Laatste nieuws
22.45Wat voor bedrag krijgt Ajax voor Mika Godts? '30, 35 miljoen'
22.42VI Live: drama in Madrid: streep door penalty Arsenal, Álvarez naar de kant
22.40Wauw: fans Galatasaray en Noa Lang komen massaal naar stadion voor open training
22.40Van Hanegem reageert op Van Hooijdonk-uitspraak: 'Ze moeten dan wel familie zijn'
22.26VI Live: Arsenal komt er amper aan te pas na rust, Atleti jaagt op voorsprong
22.25PSG moet Hakimi weken missen na blessure tegen Bayern
22.24Driessen ziet 'blunder eerste klas' van Arne Slot: 'Hoe kun je die man laten gaan'
22.20Praat mee op VP: Makkelie geeft ook Atlético strafschop, stand weer gelijk
22.19Ronaldo nog dertig goals verwijderd van magische mijlpaal na zege Al-Nassr
22.19Opvallende claim Driessen: Slot haalt nog een Nederlander naar Liverpool
22.18Mourinho over mogelijke terugkeer naar Real: 'Kan alleen maar daaraan denken'
22.15Makkelie moet het ontgelden na 'schandalige' penalty: 'Een verzonnen strafschop'
22.05'Manchester United en Liverpool op vinkentouw voor voormalig Ajax-flop'
21.54VI Live: ook Atleti benut penalty: Álvarez schiet zijn ploeg naast Arsenal
21.54VI Live: woede in Madrid: Arsenal met voorsprong de rust in dankzij penalty
21.54Haaland zorgt met reclame voor woede in Noorwegen: 'Dit is problematisch'
21.47VI Live: Makkelie bestraft ingreep Hancko: Arsenal pakt leiding vanaf de stip
21.40Egypte op het WK 2026: Farao's met Salah dromen van eerste WK-overwinning ooit
21.40Den Bosch zakt door ondergrens: 'Alsof we met poep in de broek speelden'
21.35Feyenoorder Grootfaam: 'Omdat hij me ophaalt, doe ik net wat liever tegen hem'
21.33VI Live: kleine kansen over en weer in tamme eerste helft Atleti en Arsenal
21.33Waarom de Atlético-fans met toiletpapier gooiden tegen Arsenal
21.25Almere City buigt 2-0 achterstand om, wint van Den Bosch in eerste play-offduel
21.23Genieten: ADO-supporters zetten moshpit in en vieren massaal feest tijdens huldiging
21.21VI Live: Atleti en Arsenal gunnen elkaar weinig ruimte, kleine kansjes onbenut
21.20WK-plannen Vandaag Inside wekken verbazing bij Radio538: 'Dat wilde Johan niet'
21.19Bijzondere opkomst halve finale CL: Atlético-fans eren Argentijnse invloeden
21.09Van der Gijp over blessure Oranje-international: 'Sneu, maar totaal onnodig'
21.09Haaland zorgt met rol in WK-reclame voor scheve gezichten in Noorwegen
21.03Buijs prijst 'fenomenaal voetballand': 'Klinkt arrogant, maar kan het niveau aan'
21.02VI Live: nieuw spektakel in CL? Atlético en Arsenal zoeken naar eerste gaatjes
20.47Almere City deelt Den Bosch flinke tik uit na voltooide comeback in de play-offs
20.47VI Live: blik richting Madrid: Atleti en Arsenal naderen aftrap halve finale CL
20.43VI Live: Almere draait het helemaal om na rust, Den Boch likt de wonden
20.41Feyenoord kan streep zetten door naam van algemeen directeur: 'Gaat niet gebeuren'
Resultaten x
binnenland

Hoe Telstar opnieuw mag dromen van play-off voetbal onder Mike Snoei

Zelden bivakkeert Telstar in het linkerrijtje van de Keuken Kampioen Divisie. Heel gek is dat ook niet. De ploeg uit Velsen-Zuid beschikt over een spelersbudget van negen ton, waardoor een groot aantal van de spelers niet heel veel meer dan het minimumloon ontvangt. Ook de selectiewaarde is het minste van de gehele competitie. Toch staat er dit seizoen een aardig team op het veld. Een team dat een steeds grotere kans krijgt op de play-offs.

26-03-2023 17:19 door Thijs de Bruijn

Zondagmiddag trok Telstar de goede vorm die het in 2023 heeft weer door. Er werd door een doelpunt van Glynor Plet in de slotfase met 1-0 gewonnen van TOP Oss. Van de laatste elf duels verloor Telstar er slechts drie en de Witte Leeuwen staan daardoor nu op een negende plaats. Die plek geeft nog geen recht op de play-offs, maar Telstar heeft hetzelfde puntenaantal als NAC Breda, dat achtste staat. Ook MVV, dat slechts één puntje meer heeft, ligt binnen schootsafstand.

Mike Snoei het geheime wapen?

Topscorer Glynor Plet is de absolute vedette van Telstar. Op 36-jarige leeftijd is hij nog altijd beslissend voor de club uit de Eerste Divisie. Als Telstar de play-offs haalt, dan verdient oefenmeester Mike Snoei echter ook een speciaal plaatsje in de recente geschiedenis van Telstar. Het is namelijk niet de eerste keer dat hij succesvol is met Telstar.

In het afgelopen decennium eindigde Telstar slechts één keer in het linkerrijtje. In 2018 behaalde Telstar de zesde plaats en dat was de hoogste eindpositie voor de club sinds de eeuwwisseling. De trainer die ervoor zorgde dat de ploeg zich mengde in de strijd om promotie naar de Eredivisie? Dat was ook Mike Snoei. In de play-offs begon het voortvarend met een overwinning op De Graafschap, maar in de return werd Telstar alsnog uitgeschakeld.

Dit seizoen keerde Snoei dus terug op het oude nest en heeft de trainer samen met technische manager Peter Hofstede ervoor gezorgd dat er, door goed scoutingswerk waar onder andere Grieks jeugdinternational en uitblinker Christos Giousis uit voortkwam, een aardig elftal op het veld staat. Dat is bijzonder knap, temeer omdat er ook nog goed gepresteerd wordt. In Velsen-Zuid dromen ze al van een waardig afscheid voor Telstarliefhebber en afzwaaiend algemeen directeur Pieter de Waard.

Toch worden er vraagtekens gesteld door Mike Snoei. Enkele weken geleden ging Telstar nog met 7-0 onderuit tegen Heracles. De conclusie was duidelijk. Het moet beter als de club nog wil dromen over de play-offs. Inmiddels heeft Telstar zich herpakt, maar met onder andere PEC Zwolle, VVV-Venlo, Willem II en NAC Breda staan er binnenkort nog een aantal zware tegenstanders op het programma.

 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.