Laatste nieuws
07.53'Europese landen bespreken boycot na WK-plannen FIFA'
07.46Van Gassel kan geschiedenis schrijven bij Excelsior: 'Dat is een mooie statistiek'
07.44Radiostilte rond Ihattaren: 'Heeft zich geen club gemeld, maar wil transfer maken'
07.32Cucurella houdt woord: Spaanse back zet prominente tattoo van De la Fuente
07.18Suriname stelt Fraser aan als opvolger Ten Cate
07.15Til voelt zich goed en wil tegen AZ beginnen in de Johan Cruijff Schaal
07.15Til: 'Als het aan mij ligt start ik gewoon in de Johan Cruijff Schaal'
07.12Fraser aangesteld als nieuwe bondscoach Suriname, dat WK van 2030 wil halen
07.00Dit is Joris Mathijsen van plan bij Fortuna Sittard
06.55Henk Fraser vindt nieuwe uitdaging en gaat aan de slag als bondscoach
05.55Ajax-fans lyrisch over transfertarget: 'Maakt dit Ajax compleet'
05.30Dure Feyenoord-aanwinst schuwt concurrentie niet: 'Als hij blijft, verandert niks'
05.25'Ajax en NEC waren dicht bij akkoord: transfer Kaplan ketst om andere reden af'
05.25LIVE Transfers: Ajacied Fitz-Jim hard op weg naar Italië, dubbelslag Chelsea
00.02'Nog twee namen in de race: Overmars denkt aan 33-jarige Nederlandse hoofdtrainer'

Gisteren

23.47Til lacht om jeugdig PSV: 'Beetje Donald Duck en zijn neefjes'
23.13Schaars: 'Iedereen weet dat ik die ambitie heb'
23.01'Savinho volgende speler die overtuigd is van De Zerbi-project bij Spurs'
22.58Afscheid van Bayern-icoon komt steeds dichterbij: 'Ziet ernaar uit dat ik stop'
22.47'Hectische dagen' voor Carlos Aalbers: 'Allemaal water bij de wijn gedaan'
22.46'Manchester United wil Conceição, Barcelona tast mis bij Premier League-revelatie'
22.30Til kent geen twijfel over toekomst: 'Dat is altijd al mijn plan geweest'
22.25'Ramaj mag vertrekken bij Dortmund: meerdere clubs melden zich voor ex-Ajacied'
22.22PSV wint met Schaars aan het roer laatste oefenduel voor Johan Cruijff Schaal
22.16Neuer (40) maakt zich op voor laatste seizoen: 'Ziet ernaar uit dat ik ga stoppen'
22.11'Mogelijke WK-boycot op tafel na 'nucleaire bom' van FIFA-baas Infantino'
22.09Voorbereiding Eredivisie: PSV wint simpel, Cambuur verliest van Grieken
22.05Bosz spreekt PSV-selectie hard toe: 'Heeft de boel wel op scherp gezet'
21.55Verweij blijft geloven in veelbesproken Oranje-speler: 'Kan van meerwaarde zijn'
21.54Schaars leidt jeugdig PSV langs FC Eindhoven in laatste test voor JC Schaal
21.48PSV beleeft geslaagde generale in Lichtstadderby voor Johan Cruijff Schaal
21.48PSV kent geen problemen met FC Eindhoven
21.40'Zéér opmerkelijk: Chelsea naast Welbeck gelinkt aan volgende peperdure spits'
21.30Til zorgt voor dolletje tijdens persmoment: 'Beetje Donald Duck en zijn neefjes'
21.27Conference League-finalist Rayo Vallecano mag maanden niet in eigen stadion spelen
Resultaten x
ballenmeisje

Het ballenmeisje: Roberta Pedrelli

In Italië zit de frustratie nog steeds diep. Erg diep. De Squadra Azzurra ontbreekt op het WK in Rusland, waardoor voetbalminnend Italië voor de televisie moet plaatsnemen om een favoriet te zoeken. Wij keken rond in het Land van de Laars op zoek naar een ballenmeisje. Die vonden we in Rome. Deze week in de spotlights... Roberto Pedrelli.
25-06-2018 11:00 door Redactie ELF Voetbal

In eigen land al langer bekend, maar mondiaal sinds begin april eveneens een beroemde verschijning. De Italiaanse tv-presentatrice slash model stak haar blijdschap na de sensationele stunt van AS Roma tegen FC Barcelona in de kwartfinale van de Champions League niet onder stoelen of banken. Nadat de 4-1 uitnederlaag in eigen huis volledig was omgebogen in een 3-0 overwinning, maakte ze een weddenschap waar.

Zo verscheen ze schaarsgekleed op haar social media. Met enkel een topje en een kort broekje aan vermaakte ze haar volgers. Leuke foto's, die mondiaal werden gedeeld en haar in de hele wereld op de kaart zette. Een droom die haar carrière, die tien jaar geleden begon, een nieuwe boost gaf. Toen poseerde ze in gewaagde poses in enkele glossy magazine.

In thuisland Italië maakte de voetbalwereld zeven jaar geleden voor het eerst kennis met haar. Ze fungeert sindsdien als co-host in het programma TeleRoma 56, waardoor ze elke vrijdagavond vanuit het Olympische Stadion van Rome haar inbreng heeft. "Voor mij kwam een droom uit. AS Roma is mijn club. Mijn vader was al fan van Bruno Conti, Giuseppe Giannini en Rudi Völler en zat wekelijks in het stadion. Dat werden ook mijn idolen. Ook ging ik wel eens met hem mee naar de trainingen."

Haar carrière op het beeldscherm startte ze in enkele kleine films. Ze speelde een rolletje in een aflevering van Piazza Grande naast hoofdrolspeler Giancarlo Magalli. Dat ging haar goed af. Daarna speelde ze ook in de film Beata Ignoranza en Stai Lontana Da Me. Beiden met een succesvol verloop. "Ik vond de televisie het ideale podium om mijn echtheid te tonen. Dat denk ik nu nog steeds. Maar ik geniet ook van het idee om deel uit te maken van een liveprogramma. Improviseren en werken zonder autocue is een mooie uitdaging."

Dom is Pedrelli, geboren op 8 juni 1980 om 1.25 uur in Rome, zeker niet. Pedrelli rondde haar Hogeschool met goed gevolg af. De Italiaanse, die op negenjarige leeftijd naar Trigoria verhuisde, bezit het diploma Linguistic. Anderhalf jaar geleden behaalde ze naast een certificaat ook haar diploma op de Academie van kunstenaars in Rome. "Op korte termijn hoop ik eveneens mijn graad in vreemde talen en literatuur binnen te hebben. Daarvoor wil ik mijn steun van moeder Hermes niet onbesproken laten. Ik ben haar veel schuldig."

Om haar publiciteit te laten groeien, nam ze deel aan de videoschetsen van Serie Romanista, die miljoenen meningen van inwoners van de Italiaanse hoofdstad heeft verzameld. "Het was een ongewone, nieuwsgierige en interessante manier om in contact te komen met mensen. Ik denk dat dit mijzelf in mijn meest komische, eenvoudige stijl aan het publiek heeft gepresenteerd."

Haar intrede in de voetbalwereld had ze ook te danken aan haar liefdesrelatie met Mancini, de Braziliaanse middenvelder die toentertijd voor AS Roma speelde. "Als voetballiefhebber bezocht ik ook andere wedstrijden. Maar altijd als fan van de Gaillorossi. Ik herinner me nog dat ik Lazio Roma - Hellas Verona bezocht met mijn geel-rode sjaal. Die hield ik maar verborgen onder mijn trui uit gevaar voor lynchpraktijken."

Wat is haar hoogtepunt op voetbalgebied tot nu toe? "Toen mijn vader me voorstelde aan Bruno Conti. Heviger heeft mijn hart nooit meer geklopt. Ik was negen jaar oud. Dat moment vergeet ik nooit meer." Nu neemt ze haar eigen kroost ook regelmatig mee naar het stadion. "Mijn zoon Daniele is nu bijna elf jaar. Zo vaak mogelijk neem ik hem mee. Mijn dochter gaat af en toe mee." Volgens verhalen is ze een graag geziene moeder op school. "Ik breng haar elke ochtend om acht uur weg. Ik trek dan altijd de outfit aan waar ik me op dat moment het lekkerst in voel."

Heeft ze nog dromen op mediagebied? "Ik zou nog graag eens in een film over de Italiaanse Gomorra spelen. Dat lijkt me erg gaaf." Ze staat er ook om bekend op social media haar mening niet te verbloemen. "Als iemand een reactie plaatst, vind ik het vanzelfsprekend dat ik reageer. Waarom zou ik me daar anders voor doen als wie ik ben."

Op haar Instagram post ze sowieso ook enorm veel foto's. De laatste tijd veelal in bikini. Op het fotomedium telt ze ruim 46.400 volgers. Bong! Op haar website www.robertapedrelli.com zijn ook diverse foto's te zien en krantenartikelen. Al is ze daar de laatste tijd niet erg fanatiek meer met actualiseren. Haar populariteit zal ongetwijfeld nog groeien, nu ze een ware bikiniserie heeft uitgegooid op haar Instagram-account. Wij vinden dat niet erg.




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Hedwiges Maduro: Rustige Regisseur
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.