Laatste nieuws
15.40Suriname stelt Henk ten Cate aan als nieuwe bondscoach
15.36'Feyenoord speelt een heel slechte wedstrijd, Ajax is heer en meester'
15.35Ajax-fans unaniem over 'verademing' tegen Feyenoord: 'Wat een heerlijke speler'
15.25LIVE: Ajax halverwege op voorsprong in vermakelijke Klassieker
15.25BBC meldt nieuws rondom Tomiyasu-deal: 'Die optie heeft hij bij Ajax niet'
15.14El Ahmadi lovend over ontwikkeling Feyenoorder: 'Hij wordt steeds completer'
15.11Bastien acht maanden na beroerte terug bij Fortuna: 'Ik was er bijna niet meer'
15.08Vink ziet voordeel voor Ajax tegen Feyenoord: 'Dat vind ik echt heel raar'
15.05Opmerkelijk: Ajax-speler loopt flinke wond op bij juichen na goal in Klassieker
14.55Heerenveen boekt bij Sparta tweede uitzege en wipt op doelsaldo over Rotterdammers
14.45PSV met de schrik vrij tegen Heracles in doelpuntenfestijn en is winterkampioen
14.45Belgische krant bevestig transfernieuws: Belgische jeugdspeler richting Ajax
14.45Van Persie voelt extra lading van De Klassieker: 'Ik zag teleurgestelde koppies'
14.45Mo Ihattaren geeft tegenstander uit het niets een kus en krijgt lovende woorden
14.45Praat mee op VP: drie Nederlanders in de basis bij Udinese tegen Napoli
14.40Grim spreekt vertrouwen uit in nieuwe Ajax-diamant: 'Doet hem niet veel'
14.35Praat mee op VP: Sunderland met Brobbey en Roefs in basis tegen Newcastle United
14.25ESPN-analisten unaniem eens over spitsendiscussie Ajax: 'Hij is de beste'
14.15Praat mee op VP: Crystal Palace - Manchester City
14.06'Sinds aanstelling van Grim gaat het beter, maar we hebben weinig kunnen genieten'
14.06Heerenveen steekt Sparta voorbij door klinkende zege op Het Kasteel
13.55Ajax-fans snappen niets van passeren één speler: 'Dan wil je gewoon niet winnen'
13.54Praat mee op VP: Nottingham Forest - Tottenham Hotspur
13.48Keuzes Van Persie gekraakt: 'Vind Feyenoord geen kampioensteam'
13.45Smaakmaker Feyenoord staat voor eerste Klassieker: 'Beetje een klein kind'
13.30Praat mee op VP: FC Twente - Go Ahead Eagles
13.22Grim verrast met opstelling Ajax: 17-jarig talent start in De Klassieker
13.15Feyenoord-duo onderuit gehaald door El Ahmadi: 'Daardoor verloren'
13.10Valente hoopt dat kleine Luciano in de Klassieker naar boven komt
13.05Feyenoord-aanvaller op zoek naar eerste goal in topduel: 'Arne Slot zei altijd...'
12.54Kraay spot Godts van Cambuur en prijst verdediger: 'Hij is beter dan Sutalo'
12.45Eredivisie-doelman doet opvallende sollicatie: 'Wie weet sta ik nu op het lijstje'
12.43Bekend familielid Jordi Cruijff reageert op Ajax-geruchten: 'Spreek hem vaak'
12.35Ajax-huurling Rijkhoff imponeert op nieuwe positie: 'Echt heel goed'
12.17Maduro lyrisch over Ajax-jongelingen: 'Daar gaan ze heel veel plezier aan beleven'
Resultaten x
binnenland

Interview AS Roma-talent Vicente Besuijen: "Justin Kluivert is ook een goede vriend"

Bekijk hier de voorbeschouwingen (met gratis wedtips) van de experts van Voetbalwedden.net voor de komende voetbalwedstrijden voor de Eredivisie, Champions League en meer!

Ooit zaten ze op dezelfde middelbare school in Amsterdam. Nu staan beiden bij AS Roma onder contract en zien Vicente Besuijen en Justin Kluivert elkaar dagelijks. "Ik trek vaak op met Justin."

06-03-2020 11:00 door Denise van der Bij

In ELF Voetbal nummer 2 komt Besuijen uitgebreid aan bod. De achttienjarige rechtsbuiten verruilde in augustus 2017 FC Volendam voor AS Roma. Veel clubs in binnen- en buitenlandse clubs toonden op dat moment interesse in de jeugdinternational, die in de meest recente editie zijn keuze voor de Italiaanse grootmacht verklaart. Daarnaast komt zijn band met landgenoot en oud-Ajax-speler Justin Kluivert aan bod.

Hoe is jullie band?
"Justin en ik hebben een goede band. Ik ken hem al langer. In Nederland zaten wij op dezelfde middelbare school. Hij kent mijn broer en ik ken zijn broertje Ruben. Ook in mijn tijd bij Ajax hadden we veel met elkaar te maken. Hier zien we elkaar vaak bij het ontbijt en we trainen ook af en toe samen bij het eerste. Hij is naast een teamgenoot ook een goede vriend."

Je hebt inmiddels dus al meerdere keren met de selectie meegetraind. Hoe is het om met ervaren krachten als Edin Dzeko en Chris Smalling op het veld te staan?
"Bijzonder. Ik trek vaak op met Justin, maar ook de andere spelers geven mij tips over hoe ik beter kan staan of lopen. Er heerst altijd een heel leuke sfeer. Ik geniet ervan als ik mag meetrainen."

Zie jij jezelf dit seizoen je debuut maken in de hoofdmacht?
"Ik train al twee jaar af en toe mee met het eerste team. Of ik wel of niet mag aansluiten is afhankelijk gebleken van de trainer die op dat moment aan het roer staat bij het eerste. De ene trainer geeft de kans aan jonge talenten, de ander minder. Met de huidige coach Paulo Fonseca zie ik zeker mogelijkheden. Hij neemt regelmatig jonge jongens als wissels mee naar de wedstrijden. Als hij mij oproept, zeg ik in ieder geval geen nee."

In ELF Voetbal nummer 2 ook interviews met Cody Gakpo, Tony Adams, Alireza Jahanbakhsh, Bram Nuytinck, Matus Bero en Xavier Mbuyamba. Sergio Peña en Miguel Araujo, de twee Peruviaanse internationals van FC Emmen, komen uitgebreid aan bod. Daarnaast het verhaal achter The Untouchables van Liverpool, de ondergang van het programmaboekje en een indrukwekkend portret van de groeibriljant van FC Barcelona, Ansu Fati.

ELF Voetbal ligt in de winkelschappen voor 5,50 euro. Een abonnement is helemaal handig. Zoek zelf je welkomstgeschenk uit. Vind hier de benodigde informatie.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.