Laatste nieuws
10.55NEC is woest op Sunderland: Carlos Aalbers stuurt vernietigend appje
10.44Mokerslag voor Utrecht: Jensen 'meerdere maanden' uitgeschakeld
10.42FCUpdate in het kort: Jans en FC Utrecht zien nachtmerrie uitkomen
10.30Curaçao even zonder bondscoach Advocaat: 'Alles stond blank, maar hij komt eraan!'
10.30Jurriën Timber: familieman, inzetten voor jeugd en hunkering naar landstitel
10.22'Nieuwe Ajax-directeur grijpt in: juridische afdeling nu wél een geoliede machine'
10.15FC Transfervrij: ervaren Nederlanders en historische doelpuntenmaker Ajax
09.57Kraay lacht traditie bij Nederlands elftal weg: 'Wat een onzin! Wat een onzin!'
09.55Definitief groen licht voor Hera: vrouwenclub treedt toe tot profvoetbal
09.50'Ajax grijpt mis in Italië: Kroes ziet bod op Napoli-spits afgewezen worden'
09.47AZ moet topschutter Parrott mogelijk tot medio oktober missen door knieblessure
09.40'Barça verlegt focus op contract De Jong: optimisme, snel duidelijkheid verwacht'
09.29Huijsen reflecteert: 'Als mensen fluiten, betekent het dat ze om je geven'
09.21Van Hato tot Dolberg, Pjaca en Paixão: de drukke transferzomer zit erop
09.2015- en 16-jarige voetballers maken steeds vaker profdebuut: 'Kan jongens kapotmaken'
08.34BILD onthult: deze trainers zijn in beeld als Ten Hag-opvolger bij Leverkusen
08.30Dringend advies Sportraad: verbied koppen jonge kinderen, helmplicht alle schaatsers
08.25Hoe spelersmakelaar Raiola stiekem eigenaar werd van een profclub
08.20Live Transfers: Fermín gaat in op Chelsea-geruchten, United ziet af van Martínez
08.05Dringend advies van Nederlandse Sportraad: verbied koppen voor jonge kinderen
07.42Ihattaren schuldbewust: 'Ik heb domme dingen gedaan, vele dieptepunten beleefd'
07.30Roefs kijkt zijn ogen uit: 'Alles wordt tot in de puntjes voor je geregeld'
07.19Sem Steijn debuteert bij Oranje: 'Ik wil hem zien in de groep en wil hem spreken'
07.15Newcastle United neemt met ijzige boodschap van 37 woorden afscheid van Isak
07.06Dankzij kritisch Nederland heeft Simons ook 'de andere kant van het voetbal gezien'
07.00Markt sluit voor topcompetities: in deze landen kan nog wél zaken gedaan worden
06.53Simons dankt bijzonder persoon voor rol bij transfer: 'Reactie was geweldig'
01.06Ajax schetst vertekend beeld over Álvarez-transfer: 'Niet echt niet zo kansloos'
00.46'Machtswisseling bij Feyenoord: ervaren bestuurders staan voor vertrek'
00.42Nog altijd zorgen om Kieft na ingreep: 'Zit nu in een zorgcentrum'
00.35PEC Zwolle verrast met komst van voormalig Manchester United-talent
00.25Zaakwaarnemer Dolberg: 'Fantastisch van Kroes, hij overtuigde commissarissen'
00.22Ierse bondscoach meldt slecht nieuws: AZ moet sterspeler mogelijk langer missen
00.01‘Overmars verkoopt grote parel bij Royal Antwerp FC en casht 25 miljoen euro’

Gisteren

23.55Van der Gijp ziet weinig in Ajax-aanwinst: 'Twee weken later zit hij op de bank'
Resultaten x
binnenland

LaLiga weer van start: Real Madrid, FC Barcelona en Atlético Madrid strijden om titel

Ook in Spanje is de competitie weer begonnen. FC Barcelona won gisteren ternauwernood met 1-2 van Valencia CF. Vanavond speelt Real Madrid CF de eerste wedstrijd van het seizoen tegen Mallorca FC en Atlético Madrid neemt het morgenavond op tegen Villarreal CF. Afgelopen seizoen wist Real Madrid overtuigend de titel te pakken, maar kan het dat dit seizoen weer doen? We kijken hoe de grote clubs in Spanje ervoor staan.

18-08-2024 15:29 door Quinn Appels

Real Madrid

Real Madrid won afgelopen woensdag al de eerste prijs van het seizoen. In Warschau ging het de strijd aan met Atalanta Bergamo om de UEFA Super Cup. De Champions League-winnaar rekende eenvoudig met 2-0 af met de Europa League-winnaar. Kylian Mbappé wist bij zijn debuut meteen al een doelpunt te maken. Hij tekende voor de 2-0, nadat Federico Valverde de Madrilenen al op voorsprong had gezet.

Mbappé kwam deze zomer transfervrij over van Paris Saint-Germain FC. De Fransman wist alles te winnen met club en land, behalve de Champions League. Daarom zal hij in Madrid op jacht willen naar het hoogste Europese eremetaal. Met de 18-jarige Endrick Felipe haalde De Koninklijke ook nog een andere aanvaller. Endrick kwam voor bijna 48 miljoen euro over van SE Palmeiras.

Real Madrid zal het dit seizoen moeten doen zonder de diensten van Toni Kroos. De Duitse middenvelder is met pensioen gegaan en laat zo een gat achter op het Madrileense middenveld. Routinier Luka Modri? gaat nog wel een jaartje door. Hij verlengde deze zomer zijn contract.


FC Barcelona

De grootste uitdager om het landskampioenschap is natuurlijk FC Barcelona. De Catalanen staan dit seizoen onder leiding van de Duitser Hansi Flick. Hij was eerder eindverantwoordelijke bij FC Bayern München en het Duitse nationale elftal. Met Bayern München won hij onder meer de Champions League in 2020. Zijn tijd als bondscoach was minder succesvol. Op het Wereldkampioenschap van 2022 werd Duitsland al in de groepsfase uitgeschakeld.

Ondanks de benarde financiële situatie waar de club in zit, werd toch de portemonnee weer getrokken in Barcelona. Voor Dani Olmo legde de club maar liefst 55 miljoen euro neer. De aanvallend ingestelde Spanjaard komt over van RB Leipzig. Echt grote namen zag Barcelona nog niet vertrekken, maar het nam wel afscheid van Sergiño Dest, die naar PSV vertrok.


Atlético Madrid

Het zal niet verbazen dat ook dit seizoen weer Diego Simeone voor de groep staat bij Atlético Madrid. De Argentijn zwaait al sinds 2011 de scepter in Madrid en begint dus aan zijn dertiende seizoen als hoofdtrainer. Waar Memphis Depay en Alvaro Morata vertrokken, werd diep in de buidel getast voor een nieuwe spits.

Julián Alvarez moet de nieuwe aanvalsleider worden bij Atlético Madrid. Hij komt voor 75 miljoen euro over van Manchester City FC en is daarmee de tot dusver de duurste speler van deze transferperiode. Bij Manchester City was hij de concurrent van Erling Haaland, dus hij kwam niet altijd aan speeltijd toe. Wel wist hij met Argentinië wereldkampioen te worden en daarmee deze zomer ook kampioen van Zuid-Amerika.




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
hoe is het met..? Laatste: Interview transfervrije Fran Sol: “Ik voel me nu nóg beter dan toen ik bij Willem II speelde”
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.