Pogba, die al 91 interlands voor Frankrijk speelde, begon het seizoen met een meniscusblessure, die hem in eerste instantie zeven wedstrijden aan de kant hield. Daar kwam een operatie aan de knie bovenop, waardoor hij 149 dagen (en 21 wedstrijden) niet in actie kon komen. Ondertussen kreeg hij ook nog te maken met een dijbeenverrekking en vervolgens een 'onbekende blessure'.
In de tussentijd kon hij twee keer in actie komen voor Juventus. Hij speelde 22 minuten mee tegen Torino op 28 februari en een kleine week later vijftien kreeg hij vijftien minuten tegen AS Roma. Op 9 maart zat hij vervolgens in de Europa League-selectie voor het duel tegen sc Freiburg, maar hij meldde zich te laat in het trainingskamp. Daarom werd Pogba uiteindelijk niet opgenomen in de wedstrijdselectie.
Doodzonde, want speelminuten tegen Freiburg lag in de lijn der verwachtingen. Een terugkeer van Pogba was in de maak. Maar intussen is de Fransman alweer geblesseerd en wel aan de adductor. Dat is een spier in de heup. Volgens de verwachtingen is hij tot begin april uit de roulatie.
Blessureleed van Paul Pogba
Pogba is in de laatste jaren steeds vaker geblesseerd. Vorig seizoen miste hij het einde van de competitie met Manchester United door een kuitblessure, die hem in totaal 35 dagen aan de kant hield. In datzelfde seizoen had hij ook al een hamstringblessure, waardoor hij 87 dagen aan de kant stond. In totaal miste hij daardoor twintig wedstrijden. Ook in 2020/2021 miste hij zo'n zestien wedstrijden namens Manchester United wegens blessures.
De artsen van Juventus zullen met een wonderplan moeten komen om Pogba weer langdurig wedstrijdfit te krijgen. De wereldkampioen heeft een contract tot de zomer van 2026 in Turijn, dus Juventus zit voorlopig nog wel aan hem vast.