Laatste nieuws
02.40Van Persie ontkracht dramatisch Feyenoord-nieuws: 'Dat klopt helemaal niet'
01.55Pepi ontbreekt ook nog tegen Twente
01.05Jongste speler ooit in eredivisie droomt verder: 'Net als Yamal in Champions League'
00.12Kramer zeer lovend over oud-ploeggenoot: 'Gevoel dat hij in zijn linkerbeen heeft'
00.05Bayern-coach Kompany gaat voor volgende hoofdprijs: 'We willen iets extra's doen'

Gisteren

23.50Eerste eredivisiethuiswedstrijd in 47 jaar levert Telstar niets op: PEC wint met 2-0
23.49Van Dijk wijst zwakke plek bij Liverpool aan: 'Misschien missen we hem toch'
23.33'Volgende transferklapper voor Club Brugge: grens van 100 miljoen in zicht'
23.30Jongste Eredivisie-debutant grapt over Champions League: 'Staan eerste nu'
23.20Liverpool in enerverende seizoensopener langs Bournemouth, indrukwekkend eerbetoon Jota
23.10Berghuis vol lof: 'Hij is wat aanvallender en ziet in mij een belangrijke spil'
23.05Liverpool wint in spectaculaire openingswedstrijd in slotfase van Bournemouth
22.51Overmars hoopt op 'transfer van meer dan 20 miljoen' en gaat in gesprek met Inter
22.40Van Persie spreekt heldere taal over rol Timber: 'Dat heb ik bekendgemaakt'
22.35Transfersom Brobbey bij Ajax besproken: 'Dat moet echt lukken'
22.33De Gama verbreekt stokoud record en is jongste Eredivisie-debutant ooit
22.25Kieft adviseert Ajax: 'Laat hem een heel seizoen staan en hij maakt er twintig'
22.25'Steenrijk Paris FC overtuigt Duitse doelman (35) met rol als Louis Vuitton-model'
22.20RKC blijft in eerste divisie steken op gelijkspel, Cambuur en Roda winnen wel
22.15RKC morst direct punten, De Graafschap gaat onderuit op bezoek bij Roda JC
22.15Praat mee op VP: Gakpo verdubbelt voorsprong Liverpool met heerlijke goal
22.00Slot en Liverpool-fans kunnen ogen niet geloven na bizar moment in PL
21.58Jong PSV imponeert opnieuw en verslaat ook VVV
21.55PEC wint ook tweede duel: Telstar delft onderspit voor eigen publiek
21.50Coman trekt Bayern-deur na tien jaar achter zich dicht en maakt lucratieve move
21.29Van Persie slaat terug: 'Tegenwoordig nemen we blijkbaar alles en iedereen serieus'
21.25Vitesse komt snel met nieuws over toekomst: 'Zo open en transparant mogelijk'
21.24Kippenvel: Liverpool brengt eerbetoon aan Jota voor eerste PL-duel
21.18Wedden op Ajax tips ? Strategie, odds & Johan Cruijff Arena-magie
21.15Vermoedelijke opstelling Ajax: topaankopen voor het eerst aan de aftrap
21.10UEFA start onderzoek naar Israëlische en Poolse clubs na provocerende spandoeken
20.55Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie gunt spelers kans op revanche
20.55Poku direct belangrijk bij officieel debuut Ten Hag bij winnend Leverkusen
20.40Van Persie geniet van jongeling bij Feyenoord: 'Echt een kerel geworden'
20.34'10 out of 10 voor Ajax-fans, dan mag Kroes een standbeeld krijgen'
Resultaten x

Is er nog hoop voor Vincent Janssen na een pechseizoen in Turkije?

Nog twee wedstrijden zal Vincent Janssen gaan spelen voordat hij terugkeert naar Engeland. Na een voltallig seizoen in de Turkse Süper Lig bij Fenerbahçe wordt de Nederlandse spits weer herenigd met zijn werkgever. Na een teleurstellend seizoen in Turkije is de kans echter klein dat Janssen ooit nog een wedstrijd voor de Spurs zal gaan spelen. Kan Janssen nog hopen op een mooi gevolg van zijn carrière?
11-05-2018 21:29 door Thijs de Bruijn

In de Turkse bekerfinale, die donderdagavond werd afgewerkt, keek het Fenerbahçe van Vincent Janssen in de slotminuten tegen een 3-2 achterstand aan. Om nog wat te bewerkstelligen werd de spits uit Oss als laatste hoop voor de grootmacht uit Turkije binnen de lijnen gebracht. Op een basisplaats kon Janssen door de aanwezigheid van Roberto Soldado namelijk niet rekenen. Zijn enige actie van de wedstrijd kunnen we in de categorie merkwaardig plaatsen. In extremis kreeg hij de kans om gelijk te maken en daarbij de kans om een verlenging uit het vuur te slepen. Janssen besloot echter niet te vertrouwen op zijn spitseninstinct en viel uit het niks ter aarde. De kans op een doelpunt was verkeken en de Nederlander kreeg geel vanwege een fopduik. Akhisarspor zou die avond met de Turkse beker triomferen.

Pechseizoen

Waar Janssen hoopte op een goed seizoen in Turkije om zijn werkgever Tottenham Hotspur te overtuigen van zijn kunnen, liep de verhuurperiode van de Ossenaar uit op een drama. Hij was maandenlang uitgeschakeld door een voetblessure en kreeg dus amper de kans om iets van zichzelf te laten zien. Slechts veertien keer trad hij dit seizoen aan op de Turkse velden. Het waren bovendien veelvuldig invalbeurten waarmee de oud-AZ'er het moest doen. In Istanbul zullen ze de Nederlander na dit seizoen al snel vergeten zijn, want ook zijn productiviteit was niet indrukwekkend. Vier keer wist Janssen in het afgelopen seizoen te scoren voor Fenerbahçe.

Oranje

Ook zijn plaats in Oranje is Janssen inmiddels kwijtgeraakt. Bas Dost was de spits die de afgelopen tijd voorin mog begonnen in de oefenwedstrijden. De boomlange spits heeft inmiddels zijn afscheid bij het Nederlands elftal aangekondigd, maar dit had geen invloed op de keuze van Koeman. Ook voor de aankomende interlands is Janssen niet geselecteerd. Babel, Depay en Promes zullen dus voor de spitspositie in Oranje gaan strijden. 

De aankomende weken zullen cruciaal zijn voor Fenerbahçe. Met nog twee wedstrijden te gaan is het kampioenschap nog altijd mogelijk. Koploper Galatasaray heeft namelijk slechts drie punten voorsprong op stadsgenoot Fenerbahçe. Met een doelpunt in de mogelijke kampioenswedstrijd zou Janssen zich alsnog onsterfelijk kunnen maken voor de Turkse fans van Fenerbahçe. Desondanks zal het de keuze van Tottenham Hotspur niet beïnvloeden. De kans is miniem dat we Janssen aankomend seizoen in het gloednieuwe stadion van de Spurs kunnen bewonderen. Een nieuwe club zal zich moeten gaan melden voor de 23-jarige spits. Wellicht behoort een terugkeer in Nederland tot de opties. 




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
hoe is het met..? Laatste: Interview transfervrije Fran Sol: “Ik voel me nu nóg beter dan toen ik bij Willem II speelde”
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.