Laatste nieuws
18.30Populaire BN’er wil op date met Virgil van Dijk: ‘Ik vind hem echt hot'
18.10Kompany: 'Dit heeft geen invloed op mijn motivatie, ik heb hier echt zin in'
18.00Praat mee op VP: Bologna - Internazionale
18.00Handhaving Telstar bewijst: standaardsituaties maken het verschil
17.58Buitenspel: Genee neemt WK-lied op met 134- en 109-voudig Oranje-international
17.58Been spreekt vertrouwen uit bij Feyenoord: 'Club is bij hem in goede handen'
17.53Celtic rekent eenvoudig af met stuntploeg en pakt Schotse dubbel
17.50Koeman en Oranje krijgen advies voor WK in hitte: 'Daar moet je echt op inzetten'
17.50O'Reilly opvolger Gravenberch bij eervolle award
17.50O'Reilly volgt Gravenberch op als beste jonge speler in de Premier League
17.43Quick Boys prolongeert titel in Tweede Divisie na winst op Kozakken Boys
17.41VI Live: FC Volendam en Willem II op gelijke hoogte in bloedstollende finale
17.40Antwerp-fan zet opmerkelijke tattoo van Nederlandse spits: 'Dit heeft niemand'
17.38VI Live: FC Volendam en Willem II virtueel op gelijke hoogte in finale
17.30Farioli dankbaar voor kans bij Ajax: 'Respect voor het mens dat hij is, is groot'
17.2296-voudig Engels international over WK-selectie van Tuchel: 'Het is ongekend'
17.15Feyenoord deelt gevoelige tik uit aan Ajax in spectaculaire mini-Klassieker
17.15Praat mee op VP: Volendam komt terug, stand weer gelijk over twee duels
17.12VI Live: Quick Boys op titelkoers, Volendam doet wat terug tegen Willem II
17.10Slot overtuigd: 'Als dat gebeurt is Liverpool automatisch beter volgend seizoen'
17.10Cristiano Ronaldo moet individuele prijs aan landgenoot laten
17.10Cristiano Ronaldo ziet individuele prijzen aan zich voorbij gaan
17.08Bizarre ontknoping in Tsjechië: Dukla Praag degradeert na drie eigen goals
17.00VI Live: Quick Boys op titelkoers, Eredivisie-terugkeer lonkt voor Willem II
16.54VI Live: Quick Boys stevent af op titel, Willem II draait het helemaal om
16.40VI Live: Quick Boys stevent af op titelprolongatie, Willem II op snelle 0-1
16.40''Utrecht-flop' gaat anderhalf jaar na vertrek voor 10 miljoen euro naar Sporting'
16.30Vijf Spaanse clubs kunnen op laatste dag nog degraderen, Blind en Girona vrezen
16.27Opluchting bij Willem II: 'De fans horen er gewoon bij, was heel zuur geweest'
16.23VI Live: Quick Boys slaat op slag van rust toe en stevent af op titelprolongatie
16.22'Martínez mist oefenduels Argentinië, maar is tijdig fit voor WK-start'
16.20Erik Pieters deelt opmerkelijke Salah-anekdote: 'Hoe kan iemand zo fit zijn?'
16.14VI Live: Eredivisie en Premier League-play offs op punt van beginnen
16.05VP's Linksbuiten van het Jaar: stem nu op Godts, PSV'er Perisic, Önal en meer
16.00''Mysterieus' voormalig toptalent Ajax (21) gaat vertrekken bij AC Milan'
Resultaten x
binnenland
Foto:

Hoe de herkansing van Ayoub bij Feyenoord beperkt blijft tot speelkwartier

Vind hier de beste Online casinos

Feyenoord reist zonder Yassin Ayoub en Liam Kelly af naar Spanje, waar de ploeg op trainingskamp gaat. De twee krijgen in Rotterdam alle ruimte om op zoek te gaan naar een andere club, zo meldt Feyenoord op de officiële website. Voor Kelly kwam het niet als een verrassing, maar Ayoub leek net weer op de weg terug. 

06-01-2020 16:30 door Tim Lauwers

In de zomer van 2018 wordt Yassin Ayoub met trots gepresenteerd als nieuwste aanwinst van Feyenoord. De Marokkaanse middenvelder moet in Rotterdam zorgen voor de nodige balans en daarmee fungeren als ideale kapstok tussen verdediging en aanval. Ayoub liet zes seizoenen lang bij FC Utrecht zien dat hij alle kwaliteiten in huis had om uit te groeien tot één van de beste spelers van de Eredivisie. 

Eenmaal in Rotterdam ging het echter meteen bergafwaarts. Al vanaf het begin van het seizoen maakte Ayoub bij Giovanni van Bronckhorst geen enkele aanspraak op een basisplaats. Zelfs toen de nieuweling in zijn eerste drie korte invalbeurten goed was voor een doelpunt en twee assists, werd hij genegeerd. Sterker nog, in de twee daaropvolgende duels kwam Ayoub niet één minuut in actie. Het zorgde direct voor een vreemde situatie bij Feyenoord. In zijn eerste seizoen bij Feyenoord begon de Marokkaan niet één keer in de basis en duurde zijn langste invalbeurt slechts 27 minuten. 

Foto:


Schone lei

Van Bronckhorst liet Feyenoord achter zich en werd opgevolgd door Jaap Stam. Een uitgelezen mogelijkheid voor Yassin Ayoub om het ongelijk van de vertrokken trainer te bewijzen. Snel werd echter duidelijk dat Ayoub ook onder Stam niet hoefde te rekenen op veel speeltijd. De middenvelder kwam in de tweede wedstrijd nog een half uur in actie, maar speelde daarna geen seconde meer in de Eredivisie onder Stam. 

Door tegenvallende resultaten diende ook Jaap Stam zijn ontslag in, waardoor Ayoub zijn laatste kans rook. Het was nu of nooit voor de verguisde spelmaker, die met Dick Advocaat de ideale opvolger tegen het lijf liep. Ayoub was bij FC Utrecht een belangrijke speler onder Advocaat, wie zich bij Feyenoord direct verbaasde over het gebrek aan speeltijd van zijn oogappel. Bij de eerste wedstrijd met Dick Advocaat op de bank zat Ayoub voor het eerst in twee maanden weer bij de wedstrijdselectie. Na een één minuut durende invalbeurt tegen RKC Waalwijk kreeg hij twee weken later tegen PEC Zwolle veertien minuten speeltijd van de trainer. Langzaam maar zeker leek Ayoub op weg naar een basisplaats in Feyenoord 1.

Foto:


In de laatste drie duels voor de winterstop verdween Ayoub echter plots weer uit beeld. De middenvelder kwam geen seconde in actie en wordt tot overmaat van ramp thuisgelaten terwijl zijn ploeggenoten op trainingskamp gaan in Spanje. De beoogde nieuwe kans van Yassin Ayoub onder Dick Advocaat blijft dan ook beperkt tot vijftien schamele minuutjes in de Eredivisie. Het is voor de Marokkaanse middenvelder te hopen dat hij snel een club vindt waar hij zich weer in de kijker kan spelen. 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.