Laatste nieuws
10.20Zo kijk je naar FC Twente - Qarabag in play-offs van de Conference League
10.17'Antony kan vier jaar na recordvertrek bij Ajax nieuwe toptransfer maken'
10.16Den Uil bevestigt aanstaande Excelsior-deal: 'Verder geen noodzaak om te verkopen'
09.52Kitolano mogelijk toch van de partij tegen NEC: 'Het was een beetje eng'
09.49Derksen velt oordeel over Xavi-aanstelling bij Oranje: 'Dat vind ik onwerkbaar'
09.45FC Sion - Ajax niet te zien op tv, fans moeten wedstrijd los aanschaffen
09.45Zo kijk je naar FC Sion - Ajax in de play-offs van de Conference League
09.38Van Hanegem niet mee in kritiek op Feyenoord: 'Dat had FC Barcelona ook niet'
09.33'Analisten hebben hem helemaal afgekraakt, maar lopen nu in de Veerman-optocht'
09.22FIFA-directeur ontslagen na openlijke kritiek op veelbesproken Infantino
09.18'Ajax heeft behoefte aan een narcistische klootzak, iemand die schijt heeft'
09.11Kane en Bayern deze week om de tafel over nieuw contract
09.00Wat er tegenwoordig allemaal níét gebeurt bij Ajax-opponent FC Sion
08.52Rudi García waarschuwt opvolger Van Bommel over medische staf van België
08.50Perez duidelijk: 'Ik denk dat Ajax de nieuwe zes al wel in huis heeft'
08.40'Steenrijke eigenaar bezig met de verkoop van Engelse topclub'
08.35Overzicht zomertransfers Eredivisie 2026/27: alle transfers op een rij
08.34Neem nu ook VP+: snelst en meest complete voetbalnieuws, zonder reclame
08.28Pavlidis evenaart Eusébio bij Benfica: 'Alsof een olifant op een mier stampte'
08.15Ter Stegen als spelmaker: het wapen achter de Ajax-opbouw
08.12Bijzonder gerucht uit Spanje: Atlético en Dortmund mikken op peperdure Ajax-flop
08.00Transfers Ajax: Jordi Cruijff zoekt nog versterkingen voor vier posities
07.55LIVE Transfers: Torrents in voetsporen Frenkie, United duidelijk over Fernandes
07.45Gullit onder indruk in Eredivisie: 'Waarom kan Ajax, Feyenoord of PSV dit niet?'
07.45Ommekeer in contractsoap Depay: hij verlengt volgens voorzitter tóch bij Corinthians
07.40AD: Ajax nog niet zeker van Lang, 'enorme salarissen' vormen struikelblok
07.36Rutten duidelijk over trainersambities: 'Wil doen wat van me is afgepakt'
07.32Memphis doet water bij de wijn en blijft tóch bij Corinthians
07.30Ajax-fans kijken ogen uit bij duel van beloften: 'Hij is nu al beter dan Dolberg'
07.30'Het is naïef wat de gepromoveerde ploegen laten zien'
07.19Ongekende plottwist: Corinthians draait 180 graden en is toch akkoord met Memphis
07.00Leven zonder Mika Godts valt Ajax zwaar
06.48'Lazio wil na Taylor weer shoppen bij Ajax en zet grootverdiener bovenaan verlanglijst'
06.35Veerman-transfer naar Dortmund moet succes worden: 'Dit is echt heel slim'
06.35Johan Derksen fileert 'zeurkous' van PSV: 'Hij gaat nog grote problemen krijgen'
Resultaten x
binnenland

Noah Ohio over oproep Jong Oranje: “Vertrouwen vanuit de trainer is voor mij belangrijker dan dat hij mij op het veld laat spelen”

Noah Ohio heeft met zijn twintig jaar al heel wat jeugdopleidingen versleten. De geboren Almeerder vertrok al op vroege leeftijd naar Engeland, waar hij onder andere in de jeugd van zowel Manchester City als United speelde. Nu jaren later lonkt voor de tweede keer Jong Oranje. Ohio geniet ondanks verminderde speeltijd bij zijn club vol van zijn aanwezigheid in de ploeg van Michael Reiziger. “Dat laat ook zien dat ik het de vorige keer goed heb gedaan en dat hij vertrouwen in mij heeft.”

11-10-2023 13:22 door Anthony van Sligtenhorst

Noah Ohio praat met net zoveel passie over zijn leven, als dat hij voetbalt. Energiek, realistisch en met volle overtuiging. Ontspannen vertelt de in Almere geboren voetballer over zijn tweede oproep bij de selectie van Jong Oranje. “Het is altijd leuk om hier weer te zijn. Een heel fijn gevoel. Plus ik krijg mijn maatjes weer te zien. Vooral als je weer met iedereen kunt kletsen en gewoon weer lekker kunt voetballen, met als uiteindelijke doel winnen natuurlijk.”

Moeizame start

Noah, die afgelopen periode zijn basisplek bij het Belgische Standard Liège kwijtraakte, hoopt met deze interlandperiode aan zijn coach te laten zien waarom hij bij zijn club moet spelen. “Helaas gaat het op dit moment niet zoals ik het bij de club wil. Het is daarom heel mooi om hier toch weer te zijn en te kunnen spelen. Ik hoop mijn kans te mogen pakken en een paar goals te scoren. Voor mij is het juist daarom een eer om hier te zijn. Blijer kun je mij niet maken.” 

Veel vertrouwen bondscoach Reiziger in Noah Ohio

Sinds de aanstelling van Michael Reiziger als bondscoach van Jong Oranje, is Noah Ohio van de partij. Hoewel hij het vertrouwen van de zijn huidige clubcoach nog moet winnen, is er aan vertrouwen van bondscoach Reiziger in Noah geen gebrek. “Jazeker, de bondscoach geeft mij veel vertrouwen. Hij kan mij ook bellen met de boodschap dat hij iemand anders oproept, omdat ik op dit moment niet speel. Gelukkig deed hij dat niet en zit ik er weer bij. Dat laat ook zien dat ik het de vorige keer goed heb gedaan en dat hij vertrouwen in mij heeft. Dat zegt veel over hem. Hij is een mooi persoon."

Bondscoach Reiziger legt Noah, ondanks zijn verminderde speeltijd, niet al te veel druk op. “Hij laat mij gewoon mijn ding doen. Wanneer ik er in kom of wanneer ik speel, vertrouwt hij mij gewoon. Hij weet wat ik kan doen, hij heeft veel wedstrijden van mij gekeken. Hij ziet ook wanneer ik speel, dat ik ook goed speel. De trainer spreekt vertrouwen in mij uit. Dat vind ik het allerbelangrijkst. Of ik nu speel, of niet. Ik weet dat Reiziger mij vertrouwt en dat hij voor de volle honderd procent achter me staat als ik dan wel minuten krijg.  

Noah is een echte teamspeler

Ohio denkt dat hij met zijn kwaliteiten Jong Oranje nog heel veel kan brengen. “Gewoon hoe ik speel. Uiteindelijk gaat het om winnen. Het moeten willen winnen als team. Als het team goed speelt komt de individuele kwaliteit er beter uit. Ik kan het team beter helpen met mijn goals en assists. Ik sta aan die kant van het veld. Zoveel mogelijk goals scoren, zo vaak mogelijk belangrijk zijn voor het team. Dat is voor mij het belangrijkste. We moeten uiteindelijk winnen en dat doen wij samen.’’
 




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Hedwiges Maduro: Rustige Regisseur
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.