plaats van aan te nemen, wilde hij de bal ineens schieten, waardoor de bal het doel miste.

Onder leiding van Wijnaldum drukte Feyenoord de club uit de residentie steeds meer naar achteren. Dit resulteerde in de 43ste minuut in de verdiende 2-1 voorsprong. Wijnaldum stuurde met een hoogstandje Dwight Tiendalli diep. De rechtsback trok de bal terug, waar de ingelopen Makaay liep en hard uithaalde. Keeper Robert Zwinkels redde in eerste instantie nog, maar in de rebound stond Fer op de juiste plek: 2-1.

Na rust besliste de thuisclub het duel al vrij snel. In de 54ste minuut stuurde Wijnaldum spits Makaay diep; in buitenspelpositie weliswaar, maar hij mocht door. Op de achterlijn keek 'Das Phantom' goed en zijn bekeken pass bereikte Luigi Bruins. De van een blessure teruggekeerde middenvelder hoefde de bal alleen maar aan te raken: 3-1.

De wedstrijd verzadigde na deze treffer. Feyenoord vond het wel prima, terwijl ADO machteloos toekeek. Mede door het erbarmelijke weer - het sneeuwde behoorlijk - was de tweede helft het aankijken niet meer waard. In de slotfase had invaller Kermit Erasmus nog 4-1 kunnen maken, maar dat was alleen voor de statistieken geweest.

Feyenoord kan weer omhoog kijken op de ranglijst, terwijl ADO Den Haag de blik nu serieus neerwaarts heeft. Ze staan nog maar drie punten voor op nummer laatst: FC Volendam.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.