Laatste nieuws
01.15John Terry dacht aan zelfmoord na Champions League-finale 2008
00.35Live Transfers: nieuwe avonturen voor Locadia en Room, Werner naar VS
00.20Worstelend NEC en dominant Heracles door naar achtste finales KNVB-beker
00.05Tomiyasu gaat terug naar roots met rugnummerkeuze
00.04Pijnlijke constatering bij Feyenoord: 'Zijn status voorkomt een Priske-situatie'
00.04Verdeeldheid in Engelse media na zeldzame kans Hato: 'Hij heeft een knuffel nodig'
00.02Toptransfer in de maak? 'Na Lammens wil Man United volgende Belg weghalen'
00.00Ajax gewaarschuwd: 'Wij gaan er alles aan doen om als derde de winter in te gaan'

Gisteren

23.57Nederlandse cultheld stopt met voetbal: 'Terecht dat ze me daar wegstuurden'
23.50Derksen: 'Alle scouts hebben hem gemist, hij hoort nu bij de besten in Engeland!'
23.45'Locadia niet langer clubloos: voormalig PSV-spits tekent contract in Amerika'
23.35PSV fluitend langs amateurs GVVV, maar ziet drietal geblesseerd uitvallen
23.20Barça moet heel diep gaan bij Spaanse derdeklasser, Frenkie beslissend met assist
23.05Ivan Perisic geeft na bekerzege van PSV heel zeldzaam interview bij ESPN
23.05Chelsea en basisklant Hato verslaan Cardiff en bereiken halve finale League Cup
23.05Vanuit de Noordzee: Van der Sar trotseert de kou en neemt héél frisse duik
22.48Drie debutanten, drie nieuwe blessures bij moeiteloze bekerzege
22.47PSV bereikt volgende ronde van het bekertoernooi, maar raakt drie spelers kwijt
22.45LIVE Afrika Cup: ticketprijzen véél goedkoper dan op WK, gesteggel over Mazraoui
22.40Brands over moeilijke start zomeraanwinst PSV: 'Z'n ouders zijn veel overgekomen'
22.30'Marokkaanse bond en Manchester United in conflict over Mazraoui'
22.14Feyenoord lanceert collector's item van 3800 euro, fans reageren massaal negatief
22.10Vermoedelijke opstelling Ajax: andere doelman, Grim geeft wisselspelers de kans
22.10Verweij ziet PSV ontsnappen: 'Als het andersom was, was het een topclub-penalty'
22.05Shiogai redt NEC op moeilijke bekeravond in Amsterdam, ook Telstar stoot door
21.38'16-jarige 'zoon van' en ander talent debuteren in wedstrijdselectie Feyenoord'
21.36Zorgen voor Bosz: PSV-trainer ziet na Olij nog een speler uitvallen op bekeravond
21.15Olij loopt tijdens warming-up blessure op en moet PSV-debuut weer uitstellen
21.15Praat mee op VP: monsterscore op komst? PSV al binnen tien minuten op 2-0
21.05FIFA doet kleine concessie: WK-tickets stuk goedkoper voor loyale fans
20.55Heraclied keert 690 dagen na 'Brobbey-blessure' terug met bizarre strafschop
20.55Heracles rekent af met amateurs en bekert zorgeloos verder
20.54Boost voor Ajax: grote naam keert na lange blessure terug op het trainingsveld
20.45Bosz legt basisplek voor 'hele goede voetballer' bij PSV uit: 'Heeft het verdiend'
20.28Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie mist Afrika Cup-gangers en Valente
Resultaten x
binnenland

Bezoek een voetbalwedstrijd met een beperkt budget

Een voetbalwedstrijd bezoeken maar wil je niet te veel geld uitgeven? Dit zijn belangrijke aspecten waar je op kunt letten om kosten te besparen.

21-11-2022 11:00 door Mike Bogaard

Een voetbalwedstrijd bezoeken staat bij veel mannen en vrouwen hoog op het verlanglijstje. Vaak is het er dan nog niet van gekomen omdat het een prijzig uitje kan zijn. Door een beetje kritisch te zijn kan het toch mogelijk zijn om deze wens uit te laten komen. Het is dan al helemaal leuk als je gelijk met hele gezin op stap gaat, dus ook daarvoor geven we tips.

Reis jij af naar een voetbalwedstrijd ver van huis? Dan wil je kijken naar de mogelijkheden van huurwoningen. Afhankelijk van de stad die je bezoekt zijn deze in Nederland niet goedkoop, maar er zijn online verhuursites waar je accommodaties tegen scherpe prijzen vindt. Sites zoals Rentola bieden dan ook direct foto’s van het Hoofddorp house for rent waar je kunt verblijven. Vanzelfsprekend kun je direct vragen hoe ver het reizen is naar het voetbalstadion en hoe het zit met andere bijzonderheden over het huis of appartement dat je gaat huren.

Vier keer een voetbalwedstrijd op budget

Heb jij het startsein gegeven om een voetbalwedstrijd te gaan bezoeken in een echt stadion in Nederland? Door op deze zaken te letten hoef je bij dit uitje nooit te veel geld uit te geven:

Allereerst wil je kritisch naar de verschillende wedstrijden kijken. Het spreekt voor zich dat de kaartprijzen voor een klassiekers zoals Ajax – Feyenoord in de Eredivisie hoger liggen dan bij een wedstrijd tussen clubs in de middenmoot. De prijzen kunnen enorm variëren. Het is logisch dat je naar een match van jouw favoriete club gaat, maar kijk dus kritisch naar tegenstander. Als je de smaak eenmaal te pakken hebt, kun je later altijd nog naar een topwedstrijd.

Binnen het stadion kunnen de kaartprijzen per vak ook erg verschillen. Dat heeft vooral te maken het zicht dat je hebt. De kaartprijzen aan de lange zijden van het stadion en die voor de vakken in de hoeken liggen hoger. Hier is het dus zaak een juiste afweging te maken. Op de website van jouw favoriete voetbalclub is het mogelijk om de verschillende vakken in het station te zien en soms kun je zelfs het uitzicht daar vandaan bekijken.

Kijk naar de reis- en parkeermogelijkheden. Uiteraard zul je ook nog naar het stadion toe moeten reizen. Als je van ver komt, doe je dit met de auto of trein. Houd er rekening mee dat alleen de grotere stadions in Nederland echt goed bereikbaar zijn met het openbaar vervoer. Je betaalt nagenoeg altijd parkeerkosten bij het stadion, waarbij die vanzelfsprekend in de grote steden het hoogste oplopen.

Neem indien mogelijk zelf eten en drinken mee. Bij vrijwel iedere professionele wedstrijd in Nederland is er de mogelijkheid om eten en drinken te kopen. Denk dan aan bier, fris, broodjes en meer. Houd er rekening mee dat je daar dan horecaprijzen voor betaalt. Het kan daarom snel lonen om zelf snoep, eten en drinken mee te nemen. Op dat punt moet je dan wel weer rekening houden met de veiligheidsmaatregelen. Meestal is het bijvoorbeeld verboden om blikjes en glas mee naar binnen te nemen. De maatregelen wisselen per stadion, dus om te voorkomen dat je de meegebrachte levensmiddelen direct weer kunt inleveren, wil je vooraf meer informatie winnen.

Maak de voetbalwedstrijd tot een succes

Met deze tips maak je dit uitje gegarandeerd tot een succes: 

?    Kopen van een kaartje. Bij de meeste professionele voetbalclubs verloopt de verkoop van kaartjes enigszins ingewikkeld. Er zijn seizoenkaarthouders, die toegang hebben tot elke wedstrijd. Daarnaast wordt er losse kaartjes verkocht, voor als je een enkele wedstrijd bezoekt. Deze zijn verspreid door het stadion, wat lastig kan zijn met een groep. Vraag dan om een persoonlijk aanbod. Dit verklaart ook waarom een wedstrijd soms uitverkocht is, maar er toch lege plaatsen zijn. Dat zijn dan seizoenkaarthouders die geen gebruik maken van hun plek. 
?    Speciale kindervakken. Ga jij met jonge kinderen een voetbalwedstrijd bezoeken? Het overgrote deel van de professionele voetbalclubs heeft speciale kindervakken in het stadion. Hier weet je zeker dat je veilig zit en is het met kinderen gewoon een stuk gezelliger. Uiteraard zijn de plekken hier wel beperkt dus win ruim van tevoren informatie in. 
?    Neem de tijd voor jouw bezoek. Zorg dat je op tijd van huis vertrekt. Veel stadia zijn echt groot en, mede door de te nemen veiligheidsmaatregelen, kan het echt even duren voordat je op je plek zit. Meestal geldt ook, hoe dichter je bij het stadion parkeert, hoe hoger de kosten, dus houdt ook daar rekening met een wandeling. Een voetbalwedstrijd is leuk, dus zorg dat je stress vooraf vermijdt. 
?    Bereid je voor op de drukte. Een professionele wedstrijd kan tienduizenden bezoekers per duel aantrekken. Weet dus dat je een enorme mensenmassa tegemoet gaat en dat je je hierop in moet stellen. Gelukkig weegt dat nooit op tegen dat ene moment dat jij, of je kinderen, voor het eerst het stadion betreden en de grootsheid van de wedstrijd beseffen.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.