Laatste nieuws
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.25VP-Voetbalkantine: 'Een fitte Tomiyasu is de beste verdediger van de Eredivisie'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
14.10Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
12.25'Ajax wist van onvrede De Lang en benaderde voormalig AZ-hoofdscout'
12.10'Wolfsburg overtuigd van gehuurde Nederlander': 'Clubs spreken al over transfer'
11.58Ajax-fans zien 'zeer serieuze waarschuwing': 'Toppers rennen weg'
11.55De Lang bevestigt vertrek bij Ajax: 'Door ontwikkelingen de laatste tijd...'
11.45PSV tegenover stuntploeg: zo verliepen eerdere ontmoetingen van GVVV met topclubs
11.40Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.35Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.30VP Talent Award 2025: stem nu op het allergrootste talent van de Eredivisie
11.28Mislintat haalt andermaal uit richting Ajax: 'Geconfronteerd met extreme kanten'
11.00'Grote verrassing bij Ajax: hoofdscout Kelvin de Lang stapt op'
11.00'Inter slaat alarm om Dumfries: blessure een mysterie, slecht nieuws richting WK'
10.57Keiharde kritiek op 'amateur' Makkelie: 'KNVB moet daar gewoon afstand van nemen'
10.35Driessen fileert Feyenoord-aanvaller: 'Hij laat de boel gewoon in de steek'
10.30Zoveel kans maken Ajax en PSV op overwintering in de Champions League
10.18'Ajax heeft tweede nieuwe back bijna binnen: Argentijn is op komst'
Resultaten x
binnenland

Vangelis & Vasilios Pavlidis: van stapelbed in slaapkamer naar samen spelen in stadion

Het gezamenlijke doel voor dit seizoen is duidelijk: ze willen minstens één keer samen op het veld staan tijdens een Eredivisieduel. Vangelis en Vasilios Pavlidis streken afgelopen zomer neer bij AZ. De eerste als beoogd eerste spits, de tweede als verdediger voor de toekomst. ELF Voetbal bracht ze samen om te praten over hun jeugd in Thessaloniki, die ene goal van Angelos Charisteas en hun keuze voor AZ.

21-09-2021 12:24 door Tim Beck

Vasilios: “We hadden in onze kamer een stapelbed en het onderste bed gebruikten we als een soort doel. Op dat moment was het verschil in kracht tussen ons nog wel groot vanwege het leeftijdsverschil.”
Vangelis: “Ik won altijd.”
Vasilios: “Maar nu niet meer, hoor. We zitten nu bijna op hetzelfde niveau qua kracht! Of er nog meer broers waren? Nee, we zijn met z’n tweeën.”
Vangelis: “Dat was meer dan genoeg voor onze moeder. Onze grootouders woonden dan in een klein dorpje op een stuk rijden van de stad, maar wijzelf zijn opgegroeid in Thessaloniki.”
Vasilios: “We komen van de wijk Kalamaria. Dat is zo’n tien minuten van het centrum van de stad. We hadden een goede jeugd. Mijn ouders hebben een transportbedrijf dat voedsel vervoert. Het bedrijf is vooral actief in het noorden van het land. In 2010 werd Griekenland getroffen door de financiële crisis. Dat was voor iedere Griek moeilijk, maar onze familie werd niet zo hard geraakt als veel andere families.”
Vangelis: “In clubverband startten we met voetbal bij Bebides 2000. Dat is een opleiding met ploegen van de jongste jeugd tot de Onder 17. Ze hebben geen profploeg of oudere amateurploegen. Het is puur en alleen een academie voor jonge talenten. Een van de beste opleidingen van Thessaloniki. Als spelers van de opleiding rond de zeventien jaar zijn dan krijgen ze de kans bij grote clubs in Griekenland. Veel spelers gaan van Bebides 2000 naar de opleiding van een team uit de Super League. In die academie hadden we twee dagen per week vrij, maar de andere dagen voetbalden we. Het ging al heel professioneel eraan toe. De coaches van de academie hadden veel kwaliteit. De trainers waren niet bekend, maar het hoofd van de opleiding heeft wél een aantal jaar voor PAOK Saloniki gespeeld. Hij heeft een grote naam in Griekenland.”

De oudste Pavlidis

Het interview met de Pavlidis-broers is te lezen in ELF Voetbal nummer 9, die op 9 september is verschenen. Daarin ook interviews met de Bart van Rooij, met oud-PSV'er Ji-Sung Park, met oud-Feyenoorder Salomon Kalou, de nieuwe Feyenoorder Francesco Antonucci, Ajax-talent Devyne Rensch, FC Bayern München-trainer Julian Nagelsmann, Atlético Madrid-trainer Diego Simeone, de beweegredenen van Louis van Gaal om voor de derde keer bondscoach van het Nederlands elftal te worden, we speelden de quiz De Slimste Mens met Bas Kuipers van Go Ahead Eagles en nog veel meer.

ELF Voetbal nummer 9 is bij de abonnees thuis op de deurmat gevallen en is verkrijgbaar in de bekende boekenwinkels. Online bestellen is helemaal handig. Via deze link vandaag besteld is binnen twee à drie werkdagen in huis. Een abonnement is nog een betere optie. Elke editie automatisch thuisbezorgd. Vind hier de informatie. Zoek je eigen welkomstgeschenk uit!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.