Laatste nieuws
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.10Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
Resultaten x
binnenland

AC Milan heeft wonder nodig: alleen Liverpool maakte comeback in halve finale

AC Milan moet van goeden huize komen om een comeback te realiseren in de halve finale van de Champions League. Woensdagavond ging de club met 2-0 onderuit tegen stadsgenoot Inter in de halve finale. Het lukte slechts één club in het verleden van de Champions League (sinds 1992/1993) om na een achterstand in de heenwedstrijd in de halve finale, alsnog door te bekeren naar de finale. Dat was Liverpool in het seizoen 2018/2019, dat na een 3-0-achterstand in eigen huis met 4-0 van FC Barcelona won. Georginio Wijnaldum speelde een grote rol in die remontada.

11-05-2023 10:17 door Brian Vesseur

De wedstrijd in San Siro was woensdag héél snel gespeeld. Edin Dzeko en Henrikh Mkhitaryan zetten na elf minuten al de eindstand op het scorebord: 2-0. Inter kreeg vervolgens nog een heleboel kansen, maar een dikkere nederlaag bleef Milan gespaard. Uiteindelijk kreeg ook de 'thuisploeg' nog een aantal kansen, waardoor het aantal expected goals nog redelijk gelijk bleef: 1,09 om 2,11.

Liverpool - Barcelona

Het kan nog erger, nog moeilijker: Liverpool keerde in 2018/2019 een 3-0-achterstand om in de halve finale. De Engelse club leek dood en begraven na de heenwedstrijd in Camp Nou. Luis Suárez zette FC Barcelona in de 1e helft op voorsprong, Lionel Messi leek in de tweede helft de genadeklap uit te delen met twee doelpunten. Het betekende voor Messi zijn elfde en twaalfde Champions League-doelpunt van het seizoen. Wijnaldum en Virgil van Dijk stonden erbij en keken ernaar.

Bij de return besloot Jurgen Klopp het anders te doen. Divock Origi kreeg een kans in de basis, evenals Xherdan Shaqiri. Wijnaldum werd geslachtofferd, Mohamed Salah was er niet eens bij. Origi zorgde uiteindelijk voor de 1-0 na zeven minuten. De fans op Anfield kregen weer een beetje hoop.

In de eerste helft werd er niet meer gescoord. Na de thee kwam Wijnaldum in het veld voor de geblesseerde Andy Robertson en dat bleek een perfecte wissel te zijn. De Nederlandse middenvelder scoorde twee keer. Na 56 minuten stond het opeens gelijk over twee wedstrijden!

Een minuut of elf voor tijd was daar Origi weer. Na die befaamde corner van Trent Alexander-Arnold kon de Belgische spits afwerken: 4-0! Voor Origi én voor Wijnaldum waren het de eerste doelpunten in de Champions League dat seizoen. Geen beter moment om ze te maken, toch?

Internazionale - Milan

In de return hoopt Milan vurig op Rafael Leão, die net niet op tijd fit was voor de heenwedstrijd. En daarnaast heeft Milan nog een belangrijke troef: Origi! De spits kwam afgelopen zomer transfervrij over. Een belangrijk detail: Origi scoorde dit Champions League-seizoen nog niet. Gouden tip van ELF aan Stefano Pioli, trainer van Milan: zet die dekselse Origi er in de return in!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.