Laatste nieuws
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.05'Selectie Manchester United helemaal klaar met kritiek van clubicoon Paul Scholes'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
Resultaten x
binnenland

Interview Dylan Vente: "Mijn gevoel bij Roda JC was afgelopen zomer gewoon het beste"

Dylan Vente brak bij Feyenoord door als veelbelovend talent, maar vindt zich nu terug in de Keuken Kampioen Divisie. Zijn ambitie met Roda JC is desondanks glashelder: promoveren. Een monoloog.

21-12-2021 11:20 door Tim Beck

“Je zou zeggen dat het moeilijk was om Feyenoord afgelopen zomer definitief te verlaten, maar ik had al eerder besloten dat ik weg wilde. Het halfjaar ervoor was ik al verhuurd aan Roda JC en dat ervaarde ik als een hele leuke tijd. Mijn gevoel bij Roda JC was afgelopen zomer het beste. Ik heb weliswaar veertien jaar bij Feyenoord gezeten, maar als je weggaat, is het ook zo van: Dylan gaat weg. Punt. Verder hoor je elkaar dan niet vaak meer.”

“Mijn eerste jaar bij Feyenoord heb ik best veel wedstrijden gespeeld en waren mijn statistieken best in orde, maar vervolgens kreeg ik Robin van Persie en Nicolai Jörgensen voor me. Het was geen optie om me te laten verhuren voor Feyenoord en dan sta je stil in je ontwikkeling. Ondanks dat je wel kunt leren van die spelers op trainingen. Dan word je langzaamaan een beetje wanhopig.”

In het shirt van Feyenoord

Werk

“In 2019/20 liet ik me verhuren aan RKC Waalwijk, maar dat werd een negatief jaar voor me. Achteraf was het beter om me te laten verhuren aan een club in de Keuken Kampioen Divisie. Het was een slecht seizoen, maar dat lag ook aan mezelf. Ik haalde mijn niveau ook niet. Mijn teamgenoten waren top, maar als het niet loopt dan irriteer je je op een gegeven moment aan alles. Ik ging soms met tegenzin naar de club en het werd echt werk voor me.”

“Mensen in mijn omgeving merkten dat ook, maar bij Roda JC ben ik het tweede deel van vorig seizoen weer opgefleurd. Ik voel me heel goed in Limburg. De technische staf en mijn teamgenoten waren de belangrijkste factor om voor de club te kiezen. Ik moest het meeste wennen aan op mezelf wonen, want dat doe ik voor het eerst. Mijn vrienden en familie mis ik aan Rotterdam, maar de stad zelf niet. Die drukte mis ik niet, zeg maar.”

“Qua resultaten zijn we te wisselvallig. Begin dit seizoen scoorde ik ook niet veel en dat begon te knagen. Toch is het gaan lopen, maar ik weet van mezelf dat ik nog veel beter kan. Als team staan we nu te laag voor onze kwaliteiten, want we hebben in wedstrijden punten laten liggen waarin dat absoluut niet had gehoeven. Het was moeilijk om een niveau lager te gaan voetballen, maar gelukkig heeft Roda JC de ambitie om te promoveren. We hebben daarbij een goede ploeg. Die twee dingen maakten mijn keuze voor Roda JC een stuk makkelijker.”




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.