Laatste nieuws
03.00Praat mee op VP: Zuid-Korea - Tsjechië
02.11Valentijn Driessen is duidelijk: 'Met strik eromheen zo afleveren bij Real Madrid'
01.26Anco Jansen haalt uit naar Oranje-assistent: 'Een slecht signaal, echt absurd'
01.11Sneijder en Van der Vaart hebben opvallend plan: 'Hij hoofdtrainer, ik assistent'
01.03Maker eerste WK-goal bedankt thuispubliek voor steun
01.00Gaat Ronald Koeman kritiek uit de weg? 'Misschien durft hij mij niet mee te nemen'
00.45WK Praat-tafel geniet van hachelijk WK-moment: 'Zou hij thuis geoefend hebben?'
00.42Broos opvallend mild over Zuid-Afrika: 'Mijn team heeft een goede wedstrijd gespeeld'
00.15Het 'nachtbraak-WK': de tijdsverschillen van de speelsteden met Nederland
00.10'PSV weet meer: drie oefenwedstrijden in aanloop naar nieuw seizoen bekend'
00.0231-voudig Oranje-international haalt hard uit: 'Blijf dan thuis, mijn WK verziekt'
00.00'Real Madrid voegt nóg een ster toe aan selectie: Man City-smaakmaker is binnen'

Gisteren

23.50Wereldpers bedrukt na openingsduel: 'Grijze overwinning' versus 'nachtmerrie'
23.35Gijp zag veel emotie bij Kees Jansma: 'Zag Advocaat als een vriend, is nu klaar'
23.35Drie keer rood: vorig WK al bijna geëvenaard na unicum in deze eeuw
23.31PSV-speler (22) verrast en ondergaat haartransplantatie: 'Kan veel impact hebben'
23.30Fans steunen Oranje massaal bij training in Kansas City: 'Van links, naar rechts'
23.26Kenneth Perez kan lach niet onderdrukken: 'Wordt bijzonder WK als dit doorgaat'
23.25Foto's: zo zag de opening van het WK 2026 eruit
23.05Courtois eerlijk over eerdere samenwerking met Mourinho: 'Het botste af en toe'
23.04Mexico simpel langs Zuid-Afrika in WK-ouverture met drie keer rood
23.04VI Live: emotionele Jiménez na Mexicaanse zege getroost door debutant (17)
23.02Mexico pakt volle buit in openingsduel van het WK met drie (!) rode kaarten
23.00België polste PSV-target te laat: 'Ik heb met mijn hart gekozen, nooit getwijfeld'
22.58VI Live: ook Mexico pakt rode kaart, negental Zuid-Afrika jaagt op 2-1
22.50VI Live: Zuid-Afrika met negental verder, Mexico jaagt op grote score
22.40Zeventienjarige Mexicaan breekt WK-record op heuglijke avond
22.38Waarom de NOS reclames uitzendt in drinkpauzes
22.34VI Live: Jiménez verdubbelt voorsprong Mexico tegen tiental Zuid-Afrika
22.30Wat een emotie: Kansas City ontploft na overwinning Mexico
22.27Cruciaal besluit: Feyenoord wordt eigenaar van De Kuip
22.25Derksen trekt markante conclusie na eerste wedstrijd : 'Zij zijn niveau Oranje'
22.16VI Live: rood voor Zuid-Afrika, gastland Mexico op rozen
22.14Derksen en Gijp kritisch op twee Oranje-spelers: 'Open deuren, politiek correct'
22.10LIVE Transfers: Gudelj weg bij Sevilla, Twente hoopt op langer Nijstad-verblijf
Resultaten x
binnenland

Timon Wellenreuther dichtbij uniek Feyenoord-record

Als Feyenoord zondag niet verliest van FC Utrecht heeft Wellenreuther 37-duels op rij geen Eredivisieduel verloren. Dan gaat hij recordhouder Eddy Treijtel voorbij. De ex-Feyenoorder was net als Wellenreuther keeper. Nog een gelijkenis is dat allebei de keepers hun carrière in Rotterdam begonnen als tweede keeper. De Duitse goalie moest eerst Justin Bijlow voor zich duiden. Treijtel moest voordat hij eerste keeper werd Eddy Pieters Graafland voor hem houden.

24-10-2024 09:00 door Cas Witvliet

De reeks van Wellenreuther begon met een gelijkspel tegen PSV op 5 februari 2023. In het seizoen 2022/2023 speelde de Duitser negen wedstrijden, in het seizoen 2023/2024 kwam hij negentien keer in actie en dit seizoen speelde hij alle acht de Eredivisieduels voor de Rotterdammers. Met Wellenreuther op doel verloor Feyenoord dus nog geen wedstrijd in de Eredivisie. Sinds de komst van de ex-Willem II-keeper speelde Feyenoord veertig Eredivisiewedstrijden zonder hem, daar werden er vier van verloren. Feyenoord kan dus maar beter vasthouden aan Wellenreuther.

Concurrentiestrijd gewonnen

Wellenreuther werd in de zomer van 2022 gehaald als tweede keeper achter Bijlow. Door een blessure van Bijlow werd Wellenreuther alsnog belangrijk in het kampioensjaar van Feyenoord. Met als hoogtepunt een cruciale redding in het 2-3 gewonnen duel tegen Ajax. De Duitse keeper toonde zich een uitstekende vervanger, maar moest toch weer op de bank plaatsnemen toen Bijlow fit was. Ook vorig seizoen begon Wellenreuther als tweede keeper. Door het blessureleed van de oer-Feyenoorder keepte Wellenreuther uiteindelijk alsnog het meest van de tijd. Ondanks de goede prestaties van Wellenreuther moest hij bij een fitte Bijlow telkens weer plaatsnemen op de bank. Dit seizoen kwam daar verandering in. Feyenoord-trainer Brian Priske koos vanaf het begin van dit seizoen voor Wellenreuther als eerste keeper. Het is de eerste keer sinds de komst van Wellenreuther naar Feyenoord, dat hij de concurrentiestrijd heeft gewonnen van een ‘fitte’ Bijlow.

Baas boven baas

Wellenreuther zijn reeks is knap, maar niet zo knap als die van Rodri. De middenvelder van Manchester City verloor vanaf 6 februari 2023 in een heel jaar geen enkele wedstrijd. En dat in alle competities! In 52 wedstrijden won Rodri met The Citizens 42 wedstrijden, speelde hij er tien gelijk, won hij vijf prijzen en maakte hij het winnende doelpunt in de finale van de Champions League. Daar stopte het niet voor de Spanjaard, in mei 2024 werd hij met 73 ongeslagen wedstrijden op rij de speler met de langst ongeslagen reeks ooit. Wellenreuther kan dus nog even aan de bak!




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.