Laatste nieuws
06.25Slecht nieuws voor Slot en Feyenoord: Ueda mogelijk anderhalve maand afwezig
06.14Giménez heeft prolongeren kampioenschap nog steeds op één staan
06.05Voetbalpodcast | ‘Nederlaag tegen PSV blijkt enorme dreun voor Feyenoord te zijn geweest’
06.01Voetbalpodcast | ‘Nederlaag tegen PSV blijkt enorme dreun voor Feyenoord te zijn geweest’
02.00Eredivisie-spits maakt één goal per 42 minuten: ‘Het is onvoorstelbaar!’
00.35Feyenoord heeft het zwaar tegen Volendam: ‘Is dit de schwalbe van het jaar?’
00.20Feyenoord ontsnapt in extremis aan blamage en houdt hoop op kampioenschap
00.20Haha: Belgische journalist pakt moment op persconferentie Bosz
00.15Santiago Giménez weer de man bij Feyenoord: ‘Ben superblij dat ik hem in mijn elftal heb’
00.10Slot ziet lichtpuntje: 'Het kan zomaar dat hij wat gestegen is in de hiërarchie'
00.10Kwakman leest Slot tussen regels door: ‘Hij is niet tevreden over die spelers'
00.09Bekerduel Anderlecht - Standard ontspoort: fans bestoken elkaar met vuurpijl en gooien met stoeltjes
00.00Engelse pers: Ten Hag wijst 'klagende sterren' Manchester United de deur

Gisteren

23.50Slot haalt toch nog iets positiefs uit matig optreden: 'Dat vind ik wel prettig'
23.42Feyenoorder zakt heel diep door het ijs: ‘En dan nog zo doen na zijn wissel...’
23.40Tottenham verliest voor vierde keer in vijf duels, Everton verrast Newcastle
23.40Spurs winnen weer niet zonder Van de Ven, Newcastle hard onderuit bij Everton
23.37Dingsdag treurt na bijna-stunt tegen Feyenoord: 'Hoopte op een wonder'
23.37Dingsdag treurt na bijna-stunt tegen Feyenoord: 'Ik parkeer niet graag de bus'
23.35Parkeer de bus 2.0: Volendam met extreem laag balbezit tegen Feyenoord
23.35Bosz omver geblazen door PSV'er: 'Ongelooflijk, heeft hij iets fout gedaan?'
23.34'Liverpool, Dortmund en Atalanta in de markt voor Nederlands Benfica-talent'
23.20Giménez evenaart al bijna topscorers vorig seizoen en spreekt van opsteker
23.20Giménez evenaart al bijna topscorers vorig seizoen
23.20Gimenez redt Feyenoord in de extra tijd tegen degradatiekandidaat Volendam
23.15Feyenoord voorkomt met goals in blessuretijd blamage tegen crisisclub FC Volendam
23.11West Ham bezorgt dolend Spurs vijfde puntenverlies op rij
23.11Girona laat zich niet verrassen in Spaanse beker
23.10Bosz verbaasd door 'bijzonder record': 'Dat niemand dat gelukt is...'
23.10LIVE: Feyenoord pakt volle buit, maar kan vormdip niet maskeren (gesloten)
23.10Tottenham is het helemaal kwijt en lijdt in eigen huis pijnlijke nederlaag
23.09Gernot Trauner: 'Uiteindelijk hebben we karakter getoond'
23.08'Schwalbe van het jaar': Paixão zet zichzelf (en Feyenoord) voor schut
23.05PSV wint ook van Heerenveen en is met vijftiende zege dicht bij eredivisierecord
23.00Feyenoord wint in extremis van FC Volendam
Resultaten x
binnenland

Dit wordt de week van de waarheid voor Liverpool

Liverpool kent een dramatisch seizoen, nadat het vorig seizoen nog de FA Cup en de League Cup in de wacht sleepte. Dit seizoen - zeker in de eerste seizoenshelft - kreeg trainer Jürgen Klopp het niet aan de praat. Nu Liverpool uitgeschakeld is in de Champions League, kan de volledige focus op de Premier League. Maar in de Engelse competitie wacht een héél zwaar drieluik.

30-03-2023 10:22 door Brian Vesseur

In de FA Cup werd Liverpool uitgeschakeld door Brighton & Hove Albion (2-1), in de vierde ronde van de League Cup trof Liverpool meteen Manchester City: 3-2-nederlaag. In de afgelopen periode bleek Real Madrid ook een maatje te groot in de Champions League. Aan het begin van dit seizoen wonnen The Reds wel de Engelse Supercup, maar op het moment is de club nog maar in één competitie actief.

Liverpool in de Premier League

De Premier League, dus. Liverpool staat na 26 wedstrijden op 42 punten en bezet daarmee de zesde plaats, samen met Brighton (dat een wedstrijd minder heeft gespeeld) en Brentford. Het gat naar Newcastle United, de nummer vijf, is vijf punten. Voor het totale overzicht: koploper Arsenal, dat al wel 28 wedstrijden heeft gespeeld, staat op 69 punten.

Liverpool vs. Manchester City, Chelsea en Arsenal

Een kleine blik op het programma verraadt dat de komende week (oké, iets langer dan een week) alles of niks wordt voor Liverpool. Komende zaterdag wacht eerst het uitduel met Manchester City, de nummer twee van de Premier League. City heeft een achterstand van acht punten op Arsenal (en een wedstrijd minder gespeeld), dus het moet winnen om aansluiting te houden bij de koploper. In het Etihad Stadium zal de thuisploeg dus alles op alles zetten tegen Liverpool.

Vervolgens wacht Chelsea in eigen huis op Liverpool, op dinsdag 4 april. Chelsea zit een beetje in hetzelfde schuitje als Liverpool. Heel kort samengevat beleven The Blues ook een dramatisch seizoen. Chelsea staat momenteel tiende in de Premier League en loert nog op de plek waar Liverpool staat. Het verschil is maar vier punten, hoewel Liverpool een wedstrijd minder heeft gespeeld dan de Londense formatie.

Last but not least: op 9 april ontvangt Liverpool de koploper op Anfield. Arsenal komt die zondag op bezoek. En wat net voor Manchester City gold, geldt net zo hard voor Arsenal: in de strijd om het kampioenschap moet elke wedstrijd worden gewonnen. De ploeg van Mikel Arteta zal dus volgas willen gaan in het stadion van Liverpool.

Er wachten zware tijden - in een toch al zwaar seizoen - voor Liverpool. Maar een paar mooie uitslagen in dit drieluik zou ook heel veel kunnen betekenen. Wordt dit een nieuwe mokerslag, of misschien wel de ommekeer?




Aanmelden
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
superelf Laatste: Niklas Tarvajärvi: "Hij was niet technisch, niet snel, niet heel sterk, maar schoot wel alles erin"
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
transfergeruchten Laatste: Ocampos na 113 minuten weg bij Ajax?
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <