Ajax - FC Twente 2-1
"Volgens mij speelt Twente niet in de sterkste opstelling. Ajax zal winnen. Het gebeurt wel vaker dat ploegen winnen nadat de trainer is opgestapt of ontslagen."
AZ Alkmaar - sc Heerenveen 2-1
"AZ heeft een sterke selectie. Het is hun laatste wedstrijd en daarna krijgen ze de schaal. Daar willen natuurlijk wel een feest van maken."
De Graafschap - FC Volendam 1-1
"Allebei de ploegen hebben punten nodig. Het zal er om spannen, maar ik denk dat ze gelijkspelen."
ADO Den Haag - Vitesse 2-2
"Moeilijk. Ik gun het ADO om te winnen, maar Vitesse is mijn werkgever. ADO gaat natuurlijk voor de winst, maar wij zijn ook nog in de race voor de play-offs. We krijgen het denk ik heel lastig in Den Haag."
Feyenoord - Roda JC 2-0
"Feyenoord zit in een stijgende lijn en zal deze vasthouden. Het is jammer voor Roda, die op dit moment echt in zak en as zitten. Daar zullen ze overheen moeten komen."
FC Groningen - NAC Breda 3-0
"De ploeg van Ron Jans gaat in eigen huis vechten voor de overwinning. NAC is steeds verder teruggezakt en zal het zwaar krijgen zondag."
Heracles Almelo - FC Utrecht 1-0
"Heracles heeft het voordeel dat ze op kunstgras spelen. Ze moeten winnen om niet in de nacompetitie te belanden. Maar ik hoop dat Utrecht verliest, want dan maken wij meer kans op de play-offs. Ik heb zondag tegen een paar spelers van Heracles gezegd dat ze een stapje extra moeten doen tegen Utrecht."
NEC - Sparta 2-1
"Sparta heeft zich veilig gesteld en zal daarom de hele week gefeest hebben. NEC gaat er denk ik nog voor, ook om Mario Been een mooi afscheid te geven. Volgens mij hebben veel spelers een zwak voor hem."
Willem II - PSV 0-2
"Ik gun het Willem II wel om te winnen, maar ik denk dat PSV te sterk is. Willem II zal aanvallend gaan spelen, waardoor ze de ruimte geven aan PSV."
Conclusie: Roda JC degradeert uit de Eredivise. De Graafschap en FC Volendam spelen nacompetitie.
"De degradatie van Roda valt denk ik niet meer te vermijden. Ik heb het met ADO ook meegemaakt en het is echt pijnlijk. Het is alsof je een wedstrijd verliest, maar dan tien keer erger. Je bent op dat moment niet goed genoeg voor de Eredivisie. Dat is een zware domper voor zowel de spelers als trainers, directie en supporters.
"Ik denk dat De Graafschap en Volendam de nacompetitie wel overleven. Volendam heeft dit seizoen best vaak laten zien goed te kunnen voetballen. En ook de Graafschap heeft, vooral thuis, laten zien in de Eredivisie te behoren."

