
Ruud van Nistelrooij
De oud-spits van PSV is momenteel trainer van de belofteploeg van de Eindhovenaren. Daar doet hij het uitstekend. Zeker na de winterstop presteert zijn ploeg naar behoren. Zo werd titelkandidaat Excelsior afgelopen week nog met 3-0 aan de kant gezet. Foppe de Haan opperde onlangs dat Heerenveen na het ontslag van Johnny Jansen voor Van Nistelrooij moet gaan. Maar nu komt er dus ook een plek bij PSV vrij. Is Van Nistelrooij klaar voor een kans bij het eerste van PSV?

Phillip Cocu
Een oude bekende in Eindhoven. Phillip Cocu was al eerder trainer van PSV en niet zonder succes. Drie landstitels werden er behaald onder het bewind van Cocu. Daarnaast won hij twee keer de Rinus Michels Award als trainer van PSV. Cocu staat er goed op bij PSV, maar of hij de ideale kandidaat is voor het opvolgen van Schmidt valt nog te bezien. Cocu ging namelijk na zijn periode bij PSV aan de slag bij Fenerbahçe en Derby County. Bij beide clubs werd hij ontslagen na tegenvallende resultaten. Maar wie weet zal Cocu weer opleven als hij in een vertrouwde omgeving te werk kan gaan in Eindhoven.

Henk Fraser
Al jaren wordt zijn naam genoemd bij Feyenoord, maar nu Arne Slot de boel op de rit lijkt te hebben in Rotterdam, is PSV een serieuze optie voor Henk Fraser. Is het nu eindelijk tijd voor Fraser om bij een topclub aan de slag te gaan? Hij lijkt er zeker klaar voor te zijn. Een degelijke trainer, zonder rare fratsen en prestaties zijn gegarandeerd. De kracht van Fraser is dat hij zijn elftal altijd bij elkaar weet te houden. Iets waar het de afgelopen tijd af en toe aan ontbrak bij PSV onder Schmidt. Fraser lijkt op het eerste oog de ideale kandidaat.

Thomas Letsch
Een Duitse trainer met ervaring in de Eredivisie. Thomas Letsch was zelfs assistent van Roger Schmidt in zijn tijd bij Red Bull Salzburg. En zeker omdat PSV graag door wilde met Schmidt, lijkt het logisch dat er een nieuwe trainer komt met dezelfde visie en strijdplannen als die van Roger Schmidt. Letsch past in dat plaatje, al is hij nu natuurlijk nog trainer van Vitesse. Zijn naam circuleert nu al rond nadat Schmidt zijn afscheid heeft aangekondigd, maar of Letsch ook daadwerkelijk opvolger van Schmidt zal worden, moet nog blijken.

