Laatste nieuws
13.15Te Kloese lyrisch over één man bij Feyenoord: 'Een privilege om met hem te werken'
13.15Boze Vaessen spreekt klare taal op Instagram na 'verbanning' bij Ajax - Groningen
13.15Gernot Trauner lijkt te vertrekken bij Feyenoord na emotioneel moment
13.13Nieuwe chaos bij Vitesse: aandeelhouders 'ontslaan' directie en RvC
13.00Wanneer en waar wordt de Conference League-finale van 2026 gespeeld?
12.58Groningen-directeur Van Mosselveld loopt leeg: 'Wij zullen dit niet accepteren'
12.55Uitzinnige Schreuder kan geluk niet op: 'Het is echt fantastisch'
12.50Onbegrip over transferplannen Cruijff bij Ajax: 'Hij verdoet zijn tijd'
12.50Groningen-supporters niet welkom in Volendam voor duel met Ajax, ook Willem II-fans geweerd
12.49Nederlands tintje in Europa League-finale: Eredivisie-arbiter aangewezen als VAR
12.35Van der Gijp: 'Als Johan Cruijff nog trainer was van Barca, ging hij daarnaartoe'
12.30Rondje Eredivisie: 'Ajax gaat niet Europa in'
12.18Visioen van Koeman junior komt uit: 'Vraag maar aan mijn vader'
12.13Courtois nieuwe mede-eigenaar van Spaanse promovendus: 'Toekomst begint vandaag'
12.10'Competitievervalsing en shitshow': fans woest door nieuws over FC Groningen-fans
12.07Van den Brom trots op seizoen met FC Twente: 'Doelstelling is behaald'
12.05Ook Willem II niet welkom in Volendam: 'Club in nauw contact met FC Groningen'
12.03Einde verhaal voor Malacia bij Manchester United
12.00Joey Veerman verkozen tot VI's Speler van het Jaar
12.00WK-watch: zorgen om Memphis en Timber, mysterieuze absentie derde Oranje-ster
12.00Joey Veerman verkozen tot VI's Speler van het Jaar: dit is waarom
11.51Inter-preses Marotta glimlacht om sneertje van Milan-eigenaar
11.50Slechts 13.000 inwoners, wel een Bundesligaclub: opmars Elversberg compleet
11.46Ook Willem II-supporters niet welkom in Volendam bij finale play-offs
11.32Veldman ziet kansen voor Heerenveen: 'Mooie uitdaging voor ons'
11.30Önal wint weddenschap van ploeggenoot: 'Dat wordt betalen'
11.29Ajax-trainer García gaat niet mee met voorstel van journalist: 'Geen goed idee'
11.16Sneijder en Van der Vaart komen eigen podcast: 'Wij hebben een bizarre connectie'
11.16Sneijder en Van der Vaart lanceren podcast: 'Wij hebben een bizarre connectie'
11.15FC Groningen verbolgen over uitsupportersverbod in play-off tegen Ajax
11.15Uitfans van FC Groningen niet welkom tegen Ajax, club beraadt zich op stappen
11.10Prachtig: Galgenwaard eert Ron Jans op grootse wijze bij afscheidswedstrijd
11.09Conte hint naar vertrek bij Napoli na kwalificatie voor CL
11.00'Niemand mag zeggen dat we onverdiend op deze plek staan'
11.00VP-Voetbalkantine: 'Ajax strandt in de play-offs en haalt geen Europees voetbal'
Resultaten x
binnenland
Foto:

FIFA Talk Extra: Welke ICON Swaps zijn het waard?

Voor de verandering kom je in FIFA 20 Ultimate Team online niet alleen superteams tegen. De ICON Swaps First Owner Objectives maken dat veel gamers met matige teams Rivals spelen. Dit zijn de ICONS waar jij uiteindelijk sowieso voor moet gaan!

16-10-2019 16:09 door Martijn Ruijter

Je kunt in totaal 24 ICON Tokens verdienen, door middel van objectives en (wellicht) SBC’s. Deze weken kun je slechts een deel van de tokens verdienen. Uiteindelijk kun je deze ICON Tokens inwisselen voor de al eerder aangekondigde ICONS. Hoeveel tokens je nodig hebt voor een ICON varieert:

  • 6: Peter Schmeichel (86)
  • 8: Josep Guardiola (85), Jay-Jay Okocha (87)
  • 9: Ryan Giggs (89), Alessandro Nesta (88)
  • 11: Roberto Carlos (86)
  • 12: Patrick Kluivert (86), Miroslav Klose (89), Hernán Crespo (85)
  • 14: Michael Ballack (86), Andrea Pirlo (88)
  • 15: Roy Keane (90), Rivaldo (87)
  • 16: Rio Ferdinand (85), Ian Wright (89)
  • 17: Rui Costa (90), Javier Zanetti (92), Hugo Sánchez (89)
  • 18: Base ICON-pakket
  • 19: Steven Gerrard (89), Emilio Butragueno (87)
  • 20: Michael Owen (91), Gheorghe Hagi (91)
  • 23: Didier Drogba (89)

Twee voor de prijs van een

Je moet een hardcore FIFA-speler zijn om alle 24 tokens te bemachtigen. Je mag er welgeteld eentje missen voor Didier Drogba. Echter: als je zoveel tijd hebt dat je 23 tokens weet te bemachtigen voor Drogba, speel je waarschijnlijk genoeg FIFA 20 om tegen die tijd Didier Drogba zelf aan te schaffen. Het lijkt ons dan ook verstandig om alle ICONS vanaf 18 tokens links te laten liggen, tenzij je honderd procent zeker weet dat je een van die specifieke ICONS in je team wil hebben. Ga je immers voor bijvoorbeeld Steven Gerrard, dan ontneem je jezelf de mogelijkheid met de resterende tokens een tweede ICON aan te schaffen.

Foto:

De ICONS in de lagere token-klassen zijn voor ons zodoende een stuk aantrekkelijker. Josep Guardiola bijvoorbeeld ziet er uit als een zeer solide verdedigende middenvelder, die minstens enkele maanden in jouw team kan blijven. Voor 8 tokens is hij een uitstekende optie. Het geeft je namelijk de mogelijkheid om nog een ICON aan te schaffen, zonder al te veel moeite te hoeven doen.

Alessandro Nesta bijvoorbeeld. Wil je graag een verdedigende kracht aan je selectie toevoegen, zal het waarschijnlijk tussen Nesta en Rio Ferdinand gaan. Heel misschien kun je Javier Zanetti ook aan dat lijstje toevoegen, aangezien goede rechtsbacks schaars zijn in FIFA 20 (al is 17 tokens voor een rechtsback redelijk veel). Het grootste voordeel van Ferdinand ten opzichte van Nesta is snelheid: met een Schaduw heeft Ferdinand 98 acceleratie en 95 sprintsnelheid en Nesta respectievelijk 87 en 78. De Pace van Nesta is zeker niet slecht, maar komt dus in de verste verte niet in de buurt van Nesta. Een ander nadeel van Nesta is zijn 36 lenigheid, waardoor hij trager kan aanvoelen. Echter, iemand als Nikolas Süle heeft vergelijkbare dribbelstatistieken en wordt zeer gewaardeerd door veel FIFA-spelers. Ga je voor vrijwel alle tokens dan is Ferdinand een geweldige optie. Speel je iets relaxter, dan is Nesta de beste optie.

Foto:

Who fits the team?

Als je al een goede verdediging en een goed middenveld hebt staan, zijn Nesta en Guardiola uiteraard overbodig, ook al zijn het ‘verstandige’ keuzes. Wij gaan bijvoorbeeld voor 86-rated Patrick Kluivert. We zijn in FIFA enorm fan van Memphis Depay. Het is alleen nagenoeg onmogelijk om een fatsoenlijk team om hem heen te bouwen zonder te gaan voor een Nederlands of Ligue 1-team. Patrick Kluivert geeft Memphis een strong link, waardoor het makkelijker wordt een team om hem heen te bouwen. Het zou goed kunnen dat Michael Ballack jouw Duitse of Hernán Crespo je Argentijnse team makkelijker te linken maken.

Om af te sluiten enkele ICONS die jouw aandacht zeker niet verdienen:

  • Peter Schmeichel - er zijn veel betere keepers die niet al te duur zijn.
  • Ryan Giggs - heeft aardige statistieken, maar mist net wat snelheid, dribbelen, een goede weak foot en work rates.
  • Roberto Carlos - Alex Sandro kost nog geen honderdduizend munten en is met een Schaduw net zo goed, zo niet beter dan Roberto Carlos. De Braziliaanse Icon-links zijn dan wel weer in het voordeel van Carlos.



Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.