Laatste nieuws
09.30Bijzondere beelden: scheidsrechter Marc Nagtegaal zorgt voor primeur in het Nederlandse voetbal
09.28Kraay: 'Maak je geen zorgen, Bosz gaat jou echt niet over het hoofd zien'
09.25LIVE TRANSFERS: 'Kolo Muani-dag' in Italië, Pelupessy vertrekt bij Groningen
09.19Flamingo van zijn apropos na bekerkraker met Excelsior: 'Vier of drie?'
09.12VI kent details Ünüvar-deal: afspraken Ajax, Espanyol en FC Twente bekend
09.11Clasie: 'Ik schat PSV hoger in dan Ajax, dat maakte misschien ook verschil'
08.55Ajax haalt Ünüvar terug: op weg naar FC Twente
08.50Engelse media bewieroken 'golden touch' Slot: 'Cruciaal moment dit seizoen'
08.50Feyenoord volgend slachtoffer van 'stunttrainer' Van der Kooij? 'Alles moet kloppen'
08.45Waarom de 'bekerkeeper' van Go Ahead niet speelt tegen FC Twente
08.40Teleurstelling en trots bij Excelsior ondanks 'buzzer beater' PSV in bekerthriller
08.34Bosz opgelucht na bekerspektakel: 'Vroeger noemden wij dat winnen op zijn Duits'
08.25'Feyenoord-exit dreigt: RC Lens komt met verhoogd bod en wil doorpakken'
08.20Lens meldt zich met scherper bod bij Feyenoord voor Mitchell
08.14Verbazing om strijdplan Ajax: 'Dat is het grote verschil met PSV'
08.10'FC Twente gaat zakendoen met Ajax en oude bekende definitief overnemen'
07.45AZ geniet van 'lekkerste' wedstrijd met Ajax: '2-0 winnen en een heerlijke strijd'
07.44Goes vecht duels uit met Brobbey en Weghorst: 'Spitsen waar ik veel van leer'
07.43'Hoofdpijndossier' voor Farioli bij 'futloos' Ajax: 'Hardnekkige spitsendroogte'
07.35Slot accepteert remise: 'Had niet meer kunnen vragen, ze gooiden zich overal voor'
07.30Balende Virgil van Dijk onder de loep: 'Wood geeft hem stof tot nadenken'
07.30'Als je me vraagt of Ajax in de beste vorm van het seizoen is, zeg ik nee'
07.20Media zien PSV aan 'versleten flosdraadje' hangen: 'Oogde als een gewond dier'
07.15Noordwijk-artiest na zege op Barendrecht: 'Was moeilijker dan tegen Willem II'
07.15Noordwijk-artiest Franken bespreekt goal die kwartfinaleplek oplevert
07.06Real en Barça bellen voor Meerdink: 'Ja, viel je van je stoel?'
06.55'Doodziek' gevoel bij Excelsior: 'De scheids had de fluit al in z'n mond...'
06.45Gebrek aan opportunisme bij Ajax tegen AZ: 'Vooral met jongens zoals Weghorst...'
06.40Bosz deelt complimenten uit: 'Ik heb genoten van Excelsior'
03.10Kenneth Perez snapt niks van Farioli's strijdplan
02.55Opgeluchte Flamingo baalt vooral van tegengoals
02.44Bosz opgelucht na miraculeuze ontsnapping
02.31Unicum voor Excelsior
02.27Ontevreden De Jong baalt van verlenging tegen Excelsior
02.18Realistische Farioli hoopt na uitschakeling op Rensch
Resultaten x
binnenland

Dit zijn de beste Nederlanders in EA FC 25

Hoewel komende vrijdag de nieuwe FC 25 van EA Sports (vroeger FIFA) pas officieel uitkomt, spelen hardcore gamers het spel al sinds vorige week. Toen was er namelijk 'early access', vroege toegang voor iedereen die het spel al eerder had besteld via een pre-order. Dit betekent dat alle ratings van spelers die in het spel zitten, al bekend zijn. Vandaag bekijken we welke Nederlandse kaarten de hoogste beoordeling hebben gekregen.

25-09-2024 07:00 door Boris Pinkse

Volgens FC 25 is er één Nederlandse speler die duidelijk boven de rest uitsteekt. Dit is Virgil van Dijk. De verdediger van Liverpool heeft een rating van 89 en komt daarmee in de buurt van de beste kaarten van het spel. Samen met Frenkie de Jong is Virgil de enige Nederlander met een rating die hoger dan 85 is. Voor beide spelers geldt dat zij hun rating van vorig jaar hebben behouden. Voor Van Dijk is dat dus 89, voor De Jong opnieuw 87.

Op de derde plaats staat de speler die afgelopen seizoen op clubniveau misschien wel het best presteerde van de hele selectie. Nathan Aké speelde een belangrijke rol bij het Manchester City van Pep Guardiola, dat opnieuw de Premier League won. Voor Aké betekent dit een upgrade in de nieuwe FC. Hij stijgt naar een rating van 84. 

Dat bondscoach Ronald Koeman niet hoeft te klagen over zijn verdedigende opties, blijkt ook wel uit de FC 25 ratings. Nadat de top drie uit twee verdedigers bestaat, hebben ook Matthijs de Ligt en Jeremie Frimpong een rating van 84. Frimpong kreeg een kleine upgrade, maar niet zo hoog als zijn collega op de andere vleugel bij Leverkusen. Grimaldo steeg namelijk naar een 86. De Ligt schommelt al jaren rond dezelfde beoordeling. Zijn potentie is wel vaak torenhoog en hij zal hopen dat dit seizoen bij Manchester United te kunnen laten zien.

Verder worden Stefan de Vrij, Cody Gakpo, Teun Koopmeiners, Donyell Malen en Xavi Simons beoordeeld met een rating van 83. Sven Botman, Denzel Dumfries, Tijjani Reijnders en Micky van de Ven worden iets lager ingeschat. Zij hebben een beoordeling van 82. 

 




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Wie is Manchester City-aanwinst Abdukodir Khusanov?
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... John Guidetti?
superelf Laatste: Superelf Kees Kwakman, Volendamse karaktervoetballer
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
kleedkamerhumor Laatste: Etienne Vaessen, grappenmaker bij RKC Waalwijk: "Je ziet het bijvoorbeeld aan de grijns op m’n gezicht"
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.