Laatste nieuws
01.00John Terry dacht aan zelfmoord na Champions League-finale 2008
00.35Live Transfers: nieuwe avonturen voor Locadia en Room, Werner naar VS
00.20Worstelend NEC en dominant Heracles door naar achtste finales KNVB-beker
00.05Tomiyasu gaat terug naar roots met rugnummerkeuze
00.04Pijnlijke constatering bij Feyenoord: 'Zijn status voorkomt een Priske-situatie'
00.04Verdeeldheid in Engelse media na zeldzame kans Hato: 'Hij heeft een knuffel nodig'
00.02Toptransfer in de maak? 'Na Lammens wil Man United volgende Belg weghalen'
00.00Ajax gewaarschuwd: 'Wij gaan er alles aan doen om als derde de winter in te gaan'

Gisteren

23.57Nederlandse cultheld stopt met voetbal: 'Terecht dat ze me daar wegstuurden'
23.50Derksen: 'Alle scouts hebben hem gemist, hij hoort nu bij de besten in Engeland!'
23.45'Locadia niet langer clubloos: voormalig PSV-spits tekent contract in Amerika'
23.35PSV fluitend langs amateurs GVVV, maar ziet drietal geblesseerd uitvallen
23.20Barça moet heel diep gaan bij Spaanse derdeklasser, Frenkie beslissend met assist
23.05Ivan Perisic geeft na bekerzege van PSV heel zeldzaam interview bij ESPN
23.05Chelsea en basisklant Hato verslaan Cardiff en bereiken halve finale League Cup
23.05Vanuit de Noordzee: Van der Sar trotseert de kou en neemt héél frisse duik
22.48Drie debutanten, drie nieuwe blessures bij moeiteloze bekerzege
22.47PSV bereikt volgende ronde van het bekertoernooi, maar raakt drie spelers kwijt
22.45LIVE Afrika Cup: ticketprijzen véél goedkoper dan op WK, gesteggel over Mazraoui
22.40Brands over moeilijke start zomeraanwinst PSV: 'Z'n ouders zijn veel overgekomen'
22.30'Marokkaanse bond en Manchester United in conflict over Mazraoui'
22.14Feyenoord lanceert collector's item van 3800 euro, fans reageren massaal negatief
22.10Vermoedelijke opstelling Ajax: andere doelman, Grim geeft wisselspelers de kans
22.10Verweij ziet PSV ontsnappen: 'Als het andersom was, was het een topclub-penalty'
22.05Shiogai redt NEC op moeilijke bekeravond in Amsterdam, ook Telstar stoot door
21.38'16-jarige 'zoon van' en ander talent debuteren in wedstrijdselectie Feyenoord'
21.36Zorgen voor Bosz: PSV-trainer ziet na Olij nog een speler uitvallen op bekeravond
21.15Olij loopt tijdens warming-up blessure op en moet PSV-debuut weer uitstellen
21.15Praat mee op VP: monsterscore op komst? PSV al binnen tien minuten op 2-0
21.05FIFA doet kleine concessie: WK-tickets stuk goedkoper voor loyale fans
20.55Heraclied keert 690 dagen na 'Brobbey-blessure' terug met bizarre strafschop
20.55Heracles rekent af met amateurs en bekert zorgeloos verder
20.54Boost voor Ajax: grote naam keert na lange blessure terug op het trainingsveld
20.45Bosz legt basisplek voor 'hele goede voetballer' bij PSV uit: 'Heeft het verdiend'
20.28Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie mist Afrika Cup-gangers en Valente
Resultaten x
binnenland

Win het boek Ter plekke, de biografie van televisiejournalist Joep Schreuder

Van kleedruimtes en privéjets tot de Zuid-Afrikaanse jungle, van hotellobby’s en dakterrassen tot bij de voetballers thuis. Televisiejournalist Joep Schreuder was overal bij. De NOS-coryfee geeft voor het eerst een kijkje in zijn wervelende leven middels zijn biografie. Getiteld: Ter plekke. Het boek is via de vraag in dit artikel te winnen.

15-06-2023 12:00 door Sander Berends

Een bestuurscrisis bij een bekende club? Rellen bij een kampioenschap en huldiging? Een ontslag van een omstreden voetbaltrainer? Joep Schreuder is erbij, kijkt, analyseert en vertelt ons wat er gaande is in de sport- en vooral de voetbalwereld. In Ter plekke neemt hij je mee naar bijzondere wedstrijden en sportevenementen, plekken die je op televisie zelden te zien krijgt. Hij laat je tegelijk nader kennismaken met markante mensen uit de voetbalwereld. Hij vertelt de smakelijkste verhalen uit de catacomben, kleedkamers en privévliegtuigen.

In zijn biografie ontmoet je de belangrijkste figuren uit de sportwereld die aan Schreuder hun ware gezicht laten zien, onder wie Cruijff, Advocaat, Raiola, De Boer, Hiddink, Zlatan en ook Yuri van Gelder. Een geluk dus dat Schreuder altijd aantekeningen maakt, want daardoor voelen deze korte verhalen aan als privérondleidingen door de opwindende, vermakelijke en soms onbegrijpelijke sport- en voetbalwereld. "Hoe vaak heb ik Dick Advocaat nu gezien, gehoord, gesproken? In Belgrado, Johannesburg, in België, Moskou en ook in Alkmaar waar ik hem sta op te wachten als hij Ronald Koeman gaat opvolgen als trainer van AZ. Als interim. Alles aan Advocaat is interim. Jas aanhouden en weg kunnen gaan als het je niet meer aanstaat."

"Omdat veel cameraploegen op wacht staan voor zijn entree bij het stadion ontglip ik met cameraman Jan het oploopje en wandel naar de slagboom aan de andere kant van het stadion in Alkmaar. Ik speur naar wat opvallende auto’s. Een wagen rijdt drie rondjes op de rotonde, net voor de slagboom. Het is Advocaat, hij zit in de val, hij moet eraan geloven. Het raampje gaat open. 'Heb je er echt zin in, Dick?'. 'Ik heb altijd zin', reageert de interim." Het is slechts een passage uit het boekwerk, dat bovendien actueel is. Zo zijn Schreuders ervaringen op het WK 2022 in Qatar te lezen.

Je kunt het boek Ter plekke van Joep Schreuder winnen via deze site. Beantwoord daarvoor de volgende vraag:

Sinds welk jaar werkt Joep Schreuder bij de NOS?

Stuur het juiste antwoord naar prijsvragen@elf-panna.nl. Vermeld in het onderwerp: Joep Schreuder. Laat in de mail ook naam en adresgegevens achter. Succes!
 

Ter plekke

Joep Schreuder

Uitgeverij Boekerij
Paperback met flappen
ca. 208 blz.
ISBN 978-90-225-9902-0
Prijs: € 20,-
Ook verkrijgbaar als e-book en audio




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.