Laatste nieuws
00.30Depay krijgt ineens flink verwijt na derde gele kaart van het seizoen
00.10'PSV heeft weer beet: gewilde verdediger tekent vijfjarig contract in Eindhoven'
00.02'Bayern-coach Kompany onder indruk van Oranje-international: bedrag van 50 miljoen op tafel'

Gisteren

23.50NAC gaat nieuwe poging wagen voor Nassoh bij Sparta
23.46'Barcelona haalt 44 miljoen euro binnen via bedrijf uit Congo'
23.35'Miljoenenbedrag dat Ajax bezuinigde bekend: club wil op vier plekken versterken'
23.30'Juve bereikt vlak voor deadline akkoord met Porto over Conceição'
23.15Trump claimt: Chelsea heeft échte trofee WK voor clubs niet in bezit
23.08'Ik denk dat je via België sneller een mooie stap kunt maken dan vanuit Nederland'
23.00Van Axel Dongen kan zich in Friesland weer tonen: 'Ruwe diamant die nooit ruw was'
22.56'Galatasaray doet Napoli nieuw voorstel, Liverpool klopt bij Villa aan'
22.56'Galatasaray doet Napoli nieuw voorstel, Man Utd praat met Martínez'
22.35Tour de Eredivisie: VoetbalPrimeur gaat op bezoek bij NEC
22.31Telegraaf spreekt Romano tegen: transfersom die Ajax voor Forbs krijgt, valt lager uit
22.25Koeman acht terugkeer als clubcoach klein en gaat in op kwestie-Jonker
22.25Koeman sluit terugkeer als clubcoach nagenoeg uit en gaat in op kwestie-Jonker
22.25Koeman doet grote uitspraak over toekomst: 'Kans is heel klein dat ik dat ga doen'
22.15'Nieuwe transferstrijd: Sunderland en Aston Villa mikken op keeper van 20 miljoen'
22.10Koeman acht kans heel klein dat hij ooit nog club gaat trainen
22.10Ajax maakt huurdeal officieel: Van Axel Dongen mag vlieguren maken in Eredivisie
22.04Voorbereiding Eredivisie: Telstar en NAC verslaan amateurs
21.50Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan SC Heerenveen
21.47Onderhandelingen in beeld: Marseille-directeur praat met vader Feyenoorder
21.45'Lang zet handtekening onder transfer naar Italië: precieze transfersom bekend'
21.43Transfers PSV: Bakayoko stapt op vliegtuig, Pepi krijgt nummer De Jong
21.36Atlético voltooit 'mission impossible' en haalt Almada naar Europa
21.36Atlético haalt voormalig Ajax-target Almada definitief naar Europa
21.30Chery koos bewust voor terugkeer bij NEC: 'Ook andere clubs gesproken'
21.25Voorbereiding Eredivisie: NAC verslaat amateurs, hattrick van jeugdspeler
21.15'Farioli meldt zich wéér bij Ajax voor derde speler: salaris groot obstakel'
21.14De Bruyne houdt Italiaanse gemoederen bezig vanwege Maradona-rugnummer
21.10Van der Gijp-vervanger verlaat VI, Derksen spot opvolgers: 'Heb ik voorgesteld'
20.59Bakayoko stapt in bijzijn van familie op vliegtuig om zijn transfer af te ronden
20.55Voorbereiding Eredivisie: PEC lijdt Zuid-Afrikaanse nederlaag
20.50Priske spreekt zich uit over Feyenoord-vertrek: 'Was een soort cultuurbreuk'
Resultaten x
binnenland

Wordt het NEC van Schreuder een Castellón-bastion?

De voorbereiding van NEC staat op het punt van beginnen. Komende woensdag leidt nieuwe trainer Dick Schreuder zijn eerste training. Ondertussen zullen er nog altijd spelers af en aan komen in Nijmegen. Binnenkort zal voor de derde keer deze zomer een stap tussen Castellón en de Gelderse stad gemaakt gaan worden. Wordt NEC een Castellón-bastion?

24-06-2025 14:00 door Hugo Heinen

Allereerst kwam natuurlijk de trainer zelf. Afgelopen winter werd hij ontslagen door Castellón-eigenaar Haralabos Voulgaris, die eigenlijk een lange termijn-plan leek te hebben uitgestippeld met Schreuder, maar daar vroegtijdig een einde aan maakte. De assistent van Schreuder, Johan Plat, nam zijn job over en is nog altijd eindverantwoordelijk aan de Spaanse kust. Goed, terug naar Nijmegen, waar de 53-jarige Barnevelder nu dus met de scepter zwaait, onder andere samen met assistenten Haris Medunjanin, Nick van der Velden en Ahmed Abdulla, met wie hij samenwerkte in Spanje. 

Eerste aanwinsten

In Nijmegen kan de nieuwe technische staf komend seizoen in ieder geval beschikken over aanwinsten Virgil Misidjan, Tjaronn Chery en Youssef El Kachati. En ook Gonzalo Crettaz, een atletische goalie uit Buenos Aires. Afgelopen twee jaar keepte hij voor Castellón, waar Schreuder hem van dichtbij meemaakte. De voormalig trainer van PEC Zwolle promoveerde met Crettaz naar de Segunda División en ook op het tweede niveau van Spanje bleef de Argentijn zijn vaste doelman.

Deze zomer was de sluitpost transfervrij, waardoor Schreuder en NEC besloten toe te happen. Balen voor zijn voormalig rechterhand Plat, maar dat was even niet anders. Even leek ook Thomas van den Belt, die de twee trainers zelfs nog kenden vanuit hun tijd bij PEC Zwolle, te komen. Van den Belt besloot de Spaanse kust, en natuurlijk ook De Kuip, uiteindelijk in te ruilen voor FC Twente. 

Terugkeer Willems

Geen Van den Belt, maar waarschijnlijk wel Jetro Willems. Net als Crettaz is Willems deze zomer gratis op te pikken. Soccernews meldde dinsdag als eerste dat de Nijmegenaren daar gebruik van gaan maken. De derde Castellónner die naar Gelderland verkast. Of het de laatste is? Met Jozhua Vertrouwd en Daijiro Chirino bevinden zich nog twee interessante Nederlanders onder de rook van Valencia, al zullen zij wel wat moeten kosten. Álex Calatrava was afgelopen seizoen een van de niet-Nederlandse uitblinkers, maar ook voor hem geldt: die zal niet voor enkele tonnen op te pikken zijn. 




Aanmelden
transfergeruchten Laatste: Wie is Feyenoord-target Valentín Gómez?
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met...Hakim Ziyech?
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
avonturiers Laatste: Freek Schipper mag zich een Chinese local noemen: “Fans riepen telkens ‘hipet’, bleek dat mijn Chinese naam”
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.