Laatste nieuws
01.10John Terry dacht aan zelfmoord na Champions League-finale 2008
00.35Live Transfers: nieuwe avonturen voor Locadia en Room, Werner naar VS
00.20Worstelend NEC en dominant Heracles door naar achtste finales KNVB-beker
00.05Tomiyasu gaat terug naar roots met rugnummerkeuze
00.04Pijnlijke constatering bij Feyenoord: 'Zijn status voorkomt een Priske-situatie'
00.04Verdeeldheid in Engelse media na zeldzame kans Hato: 'Hij heeft een knuffel nodig'
00.02Toptransfer in de maak? 'Na Lammens wil Man United volgende Belg weghalen'
00.00Ajax gewaarschuwd: 'Wij gaan er alles aan doen om als derde de winter in te gaan'

Gisteren

23.57Nederlandse cultheld stopt met voetbal: 'Terecht dat ze me daar wegstuurden'
23.50Derksen: 'Alle scouts hebben hem gemist, hij hoort nu bij de besten in Engeland!'
23.45'Locadia niet langer clubloos: voormalig PSV-spits tekent contract in Amerika'
23.35PSV fluitend langs amateurs GVVV, maar ziet drietal geblesseerd uitvallen
23.20Barça moet heel diep gaan bij Spaanse derdeklasser, Frenkie beslissend met assist
23.05Ivan Perisic geeft na bekerzege van PSV heel zeldzaam interview bij ESPN
23.05Chelsea en basisklant Hato verslaan Cardiff en bereiken halve finale League Cup
23.05Vanuit de Noordzee: Van der Sar trotseert de kou en neemt héél frisse duik
22.48Drie debutanten, drie nieuwe blessures bij moeiteloze bekerzege
22.47PSV bereikt volgende ronde van het bekertoernooi, maar raakt drie spelers kwijt
22.45LIVE Afrika Cup: ticketprijzen véél goedkoper dan op WK, gesteggel over Mazraoui
22.40Brands over moeilijke start zomeraanwinst PSV: 'Z'n ouders zijn veel overgekomen'
22.30'Marokkaanse bond en Manchester United in conflict over Mazraoui'
22.14Feyenoord lanceert collector's item van 3800 euro, fans reageren massaal negatief
22.10Vermoedelijke opstelling Ajax: andere doelman, Grim geeft wisselspelers de kans
22.10Verweij ziet PSV ontsnappen: 'Als het andersom was, was het een topclub-penalty'
22.05Shiogai redt NEC op moeilijke bekeravond in Amsterdam, ook Telstar stoot door
21.38'16-jarige 'zoon van' en ander talent debuteren in wedstrijdselectie Feyenoord'
21.36Zorgen voor Bosz: PSV-trainer ziet na Olij nog een speler uitvallen op bekeravond
21.15Olij loopt tijdens warming-up blessure op en moet PSV-debuut weer uitstellen
21.15Praat mee op VP: monsterscore op komst? PSV al binnen tien minuten op 2-0
21.05FIFA doet kleine concessie: WK-tickets stuk goedkoper voor loyale fans
20.55Heraclied keert 690 dagen na 'Brobbey-blessure' terug met bizarre strafschop
20.55Heracles rekent af met amateurs en bekert zorgeloos verder
20.54Boost voor Ajax: grote naam keert na lange blessure terug op het trainingsveld
20.45Bosz legt basisplek voor 'hele goede voetballer' bij PSV uit: 'Heeft het verdiend'
20.28Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Van Persie mist Afrika Cup-gangers en Valente
Resultaten x
binnenland

Van de KKD tot de Eredivisie: Ibiza als paradijs voor vierende profs

De Instagramprofielen van de normaal toch wat schichtige profs, barstte afgelopen week uit hun voegen. Eindelijk eens wat privébeelden van wat ze in hun dagelijks leven meemaken. Alhoewel, ze schetsten niet bepaald een beeld van hun alledaagse bezigheden. Wel hadden alle foto's en video's nogal veel overeenkomende elementen: het zonnetje op de achtergrond, een drankje in de hand, een zonnebrilletje door het haar en dat alles het liefst op een aardig bootje. Niet de Euroborg of het Phillips Stadion, maar Ibiza was de afgelopen weken het decor om uit te blinken.

25-05-2024 11:00 door Hugo Heinen

De voetballerij is op heel veel vlakken bijzonder ingewikkeld, maar niet als het aankomt op een trip na afloop van het seizoen. Als er wat te vieren valt, is het niet de vraag of, maar wanneer het eiland aan de Spaanse oostkust opgezocht wordt. FC Groningen en Willem II trapten het seizoen dit jaar af. Beide clubs promoveerden naar de Eredivisie, reden genoeg dus. "Als ik een goed glaasje op heb, doe ik aardig mee met de jongens! Al heb ik achteraf natuurlijk wel wat meer recuperatie nodig", zei Willem II-trainer Peter Maes eerder bij ESPN.

Joey en Jamie

Een weekje later keerde PSV zuidwaarts. Nog tijdens het seizoen, waardoor er verschillende stemmen het woord competitievervalsing in de mond namen. 'Hier zijn geen regels voor', reageerde de KNVB. En al hadden ze er geweest, de Eindhovenaren wekten niet de indruk door iets of iemand geremd te kunnen worden. Het leverde hier en daar wat geruchtjes op, maar bovenal ook mooie plaats. Zoals deze bijvoorbeeld, van Joey Veerman en Liverpool-legende Jamie Carragher.

 

 

Handhavers

Je hoeft natuurlijk niet per se kampioen te worden of te promoveren om iets te vieren te hebben. Vraag dat maar aan RKC, PEC Zwolle en een deel van de selectie van Heracles. De drie ploegen vermeden dit seizoen directe degradatie en hoeven ook niet aan te treden in de play-offs. Aangezien ook niet-kampioenen welkom zijn op het Spaanse feesteiland, stapten ook zij het vliegtuig in. RKC-middenvelder Yassin Oukili deelden een paar sfeerimpressies. 

 

 

Handhaven, promoveren, kampioenen worden... wat valt er nog meer te vieren? Plaatsing voor de voorrondes van Champions League, natuurlijk. De gehele selectie van FC Twente is aanwezig. Voorop ongetwijfeld sfeermaker Michel Vlap, maar ook Daan Rots laat op zijn Instagram zien enorm aan het genieten te zijn. De Tukkers zullen de collega's van PEC misschien nog wel even opzoeken. Het was in Zwolle dat Champions League veiliggesteld werd. "Misschien krijgt Davy van den Berg nog wel een flesje wodka van ze", zei Bram van Polen na afloop over de middenvelder die een cruciale penalty veroorzaakte. 

(Bron: Instagram Daan Rots)

'Ushuaïa, wat voor land is dat?'

En waar op het eiland gebeurt het dan allemaal? 'Ushuaïa, wat voor land is dat?', vroeg Peter Maes toen hij net kampioen was geworden met Willem II. ESPN-reporter Benneth van Fessem legde hem uit dat dat the place to be zou gaan worden voor zijn spelers. En niet alleen voor de Willem II'ers. Ook de spelers van FC Twente en bijvoorbeeld PSV waren al te vinden in de meest bekende uitgaansgelegenheid van het eiland. Want na 34 wedstrijden volle bak gaan, mag er natuurlijk best even genoten worden. Het is ze gegund. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.