Laatste nieuws
00.55Hancko deelt bijzonder ritueel: 'Daarom draag ik het Feyenoord-logo'
00.45Salah-Eddine dolt en verbetert Bosz over Afrika Cup: 'Op m'n verjaardag...'
00.39Bij Twente overheerst trots na nipt verlies tegen Arsenal: 'Hoop dat we mooi afsluiten'
00.32Hancko niet verrast door PSV: 'Dat weet ik nog uit mijn tijd in Nederland'
00.30Fraaie reeks PSV komt ten einde met thuisnederlaag tegen Atlético Madrid
00.24Teleurstelling overheerst bij PSV: 'Maar helaas hebben we nu geen punten...'
00.19Jansen velt PSV-oordeel: 'Bij hem eerst een 10, maar net zo makkelijk een 2'
00.15Spaanse pers noemt PSV 'een Formule 1-team': 'Hij was de nachtmerrie van Atlético'
00.05Oud-Feyenoorder blijft verbonden met club: 'Altijd goed om het logo te zien'
00.05Mauro Júnior neemt PSV-ploeggenoot in bescherming: 'Het is een jonge jongen'
00.02PSV'ers voelden dat er een resultaat in zat tegen Atlético, Bosz vindt nederlaag terecht
00.02Toptalent krijgt harde klap van eigen coach: 'Anderen zijn gewoon beter'

Gisteren

23.56PSV-sterkhouder loopt tegen schorsing aan: 'Heel jammer, ik baal ervan'
23.48Bosz reageert op kritiek: 'Dat is onzin, dan zouden we niet staan waar we staan'
23.35Zes PSV-conclusies: unieke Champions League-kans vervlogen, harde les Driouech
23.31Schouten baalt van specifieke tegentreffer van PSV: 'Normaal onze kracht...'
23.28Opluchting bij Slots Liverpool na fortuinlijke zege in Milaan, Atalanta klopt Chelsea
23.25Keiharde conclusie na nederlaag PSV: 'Onnodig en teleurstellend'
23.25PSV op rapport: één onvoldoende en één lichtpuntje na onnodige zeperd tegen Atléti
23.23PSV-aanvaller openhartig in interview: 'Dat was wel een klap voor mij'
23.10'Of we verrast waren dat zij de trainer hebben ontslagen? Ja, uiteraard'
23.05Barcelona keert winnend terug in Camp Nou, Simons scoort voor Tottenham
23.02Slot krijgt iets meer lucht: Liverpool pakt broodnodige zege tegen Inter
23.00LIVE: PSV gaat na spannende slotfase met 2-3 onderuit tegen Atlético (gesloten)
22.55FC Twente-vrouwen uitgeschakeld in Champions League na nipte nederlaag bij Arsenal
22.52Droomstart van PSV niets waard: Eindhovenaren onderuit tegen Atlético Madrid
22.45Arsenal moet 'man van 116 miljoen' én twee anderen missen, spits wél terug in CL
22.30Analisten lovend over één PSV'er tegen Atlético Madrid: 'Dat was wel even smullen'
22.22Mulder kritisch op PSV: 'Schiet jezelf gigantisch in voet door dit slappe gedoe'
22.18FIFA-baas Infantino beschuldigd van machtsmisbruik: 'Tegen belangen van de sport'
22.03Liverpool-fans laten duidelijk hun mening horen over Slot in Champions League-duel
21.50Fikse domper: PSV moet sterkhouder missen tegen Newcastle United
21.35PSV-fans worden gek van één speler: 'Dé intelligentste voetballer van Nederland!'
21.15Sem Steijn gelinkt aan opvallende Eredivisie-transfer: 'Misschien Steijn huren?'
21.05PSV-uitblinker maakt indruk in Champions League: 'Voelt zich vis in het water'
Resultaten x
Overige

Vergeten wedstrijd: Doelpuntenfestijn in Manchester

Manchester United en Arsenal spelen dit weekend op Old Trafford tegen elkaar in de strijd om plaats drie. In het verleden waren er diverse legendarische ontmoetingen, waaronder die in het seizoen 2011/2012, toen United flink uithaalde.

16-05-2015 10:51 door Redactie ELF Voetbal

Het was het seizoen waarin Manchester United en Manchester City tot de laatste speeldag zij aan zij streden om de titel. Met de bekende afloop, Sergio Aguero bracht United in rouw door een laat doelpunt tegen QPR, waardoor Manchester City kampioen van Engeland werd. Arsenal eindigde dat seizoen als derde. Het was het laatste seizoen van Robin van Persie bij The Gunners, die het seizoen erop naar United zou verkassen.

De wedstrijd tussen Manchester United en Arsenal in het seizoen 2011/2012 kende veel doelpunten. Heel veel doelpunten. Normaliter is het een wedstrijd waarin beide ploegen erg aan elkaar gewaagd zijn, maar daar was tijdens deze ontmoeting weinig sprake van.

Manchester United schoot uit de startblokken en kwam na 22 minuten op voorsprong via, de tegenwoordig voor Arsenal spelende, Danny Welbeck. Niet veel later beet Arsenal van zich af en kreeg het na een overtreding op de razendsnelle Theo Walcott een penalty. Maar helaas voor de ploeg van Arsene Wenger faalde Robin van Persie vanaf de stip. Kort daarop zorgde Ashley Young voor een van de mooiste doelpunten van de dag. Van de linkerkant draaide hij naar binnen en schoot de bal van een meter of twintig met een fraaie krul in de kruising.

Maar als Young een mooi doelpunt maakt, dan moet ik dat ook kunnen zal Rooney hebben gedacht toen hij een vrije trap in de bovenhoek legde en de stand in de 41e minuut al op 3-0 in het voordeel van United bepaalde. Vlak voor het rustsignaal deed Walcott namens Arsenal nog wat terug.

Alleen kwam Arsenal in de tweede helft ook niet meer in het spel voor. Het was United dat de klok sloeg. Rooney herhaalde zijn kunststukje uit de eerste helft en schoot in de 64e minuut opnieuw een vrije trap fraai binnen. Een paar minuten later deed ook Nani een duit in het zakje door de 5-1 binnen te tikken op fraaie wijze. Een op een op met de doelman bleef de Portugees koel en stifte hij de bal fraai in het goal. Ji-Sung Park kwam ook op het scoreformulier en tekende voor de 6-1. Robin Van Persie deed namens Arsenal nog wat terug en bracht de stand op 6-2, maar die goal was meer voor de statistieken. Rooney voltooide zijn hattrick met een benutte penalty, waarna Young voor een fraai slotakkoord zorgde door op bijna indentieke wijze als zijn eerste doelpunt de bal vanaf links in de kruising te krullen. Hierdoor eindigde de ontmoeting tussen Manchester United en Arsenal in het seizoen 2011/2012 in maar liefst 8-2(!).

Statistieken Manchester United- Arsenal 8-2 28.08.2011

22. 1-0 Welbeck, 28. 2-0 Young, 41. 3-0 Rooney, 45+2 3-1 Walcott, 64. 4-1 Rooney, 67. 5-1 Nani, 70. 6-1 Park, 74. 6-2 Van Persie, 82. 7-2 Rooney, 90. 8-2 Young

Opstellingen Manchester United: De Gea, Jones, Smalling, Evans, Evra, Young, Anderson, Cleverley, Nani, Rooney, Welbeck

Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Koscielny, Djourou, Traore, Rosicky, Ramsey, Coquelin, Walcott, Arshavin, Van Persie




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.