Laatste nieuws
04.15Megastadion in Houston vormt decor voor Oranje tegen Zweden
04.08VI Live: Braziliaanse fans blij met invalbeurt Endrick
04.00Praat mee op VP: Turkije - Paraguay
03.55VI Live: geen Kökçü in de basis bij Turkije
03.45VI Live: Brazilië op rozen tegen Haïti
03.35VI Oranje Podcast: 'Justin Kluivert staat te trappelen'
03.24Koeman geeft toe dat wissels tegen Japan verkeerd uitpakten
03.10VI Live: Vinicius zet Brazilië op 3-0 tegen Haïti
02.58VI Live: Cunha maakt zijn tweede voor Brazilië
02.46VI Live: Brazilië heeft voorsprong te pakken tegen Haïti
02.43VI Live: Feest Brazilië gaat niet door, goal Raphinha afgekeurd
02.43Advocaat blijft positief na grote nederlaag: 'We moeten dolgelukkig zijn'
02.39VI Live: Brazilië begonnen aan duel met Haïti
02.36Saibari door FIFA verkozen tot Man of the Match
02.32VI Live: lees hier terug wat Koeman en Van Hecke vertelden
02.28VI Live: Brazilië en Haïti tegenover elkaar in Philiadelphia
02.26Over Frenkie de Jong: Oranje weet pas wat het mist, als hij er niet is
02.24Frenkie de Jong 'licht vraagteken' bij Oranje na botsing met Timber
02.20Jari De Busser verruilt Go Ahead voor AZ en tekent langdurig contract
02.08VI Live: Marokko aan kop in Groep C
02.00Knappe goal Saibari bezorgt Marokko eerste WK-zege
02.00Spaanse superster tempert verwachtingen: 'Ik voel me goed, maar de coach kiest'
01.59Saibari schittert met prachtige treffer en bezorgt Marokko nipte zege op Schotland
01.59Saibari sprint Hakimi-plan van Schotland aan diggelen
01.58Saibari met heerlijke goal opnieuw goud waard voor Marokko
01.54VI Live: Frenkie de Jong is 'licht vraagteken' voor duel met Zweden
01.50Botsing Timber eist tweede slachtoffer: De Jong ‘licht vraagteken’ voor Zweden
01.44VI Live: Koeman is 'licht vraagteken' voor duel met Zweden
01.43VI Live: Koeman blikt vooruit op duel met Zweden
01.36VI Live: Marokko op zoek naar de 2-0 tegen Schotland
01.30Koeman legt vinger op zere plek bij Oranje: 'Maar dat is denk ik ook de generatie'
01.30Praat mee op VP: Brazilië toont zich uiterst effectief en leidt met 3-0 bij rust
01.20VI Live: dit zijn de opstellingen van Brazilië en Haïti
01.20Praat mee op VP: Schotland - Marokko
01.08Potter is zeer lovend over Oranje en bespreekt oude bekenden
Resultaten x
binnenland

Dit is Dennis Man: de opvolger van Johan Bakayoko bij PSV

PSV lijkt binnen afzienbare tijd de Roemeen Dennis Man aan te trekken als vervanger van de naar RB Leipzig vertrokken Johan Bakayoko. Alleen de medische keuring staat een overgang naar PSV eventueel nog in de weg, daar PSV en Parma eerder al akkoord waren over een bedrag van 8,5 miljoen euro. Maar wie is deze 26-jarige rechtsbuiten en wat moet hij de landskampioen brengen? Je leest het hier.

11-08-2025 14:19 door Jasper Keuper

Dennis Man ziet op 26 augustus 1998 voor het eerst het levenslicht in een klein Roemeens dorpje van circa tienduizend inwoners genaamd Vladimirescu. Aldaar zet Man zijn eerste stappen op het voetbalveld waarna hij in 2014/2015 in de jeugdopleiding van UTA Arad wordt opgenomen. Dit nadat een stage bij Manchester City geen contract opleverde. Bij Arad was hij wel een succes want een seizoen later maakte hij vijftien treffers in 34 duels. Hetgeen de interesse wekte van FCSB, oftewel Steaua Boekarest. Bij de topclub van Roemenië ontwikkelde Man zich sterk. Als linkspoot op rechtsbuiten is Dennis Man een type dat graag naar binnen trekt en veelvuldig voor eigen succes wil gaan, ook als een andere oplossing meer voor de hand ligt, zo stipte ook een analyse van Voetbal International aan. In januari 2021 maakte Man de overstap van FCSB naar Parma.

Ook bij Parma blijkt dat de 26-jarige aanvaller graag voor eigen succes gaat. Afgelopen seizoen ondernam hij 66 pogingen, waarvan er vier doeltreffend waren. Ook leverde hij vijf assists af. Productievere seizoenen kende hij in de Serie B, waar hij twee seizoenen geleden met 11 goals en 6 assists een groot aandeel had in de promotie.  Afgelopen seizoen stond Dennis Man in de top twintig van meeste kansen gecreëerd in de Serie A, met 45 kansen. Hij stond op de negentiende plaats, net onder Tijjani Reijnders, Theo Hernández en Federico Dimarco.
Dennis Man juicht na zijn treffer tegen Fiorentina in het afgelopen seizoen.

Peter Bosz wil graag alle posities dubbel bezet hebben en met de komst van Man haalt hij een speler binnen die zeker op Eredivisie-niveau PSV van impulsen kan voorzien. De aanvaller beschikt over ervaring en zit in een leeftijdscategorie waar spelers normaliter op de top van hun kunnen zitten. Zeker op Eredivisie-niveau zal Man PSV van extra aanvallende impulsen voorzien. Het valt te bezien of dit ook lukt wanneer het niveau omhoog gaat, zoals in de Champions League.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.