Laatste nieuws
08.10Opvallende beelden op Varkenoord in aanloop naar Ajax – Feyenoord: shirt staat in brand
08.06Live Transfers: Voormalig Ajax-goalie op radar van Arsenal, Dumfries naar PL?
08.00Wie is Takehiro Tomiyasu, de beoogde transfervrije aanwinst voor Ajax?
07.56Bosz gaat rustig zitten voor De Klassieker: 'Kon ik vandaag niet...'
07.54Kritische noot bij PSV: 'Gaan dit niet volhouden als je zó balanceert op randje'
07.40Veerman zoekt naar verklaring bij PSV: 'Dat gaat niet in de koude kleren zitten'
07.38Ihattaren maakt indruk in Eredivisie: 'Dat was niet eerlijk, zo ongelofelijk goed'
07.10Bosz beschermt PSV'er na zwakke vertoning: 'Dat moet hij nog leren'
01.34Naar verklaring zoekende Veerman: "Zware weken achter de rug"
01.26Matchwinner Til kritisch op spel PSV
01.04PSV schrijft geschiedenis met tweede reeks van tien overwinningen in 2025
00.38Ten Cate nieuwe bondscoach Suriname, opvolger van opgestapte Menzo
00.15'Romelu Lukaku kan nog 5 tot 6 jaar door, eventueel zelfs op andere positie'
00.15Maduro adviseert Ajax: 'Pas op voor hem, hij kan een wedstrijd beslissen'
00.05Lukkien heeft boodschap voor Ajax: 'Dan zullen wij de hoofdprijs vragen'
00.05Bosz als ervaringsdeskundige richting Klassieker: 'Liep je achter de feiten aan'
00.04Grote verrassing: Suriname presenteert Ten Cate als nieuwe bondscoach
00.02Harde uithaal na transfergeruchten over 45-voudig international: 'Zijn amateurs'

Gisteren

23.49Veerman is 'geen robot' en wijst op zwaar programma, Bosz ziet gemakzucht bij PSV
23.45Schouten spreekt voorkeur uit in De Klassieker: 'Ga er goed voor zitten'
23.45Brobbey en Roefs krijgen hete middag: 'De meest beladen wedstrijd van Engeland'
23.30Met assist van veelbesproken invaller Salah wint Slots Liverpool van Brighton
23.28Bosz wuift suggestie over tegenvallend PSV weg: 'Als je een BMW rijdt...'
23.27Samenvattingen eredivisie: VAR maakt overuren, achtbaanduel in Eindhoven
23.23Noslin de gevierde man: Nederlander maakt winnende voor negental Lazio
23.15Johan Boskamp haalt hard uit: 'Alsof hij het voetbal heeft uitgevonden'
23.10PEC Zwolle spoelt kater oorwassing bij Feyenoord weg met krappe zege op Fortuna
23.01Arsenal komt met de schrik vrij en wint door twee eigen doelpunten
22.54PEC Zwolle houdt overwinning met moeite vast tegen Fortuna Sittard
22.46Kwakman schrikt van PSV-invaller: 'Hij kan héél slecht zijn'
22.45Roep om PSV-middenvelder in Oranje: 'Als je het hebt over kwaliteit...'
22.35Feyenoord-fans over welke Ajax-speler welkom is: 'Mag het eigenlijk niet zeggen..'
22.28PSV-huurling van weleer staat na succesjaren in Azië voor nieuw avontuur
22.25Praat mee op VP: PSV - Heracles Almelo
22.25Drie penalty's, zeven goals: laks PSV met schrik vrij tegen Heracles (4-3)
Resultaten x
binnenland

Interview Lovette Felicia: “Blij met kans bij Excelsior Maassluis”

Zijn ambitie sprak hij al eerder uit: terugkeren in de Tweede Divisie. Na een jaar hard werken, vertrouwen behouden en niet opgeven is Lovette Felicia beloond. Volgend seizoen draagt de 24-jarige aanvaller het shirt van Excelsior Maassluis. “Tot de seizoensstart zet ik me honderd procent in zodat er iets moois kan opbloeien.”

13-04-2020 10:00 door Sander Berends

Clubs uit de Hoofdklasse en de Derde Divisie. Die meldden zich al snel bij Felicia, nadat hij op flitsende wijze aan het abrupt beëindigde huidige seizoen begon en zijn ambities uitsprak. Zoals in januari op elfvoetbal.nl. “Daarin vertelde ik ook dat de Tweede Divisie mijn doel was. Aan dat niveau had ik geroken, dat niveau kon ik aan had ik laten zien. Leuk dat deze clubs kwamen, maar hiervoor ging ik RKAVV niet verlaten.”

Na zijn vertrek bij Sparta Rotterdam in 2018 vernam de Hagenaar voor het eerst dat Excelsior Maassluis geïnteresseerd was. Nu is het eindelijk raak. “Henk van der Burg, lid van het Technisch Management, nam contact met me op. Later sprak ik ook met Arie van der Sar, die me namens de club had gescout. Ze wilden me in eerste instantie al in de winterstop halen. Ze kenden problemen met scoren en in mijn rol van aangever en afmaker kon ik de ploeg helpen. Die optie hield ik af. Bij RKAVV was ik met een missie begonnen en die wilde ik afmaken. Ik ben de club zeer dankbaar voor de kans die ze me boden en dan wilde ik niet halverwege het seizoen vertrekken. Dat was niet fair.”

Maurizio Ceccucci

Nadat de deal voor deze zomer was beklonken, belde hij zijn trainer Maurizio Ceccucci. “Ik vond dat ik hem als eerste op de hoogte moest brengen. Hij heeft me vanaf het begin gesteund. Hij begreep mijn besluit. Mocht de transfer alsnog niet rondkomen of mocht ik me bedenken, stond de deur altijd voor me open. Ik ben altijd welkom. Dat gevoel deed me bijzonder goed en is tekenend voor Maurizio en RKAVV. In de groepsApp heb ik iedereen bedankt voor de steun dit seizoen.”

Afgelopen zomer sloot hij aan bij de Hoofdklasser uit Leidschendam. “Ik deed bewust twee stappen terug uit de Tweede Divisie om er komende zomer weer twee vooruit te zetten. Daar heb ik absoluut geen spijt van gekregen. Bij RKAVV vond ik het plezier terug. Ik maakte zeventien doelpunten in achttien duels. Dat hadden er nog wel meer mogen zijn. We waren dit kalenderjaar nog ongeslagen. Van de laatste tien wedstrijden wonnen we er zes, speelden er vier gelijk. Het is jammer dat het seizoen zo abrupt werd beëindigd. We stonden derde, maar deden nog om alle prijzen mee. Na de 4-1 winst in de topper tegen Hoogeveen spraken we gezamenlijk uit mee te blijven willen doen. Ik had RKAVV graag achtergelaten met een prijs.”

Bij zijn nieuwe club komt hij Kenny Lipman weer tegen, de doelman met wie hij van 2016 tot 2018 samenspeelde bij Jong Sparta Rotterdam. “We zijn afgelopen week tegelijk gepresenteerd door Excelsior Maassluis. Ik was niet op de hoogte van zijn komst. Erg leuk. Via Instagram heb ik Kenny direct gefeliciteerd. Ik ken ook nog een paar andere spelers. Excelsior Maassluis polste me al na mijn vertrek bij Sparta. Ik droeg de club een warm hart toe, maar koos op dat moment voor VVSB. Ik ben blij dat ik nu alsnog de kans krijg om me in het Tricolores-shirt te tonen.”

Linksbuiten

Het liefst zou hij komend seizoen als linksbuiten opereren. “Daar kom ik het best tot mijn recht, maar de trainer bepaalt natuurlijk waar hij me neerzet. Ik heb al kennis met hem (Dogan Corneille, red.) gemaakt. Een aardige man. Buiten de normale trainingsdagen om trainde ik twee keer per week extra voor mezelf. Sinds het abrupte einde van het seizoen probeer ik vijf à zes keer per week te trainen bij een personal trainer (Joao Carlos en Steven Nottle bij MOVE, Westvliet). Zowel krachttraining als baloefeningen. Ik wil fit blijven.”

Vanwege de coronacrisis draait Felicia minder uren op de twee kinderdagverblijven in Rijswijk waar hij als begeleider werkzaam is. “We blijven wel elke dag open en vinden het belangrijk dat de kinderen kunnen komen wiens ouders een vitale functie bekleden. Kinderen dus die echt opvang nodig hebben. Elke week wordt een schema gemaakt en bekijken wie wanneer aanwezig is. Gelukkig kunnen we blijven draaien.”

Hij kijkt uit naar het nieuwe seizoen. “Ik heb nu al te lang niet meer op een veld gestaan. Ik hoop Excelsior Maassluis straks te kunnen belonen voor hun vertrouwen. Ze zochten een speler met diepgang, iemand die gemakkelijk scoort en assists kan verzorgen. Daarin zien ze in mij de ideale persoon. Vanaf de voorbereiding ga ik me honderd procent inzetten. Ik wil geen steekjes laten vallen. Dat kan straks nog iets heel moois opleveren.”




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.